Jak wypromować ?

Buhaj / 2011-12-07 14:28
W jaki sposób wypromować swój interes? Jak trafić do klientów? Mam biznes zajmujący się sprzedawaniem Yerba Mate. Chciałbym jakoś wypromować mój sklepik.
Wyświetlaj:
źródłoSzczęścia / 31.187.12.* / 2012-05-03 12:12
wiesz jest sporo form promocji, jak możesz dotrzeć do klientów. Wybór formy promocji zależy też od tego, czego oczekujesz ?? Bo jeśli zależy ci na budowaniu wizerunku możesz pomyśleć o profilu na facebooku, jak chcesz dotrzeć bezpośrednio do klienta może warto byłoby pomyśleć o marketingu szeptanym, tylko pamiętaj o tym, że nie jest to takie proste jak się nam wydaje. I może lepiej byłoby zatrudnić do tego profesjonalistów, jak np firmę Advanced Art ?? Oni na pewno zajmą się kompleksowo promocją Twojej firmy.
jedemrer / 79.162.13.* / 2011-12-16 10:32
To wszystko zależy gdzie chcesz go promować? Jeżeli w sieci to ważne będzie pozycjonowanie strony, trafienie do odpowiedniej grupy klientów, nawiązanie z nimi kontaktu np. poprzez prowadzenie strony fanowskiej na portalach społecznościowych i inne formy budowania marki internetowej. Jedną z lepszych firm, które się tym zajmują znajdziesz pod hasłem biznespakiet.
goscccc / 80.55.196.* / 2011-12-08 21:00
możesz np. skorzystać z jakiegos darmowego katalogu, np. www.uslugodawca.pl

Najnowsze wpisy