Forum Forum dla firmZakładanie firmy

jak wypromować firmę?

jak wypromować firmę?

fendi / 2011-07-28 09:47
niedawno założyliśmy naszą działalność gospodarczą, zajmujemy się produkcją ekologicznych torebek dla pań, chcielibyśmy trafić z naszym produktem do szerszego grona, jakie macie propozycję promocji firmy? jakie reklamy przykuwają Waszą uwagę?
Wyświetlaj:
Kajko_s / 83.24.41.* / 2020-01-17 13:08
Facebook i jakieś gadżety. U nas fajnie sprawdziły się napoje reklamowe, więc może pójdziecie tym tropem? Zamawiamy od ST Drink i wszystko gra.
WieslawSojka / 2019-10-23 20:41
Wszystko zależy od tego jakim budżetem dysponujemy. Opcji promowania firmy jak widać może być bardzo wiele, pytanie jak to zoptymalizować. Mam tutaj na myśli największy zysk, najmniejszym kosztem bo oczywiście można bez odpowiedniej wiedzy zainwestować w działania, które nie mają większego sensu. Trzeba działać na dwa fronty czyli prowadzić jakąś kampanie w internecie. Jeśli mówimy o samych rezultatach to dobrze wypada social marketing czyli reklamowanie na portalach społecznościowych. Z drugiej strony nie może też zabraknąć reklamy bardziej namacalnej. Ciekawym pomysłem może być tutaj wykorzystanie ramki do tablic rejestracyjnych z własnym nadrukiem jako reklamy własnej firmy. Jak wygląda proces samej produkcji można zobaczyć chociażby tutaj - ramki.com.pl
AutorKa_37 / 79.191.98.* / 2019-10-01 12:57
Mi się rzuciło w oczy jak w jednym sklepie zostałam poczestowana napojem z logo tej firmy. I podpytalam, bo sama mam start up i okazalo sie ze zamawiaja z ST Drink. Sprawdzilam - koszty rozsadne, a fakktycznie dobrze to sie prezentuje i przyciaga ludzi.
Antor / 91.222.68.* / 2018-05-11 12:51
A myślałeś o współpracy z agencją reklamową? To może być rozwiązanie na szerszą właśnie skalę. Co z tego, że Ty sobie zrobisz reklamy w necie, które zaraz znikną albo konkurencja Cię przebije. Ja współpracowałem z agencją marketingową z Gdańska - Nakatomi i przyznam rewelacja. Szybki odzew odbiorców był. Obecnie zdobyłem rzesze klientów stałych, którzy polecają usługi i dzięki temu są też nowi itd. się to przenosi. Ale początki zawsze bywały ciężkie.
kamil kamil / 213.156.99.* / 2016-06-14 13:14
mozliwosci jest dużo, dobór kanałów komunikacyjnych zależy od branży w jakiej działa firma, polecam przede wszystkim pojawić się w mediach społecznościowych, dzisiaj to robi naprawdę dużą robotę, ale trzeba do tego podejść profesjonalnie, żeby nie spalić. Wiem, że spoko kampanii na Facebooku i Instagramie dla sklepów internetowych robi agencja Conture, wychodzi im to bardzo zgrabnie
diabello / 82.170.56.* / 2013-10-30 01:08
A co powiecie na system rekomendacji? Wiadomo, że po polecane produkty sięgamy chętniej. Wiele badań mówi o przewadze rekomendacji nad innymi formami reklamy, chociażby tej w TV czy w prasie. Znalazłem informację, że w rekomendacje wierzy aż 90% badanych osób. Może pomyślcie o dotarciu do poprzednich klientów, poproście ich o opinie. Najlepiej z jakimś profesjonalnym serwisem specjalnie do tego przeznaczonym. Słyszeliście o Trusted Trader?
Andrzej715 / 85.89.188.* / 2013-07-04 11:17
Ja uważam, że jak już się brać za coś to kompleksowo. Nasza firma skorzystała z usług agencji reklamowej http://www.lifemotion.pl kótra zajeła się kreowaniem wizerunku naszej firmy od samego poczatku, czyli zmiana logotypu, strony internetowej, pozycjonoweni oklejanie słuzbowych samochodów itd.
Wydaje mi się, że tylko kompleksowe rozwiązania dają naprawdę porządny efekt.
Marketinggg / 31.61.10.* / 2013-10-26 22:32
No tak tu wspomniałeś Andrzeju o oklejaniu służbowych samochodów- więc Wasza firma musiała mieć spore oszczędności a reklamę....

Twórce tematu dopiero zaczyna przygodę w bizesie... ja bym polecała na początek usługi freelancerskie bądź wypromowanie się poprzez funpage. Są jeszcze firmy które promują inne ;) np ja polecam tanią firmę http://www.drukujznizke.pl/
Restauracja / 87.96.29.* / 2013-10-29 17:00
http://drukujznizke.pl/ jest serwisem działającym od nie dawna i propozycja reklamy na ich serwisie w tym momencie jest nie mal ze za darmo a ta firma zaczyna działać w radio,na bilbordach więc warto.
bobmac / 83.142.61.* / 2012-10-31 10:16
jest portal na którym można stworzyć wizytówkę swojej firmy i nawiązać kontakty biznesowe www.biznes-klasa.pl, taka nasza klasa dla przedsiębiorców, też korzystać można za darmo
woj-ciech / 195.216.250.* / 2012-10-16 14:41
najbardziej skutecznym sposobem jest zlecenie promocji odpowiednim osobom - w moim przypadku to się sprawdziło, sam na pewno nie wymyśliłbym takiej szaty graficznej i informacyjnej ulotek i plakatów - korzystałem z usług agencji reklamowej zak-studio.home.pl
markomania / 2012-10-04 14:55
Dopiero odkrywam możliwości Facebooka:) Ale czuje, że to najlepsza narzędzie dotarcia do klientów
estimo / 77.255.22.* / 2012-09-25 09:12
Istnieje sporo serwisów, na których możnaby wystawić tego typu ofertę - wylegarnia.pl czy np szafa.pl
exresiwo / 77.242.232.* / 2012-09-06 19:32
Bardzo ciekawa branża :) Ja proponuję zacząć od dobrej stronki internetowej, a następnie próbować ją jak najbardziej w sieci rozpowszechnić - pozycjonowanie, katalogowanie itp. Może nawet spece od marketingu szeptanego? Również w serwisach ogłoszeniowych warto dać wpis iż oferujecie produkcję torebek. Taki na przykład: http://top-ogloszenia.net/. Codziennie wiele osób przegląda takie strony
jeszczeniemilioner / 2012-09-03 21:31
szczerze to najprościej będzie jak sobie zatrudnisz specjalistów do promocji swojej firmy jak Advanced Art. wiesz masz bardzo fajną działalność i szerokie pole do popisu, żeby się wypromować, możesz spróbować marketingu szeptanego, no i pozycjonowanie jest ważne.
bluszka3 / 178.180.49.* / 2012-04-22 09:05
Zawsze mozna skorzystać równiez z takich szkoleń dla firm http://www.laurenpeso.pl/
które z pewnościa wpływaja na wszelkie aspekty i podnoszenia kwalifikacji i sam rozwój naszej firmy.
merrycherry / 31.187.12.* / 2012-04-01 14:54
owszem outdoor jest bardzo dobrą formą reklamy, ale też nie można zapominać o tym, że coraz więcej osób korzysta z Internetu i tutaj właśnie chyba najlepiej jest działać. Przecież dzięki marketingowi szeptanemu, czy profilowi na Facebooku można dotrzeć do tej grupy osób, która nas najbardziej interesuje. Poza tym warto inwestować w pozycjonowanie. I przyznam, że dobrze jest zatrudnić profesjonalistów, jak tych z Advanced Art, którzy zajmą się działaniami promocyjnymi.

Najnowsze wpisy