Forum Forum dla firmZakładanie firmy

jak założyć sklep internetowy?

jak założyć sklep internetowy?

ogryzek1 / 2011-10-26 09:23
Chciałbym otworzyć własny biznes, mam pomysł na sprzedaż produktów elektronicznych, najłatwiejsze wyjście to sklep internetowy, jednak chętnie posłucham ekspertów jak powinienem się za to zabrać krok po kroku? jak założyć sklep internetowy? będę wdzięczny za wszelkie rady, bo moja wiedza jest minimalna...
Wyświetlaj:
Odes / 89.161.76.* / 2020-08-25 14:53
Podzielam wypowiedź poprzednika, jeżeli planujcie otworzenie własnego sklepu internetowego to warto wybrać porządne oprogramowanie sklepowe z możliwościami integracji z hurtowniami (również dropshippingowymi) i dobrze działająca obsługą techniczną, która jeśli będzie potrzeba profesjonalnie Ci pomoże. Ja zdecydowałem się na redcart i zdecydowanie nie żałuję wyboru.
Wojtiz11 / 89.161.78.* / 2020-06-02 10:25
W moim przypadku nie było to jakieś mocno kosztowne i rozciągnięte w czasie, pewnie dlatego, że jednak zamiast tworzyć go od podstaw zdecydowałem się na współpracę z RedCart czyli gotową platformą do tworzenia nowoczesnych i funkcjonalnych sklepów internetowych. Do tego mogliśmy wprowadzić szybko integracje z hurtowniami dropshippingowymi. Nie generuje błędów i mam pełne wsparcie obsługi technicznej, efekty są z miesiąca, na miesiąc coraz lepsze.
adam111723 / 212.7.215.* / 2020-02-20 11:55
Używam do ewidencji stanów magazynowych w sklepie internetowym. Pod produkcyjną formę też by się sprawdził www.lomag.pl. Widziałem już w różnych konfiguracjach. Bardzo dokładnie oceniłem oprogramowanie przed wdrożeniem u siebie. Dobre rozwiązanie i stale rozwijane, co jest chyba w tym wszystkim najważniejsze.
IT.P Studio / 217.173.186.* / 2020-01-15 11:43
Na pewno warto skorzystać z gotowych platform, szczególnie oferowanych przez wyspecjalizowane i doświadczone polskie firmy. Jest to o tyle ważne, że w ten sposób zyskujemy solidnego partnera, który jest na bieżąco z trendami, przepisami prawa i potrzebami użytkowników. Trzeba przy tym pamiętać, że taka zaawansowana, nowoczesna i kompletna usługa wcale nie musi być droga. Starczy przeznaczyć na nią nieco ponad 1000 zł netto rocznie i można cieszyć się ogromną wygodą.
Kilka zasad jak przyciągnąć do e-sklepu:
https://itpstudio.pl/jak-przyciagnac-klientow-do-e-sklepu.html
Ptik / 185.59.108.* / 2019-02-12 14:14
Z takimi sprawami najlepiej udać się od razu do jakiejś firmy z branży. Odpuść sobie darmowe rozwiązania, bo jeśli posiadasz już firmę, to masz też bazę klientów i produktów - żeby nie okazało się, że musisz je wprowadzić wszystkie ręcznie.

Możesz oszczędzić czas, czyli też pieniądze jeśli zrobi Ci to firma zewnętrzna. Mają wiedzę, zaplecze techniczne, ludzi. Ze swojej strony mogę polecić www.cstore.pl, Wordpress z Woocommerce niestety poległo.
badaaa / 212.7.215.* / 2019-01-16 15:28
Bardzo fajnie mi się sprawdza program Lomag (kupowaliśmy tutaj:lomag.pl). Łatwy import i eksport danych z excela, radzi sobie też z formatem pdf, jak trzeba obsłużyć czytnik kodów kreskowych to też nie ma problemu, niby uproszczony program ale daje dużo możliwości i zdecydowanie ułatwia utrzymanie porządku na magazynie.
caaca / 212.7.215.* / 2018-12-17 11:49
W pracy mamy program www.lomag.pl i jest jednym z najlepszych teraz na rynku. Szybko się wyszukuje produkty. Eksport do Excela i z wchodzi w grę, więc dla klasycznych działalności dość niezła opcja, jeżeli chcesz przenieść biznes do internetu.
wikt161 / 5.172.238.* / 2018-10-10 21:41
najlepiej z pomocą fachowców. Ja mogę polecić firmę z Poznania www.black-art.com.pl, moim zdaniem robią mega sklpey internetowe
Kamila. / 212.180.214.* / 2018-07-25 13:08
Cześć,
Przed założeniem sklepu musisz rozpatrzeć wiele kwestii, zaczynając od produktu, przez wybór opodatkowania i inne kwestie administracyjne, prawne, po sposób reklamy. Podsyłam Ci artykuł, który opisuje te wszystkie kwestie. Bez tej wiedzy nie ruszałabym z tematem.

https://selesto.pl/blog/jak-zalozyc-sklep-internetowy-poradnik/

Pozdrawiam
k_petrusiewicz / 2018-04-15 12:52
Polecam skorzystanie ze zdalnych magazynów. Kompleksowa obsługa logistyczna każdego łańcucha dostaw; magazynowanie, inwentaryzacje, wysyłka obsługa zwrotów. Intech to centrum logistyczne jakie świadczy takie usługi www.intech.center.
Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji proszę pisać na k.petrusiewicz@intech.center.
Estant / 83.10.104.* / 2018-03-10 13:11
http://okazjonerzy.pl - Świetna firma.
koprobo / 2018-02-27 15:25
Przy zakładaniu sklepu internetowego warto pomyśleć o narzedziach, które pomogą nam prowadzić działaność oraz ułatwią kontakt z klientem. Ja u siebie stosuję wtyczke do wordpressa https://wordpress.org/plugins/playsms-woocommerce/, - integracja systemu z wysyłką sms poprzez API, umożliwia zarządzanie powiadomieniami sms w prosty sposób.
zega / 94.254.152.* / 2017-12-17 23:44
nam sklep zakładała od zera firma coolbrand. nawet opisy produktów nam robili i grafikę. a teraz robią pozucjonowanie. polecam
Przemo KroL9888 / 37.248.153.* / 2017-12-04 15:37
Ja jestem zdania, że teraz opłaca się prowadzić sprzedaż wysyłkową, bo coraz więcej konsumentów robi zakupy właśnie za pośrednictwem sieci. w tym artykule praca-lodzkie.pl/dla-sprzedazy-internetowej-nie-ma-granic piszą , że jak prowadzicie sklep internetowy, to w sumie wystarczy wam nawet niewielkie mieszkanie czy garaż. Nie potrzeba w końcu wielkiej hali produkcyjnej an biura. Ja też prowadzę sklep internetowy i uważam, ze to praktyczna, wygodna forma prowadzenia firmy….
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy