Forum Forum pracyDokumenty

Jak zacząć list motywacyjny?

Jak zacząć list motywacyjny?

kris93 / 83.27.167.* / 2013-07-07 16:23
Witam.


Jestem studentem i w związku z tym że mam teraz wakacje chciałbym podjąć pracę. Nie wiem czy w tej firmie w której chcę pracować są teraz jakieś przyjęcia ale chcę zawieźc im CV i list motywacyjny. Niech to sobie leży a jak coś będzie to się odezwą. Mam problem z zaczęciem tego listu. Myśle nad czymś takim:


"Jestem studentem X roku na Y uczelni i w związku z przerwą wakacyjną chciałbym podjąć pracę w państwa firmie jako pracownik działu produkcji"


i dalej tam wiem już co pisać. Chodzi mi o to czy ten początek jest dobry że w związku z przerwą wakacyjną. Brzmi to trochę jakbym chciał podjąć tę pracę z nudów i nie wiem czy pasuje tak pisać. Macie może jakieś inne propozycje jak mógłbym to napisać? Nie można napisać że z jakiegoś ogłoszenia to mam bo nic nie ogłaszali tylko tak po prostu składam z nadzieją że mnie wezmą.
robb_nowicki / 2015-01-12 13:41
Dobrze byłoby gdybyś jednak się dowiedział czy aktualnie prowadzona jest rekrutacja sezonowa. Z doświadczenia wiem, że takie CV-ki i listy motywacyjne dostarczone kiedy nikt nie szuka pracownika lądują często w niszczarce...

Najnowsze wpisy