Forum Forum inwestycyjneFundusze

Jak zainwestowac na 5-10 lat 150 tys PLN? Wybrac fundusz czy mala nieruchomosc?

Jak zainwestowac na 5-10 lat 150 tys PLN? Wybrac fundusz czy mala nieruchomosc?

jowish / 2007-10-09 15:40
Zastanawiam sie, ktora opcje wybrac. Fundusze sa kuszace, ale czy po wstapieniu Polski za kilka lat w strefe waluty Euro, moje oszczednosci beda tyle samo warte co teraz. Zapewne nie, poniewaz patrzac na doswiadcznia panstw wkraczajacych w ta strefe walutowa, ceny wielu rzeczy pojda w gore, w tym przede wszystkim nieruchomosci. Tak wiec moze jednak kupic jakies male mieszkanie w niewielkim miescie i za kilka lat sprzedac, a przez czas posiadania, wynajmowac je? Moze macie inny pomysl. Prosze o pomysly na inwestycje wieloletnia, ktore uchronia moj kapital przed skutkami ubocznymi przejscia Polski z PLN na Euro, a przy okazji dadza zarobic.
Wyświetlaj:
dmierzynski / 2007-10-09 17:50 / portfel
Polecam przy tak długiej inwestycji Aspectę produkt 68 funduszy do wyboru. Przy tej kwocie mogę wynegocjować specjalne warunki na wejście.zapraszam do obejrzenia naszego portfela. dzisiaj go założyłem na tym portalu.
starosta / 192.165.213.* / 2007-10-09 15:45
Skontaktuj sie ze mna pod numerem 603-700-300 lub napisz na info@cascadia.pl.
Na pewno pomogę i doradzę.
Pozdrawiam i do usłyszenia!

Marcin
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy