jak zacząć

decado / 2007-04-04 20:24
Witam,mam 20 lat i posiadam pewien kapitał, który chciałbym zainwestować w fundusze.Od jakiegos czasu staram sie dowiedziec jak najwiecej o tej branzy lecz nadal wiem malutko.Jesli ktos moglby mi doradzić w jaki rodzaj funduszy zainwestować(ok.40tys) na okres około 2-3lat
dziękuje,pozdrawiam
Wyświetlaj:
r.bontron / 2007-04-19 20:44
wiedza o fuduszach to jedno a formy dostępu izwiązane z nimi koszty to drugie.nic nie napisałeś o sobie te same środki w rękach różnych osób /nawet w tym samym wieku /to za każdym razem nowy temat.chcesz porozmawiać ?604 798 548
agnieszka2109 / 212.76.37.* / 2007-04-18 23:28
Regulamin forum
marekdoradca / 2007-04-08 19:54 / Uwaga: spamuje, łamiąc regulamin tego forum
Regulamin forum
ewelina25 / 83.10.217.* / 2007-04-04 21:41
witam, wszystko zależy ile chcesz zarobic i na jakie ryzyko mozesz sobie pozwolić. Wsród funduszy najwieksze ryzyko niosą ze sobą fundusze akcyjne bo ok 90% kapitału lokują na giełdzie ale tu tez najwięcej zarabiasz, polecam legg masson, arkę. Fundusze zrównoważone lub stabilnego wzrostu na giełdzie lokują znacznie mnie dlatego mniej zarabiasz, niosą tez podobno niższe ryzyko (pisze podobno bo tak na prawde jak są spadki na giełdzie tez lecą sporo w dół a rosną znacznie wolniej dlatego osobiscie polecam akcji). Przejdz sie do jakiegos banku np .citibanku a tam ci wszystko wytłumaczą nie musisz od razu kupować jednostek, zapytaj o portfel inwestycyjny to jest całkiem dobre rozwiązanie (możliwość 12 razy do roku bezpłatnej zmiany funduszu itp.) pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy