Forum Forum ubezpieczeńInne

jak wybrać ubezpieczenie turystyczne?

jak wybrać ubezpieczenie turystyczne?

czysta łza / 2012-08-28 08:47
Czy możecie mi doradzić na co zwracać uwagę wykupując ubezpieczenie turystyczne, chc ę coś takiego wykupić bo wybieram się na wczasy i róźnie może być, ale nie mam pojęcia na co patzreć?
Wyświetlaj:
Wi35 / 2013-07-29 17:38
A czy przy ubezpieczaniu dzieci są jakieś szczególnie ważne punkty umowy?
Elemelek / 89.77.237.* / 2013-07-29 16:03
Tak jak pisze obronca_ucisnionych: dokładnie czytaj OWU i zwracaj uwagę na maksymalne kwoty KL, NNW itd.
Porównaj sobie kilka ofert - w Internecie masz sporo porównywarek. Na Inseco (https://www.inseco.pl/ubezpieczenie-turystyczne) masz od razu ocenę konkretnych polis - zwykle te najtańsze nie mają więcej niż 1-2 gwiazdek, ale te z "niżej średniej" półki cenowej wyglądają już lepiej.
obronca_ucisnionych / 2013-03-01 11:02
zwracaj uwage na kwote ubezpieczenia oraz na zakres obslugi w przypadku wynikniecia wypadkowi. Wszysko jeset opisane w regulaminie polisy i warunkach umowy wiec polecam przeczytac kilka razy bo czase moze sie okazac ze wypadek wyniknal z rzeczy ktora byla zawarta w warunkach umowy i przez to mzoe nie byc wyplacone ubezpieczenie
podróżnik / 88.135.179.* / 2013-01-03 11:27
Najgorsze ubezpieczenie to ERGO HESTIA. Wieki czeka się na wypłate odzkodowania po przedstawieniu dokumentacji medycznej i rachunków jedynie odraczają tekstem:
"w sprawie powyższej szkody trwa postępowanie likwidacyjne. Zgodnie z ustawą art. 16 ust. 2 ustawy z dnia 22 maja 2003 r. o działalności ubezpieczeniowej (tekst jednolity: Dz.U. Nr 11 z 2010 r., poz. 66, z późn. zm.) informuję, że nie możemy zakończyć go w terminie, iż w świetle aktualnie posiadanej dokumentacji zgromadzonej w aktach szkody nie może podjąć ostatecznego stanowiska w ww. sprawie."
i tak odwlekaja i odwlekają aż rok minie i łaskawie przeprosza za opznienia.. SKANDAL!
Mizuro / 109.243.204.* / 2012-09-02 14:49
Na ubezp. biur podróży to nie ma co się zdawać, bo lecą po kosztach. A samemu to żaden kłopot tera, jak np. w Generali możesz nawet przez sms wykupić przed samym wyjazdem.
bbx / 89.228.235.* / 2013-03-01 01:12
smsem po to aby na szybko załatwiać i nie czytać OWU? Radziłbym się zastanowić nad taką ofertą. Wolę tradycyjnie to zrobić przez agenta
pani domu / 2012-08-28 13:35
ja jak wykupowałam wycieczkę to mi pani z biura podróży doradziła od razu najlepszą dla mnie opcję i byłam zadowolona
bbx / 89.228.235.* / 2013-03-01 01:10
te które dają z wycieczkami albo co trzeba zapłacić za symboliczną kwotę(itaka daje za free) to wypadało by coś wziąć dodatkowego bo to podstawowa opieka jest i w razie czegoś poważniejszego niż skaleczenie nie pomoże. HDI wiem że ma fajną konfigurację. A i można się też ubezpieczyć od rezygnacji z wakacji.

Najnowsze wpisy