Forum Forum finansoweKredyty

Jak załatwić taką sprawę?

Jak załatwić taką sprawę?

dopadnięty kryzysem / 93.105.46.* / 2009-05-13 15:53
Witam serdecznie,
Mam pytanie dot restrukturyzacji kredytu w eurobanku
Moja sytuacja finansowa uległa pogorszeniu i nie jestem w stanie spłacać raty w wysokości jaką mam w umowie.
Jak i gdzie najlepiej oraz czy takie coś w tym banku jest praktykowane, można załatwić taką sprawę? Nadmienię że pytałem Panią doradcę w oddziale ale ona się wypięła i powiedziała że takie sprawy to do centrali (tylko do kogo?)
Wyświetlaj:
Agnieszka Browarna / 2009-05-20 14:43
eurobank odpowiada:

Szanowny Panie,
w wyjątkowych sytuacjach życiowych, jeśli Pożyczkobiorca przewiduje problemy ze spłatą, eurobank może przychylić się do wniosku Klienta o restrukturyzację zobowiązania kredytowego. Wniosek o zmianę warunków umowy można złożyć w placówce eurobanku lub listownie (Eurobank S.A., ul. Św.Mikołaja 72, 50-126 Wrocław). Prośby takie rozpatrywane są indywidualnie.

Ważne, aby w momencie składania wniosku nie było zaległości w spłacie rat i aby Pożyczkobiorca miał dotychczasową dobrą historię spłat. Podpis złożony pod pismem powinien być zgodny z podpisem, który Klient złożył w placówce na karcie wzoru podpisu. Klient składający tego typu prośbę powinien ją umotywować aktualną trudną sytuacją finansową oraz udokumentować tę trudną sytuację, uniemożliwiającą spłatę raty o określonej wysokości.

Agnieszka Browarna
Ekspert
eurobank
marysia1976 / 94.42.38.* / 2009-05-13 15:59
hehe, to trzasnij ja w ryj. piszesz na druku reklamacyjnym, ktory da ci pracownik w oddziale, tam opisz sytuacje i oni musza Tobie to przyjac. pamietaj, zeby bylo zaznaczone, iz chcesz odpowiedz zarowno telefoniczna, jak i listownie (na dole tego druku to sie zaznacza). pracownik robi kopie i tobie daje z pieczatka, i czekasz na odpowiedz. kogo oni tam zatrudniaja, to masakra. odsylac klienta do centrali.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: