Forum Forum dla firmKadry

Jak wybrać miejsce na wyjazd pracowniczy?

Jak wybrać miejsce na wyjazd pracowniczy?

Money.pl / 2012-11-09 11:03
Komentarze do wiadomości: Jak wybrać miejsce na wyjazd pracowniczy?.
Wyświetlaj:
ireneusz_77 / 2012-12-22 20:05
Nie rozumiem... temat jest o sposobie na wybór miejsca na wyjazd pracowniczy a niektórzy piszą coś o organizowacji całego takiego wyjazdu... ;) U nas w firmie zwykle miejsce na wyjazdy integracyjne i służbowe wybieramy ze strony accorhotels. Wszystko da się tam zarezerwować online a wybór hoteli jest duży. Standard też jest bardzo zróżnicowany - od najprostszych Ibisów budget aż po eksluzywny Sofitel. Ich hotele są niemal w każdym większym mieście w Polsce i w co popularniejszych kurortach. Żeby coś wybrać trzeba poznać jak najwięcej opcji a tam jest ich bardzo dużo :).
Agnieszka 45 / 193.22.83.* / 2013-09-26 13:05
Osobom z okolic Poznania polecam biuro podróży poznań http://www.travelstyle.pl/ wyselekcjonowane oferty szczególnie wyjazdy motywacyjne, wyjazdy zagraniczne dla firm
jasama / 2012-12-13 21:45
Zasięgnąć opinii :) Ja na wyjazd firmowy polecam Koneser House na Mazurach www.koneser-house.pl/wyjazdy-integracyjne.html Świetne miejsce, super atmosfera. Pięknie zarówno latem jak i zimą
grzesiek_pac12 / 2012-12-14 10:18 / Bywalec forum
ja bym się bardzo nie przejmował, bo wiadomo jak to się skończy i tak i tak, nie widzę za bardzo sensu wymyślania jakichś cudów
ZeroNudy / 2012-11-20 13:29
Istnieje sporo firm, które zajmują się przygotowaniem kompleksowym imprez integracyjnych czy firmowych. Doradzą na jaki obiekt postawić, przygotują konsumpcję pod potrzeby grupy oraz zaproponują program z różnymi atrakcjami terenowymi czy na imprezę wieczorną.

Co zyskujemy? Nie tracimy własnego cennego czasu oraz mamy pewność, że impreza jest profesjonalnie przygotowana.

____________________________
Polecamy http://www.zeronudy.com
kokospoko123 / 83.142.186.* / 2012-11-14 13:10
fajnym miejscem na taki wypad jest primavera... taki hotelik u nas nad morzem. jest i spa i sale konferencyjne. w dodatku bliziutko morza, lepiej trafić nie można :)
Armagedon01 / 2012-11-14 14:54 / Bywalec forum
A po co w ogóle organizować wyjazdy pracownicze? Przcież na tym tylko i wyłącznie się traci pieniądze?! Czas to pieniądze... nie będę płacił za obijanie się!!
kiero / 81.30.136.* / 2013-01-02 19:51
Na pewno pracownicy uważają, że jesteś skarbem w ich firmie. Od lat organizuje wyjazdy dla pracowników. Dzięki temu ludzie chętniej ze sobą współpracują. Ja poznałem swoich pracowników i wiem na kogo można liczyć w każdej sytuacji. Zawsze wyjazdy są weekendowe a przy okazji załatwiam ważne szkolenia
pan emeryt / 2012-11-14 14:12
a kogo stać na taki wyjazd? wydaje mi się, ze firmy starają się ciąć koszta jak tylko się da przy okazji takiego wyjazdu i tyle
ZeroNudy / 2013-02-14 08:25
Wiele firm ma budżet obowiązkowo do wydania na cel wyjazdów integracyjnych. Dlatego organizują imprezy integracyjne i przy okazji robią godziny szkoleniowe.

__________________________
www.zeronudy.com

Najnowsze wpisy