Forum Forum dla firmZakładanie firmy

jak założyć sklep internetowy?

jak założyć sklep internetowy?

ogryzek1 / 2011-10-26 09:23
Chciałbym otworzyć własny biznes, mam pomysł na sprzedaż produktów elektronicznych, najłatwiejsze wyjście to sklep internetowy, jednak chętnie posłucham ekspertów jak powinienem się za to zabrać krok po kroku? jak założyć sklep internetowy? będę wdzięczny za wszelkie rady, bo moja wiedza jest minimalna...
Wyświetlaj:
RedCart.pl / 78.8.229.* / 2013-11-25 15:00
Otóż wszystko co zostało wcześniej powiedziane jest istotne:

-branża - musi łączyć się z Twoimi zainteresowaniami bądź pasją,
-wybór oprogramowania musi być zgodny z Twoimi oczekiwaniami - jakie chcesz mieć dostępne funkcjonalności, by Twój sklep ciągle się rozwijał,
-grafika sklepu musi odpowiadać Twojej branży a jednocześnie musi wyróżnić się spośród innych
-pozycjonowanie, które można rozpocząć od pisania artykułów na blogu (muszą to być jednak unikalne teksty, nie kopiowane z internetu).

Dodatkowo ważne są integracje z hurtowniami, kurierami oraz systemami płatności. Indywidualne grafiki sprawią, że każdy sklep staje się wyjątkowy.

Jeśli chcesz wypróbować bezpłatny sklep testowy na 14 dni na stronie http://redcart.pl/. Podczas trwania okresu testowego możesz poznać wszystkie funkcjonalności sklepu internetowego. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

Pozdrawiamy,
RedCart.pl
sky-shop / 78.8.185.* / 2014-06-10 12:18
Aby zarządzać sklepem niezbędny jest systemem księgowości.Oprogramowanie sklepu internetowego SKY-SHOP posiada integracje z Subiekt GT i Firma. To co nas wyróżnia.
1. Jako jedyni na rynku nie pobieramy opłat za integracje sklepu z hurtowniami znajdujących się na naszej liście.
2. Przyjazny konfigurator dający możliwość pełnej kontroli nad wyglądem sklepu bez możliwości posiadania specjalistycznej wiedzy programistycznej.
3. Gotowy moduł integracji z ponad 100 hurtowniami.
4. Jesteśmy liderem dropshippingu .
5. Posiadamy program resellerski, który został stworzony z myślą o firmach i osobach prywatnych, które potrzebują dostarczać nowoczesne i elastyczne rozwiązania e-commerce.
6. Posiadamy program Partnerski, który jest nowoczesnym podejściem do ludzi, instytucji, firm, które chciałyby wspólnie z nami rozwijać się i działać na rynku e-commerce. Program oparty jest na obopólnej korzyści w układzie „Win - Win”, bo tylko wtedy, gdy obie strony są zadowolone ze współpracy, można myśleć o długofalowych relacjach w biznesie.
Zapraszamy na stronę http://sky-shop.pl/zaloz_sklep/ gdzie możecie Państwo założyć sklep za darmo i przez 14 dni korzystać z wszystkich w nim funkcji bez ograniczeń.
sylwek_pab / 84.10.123.* / 2014-04-02 23:36
Proszę również pamiętać o zgłoszeniu zbioru do GIODO, musimy to zrobić przed rozpoczęciem przetwarzania nadanych np w celu wysyłki, newslettera itp.Wiecej można sie dowiedzieć na http://www.giodo.info.pl
Digin / 2013-11-25 11:14
Wejdź na www.diginstore.pl to platforma internetowa do tworzenia sklepów internetowych.
Zakładasz sklep i testujesz za darmo, pomoc techniczną masz do dyspozycji 24h, odpowiedzą na Twoje pytania.
filon80 / 2013-08-12 03:38
po pierwsze domena :) z odpowiednią nazwą no i silnik takiego sklepu - jest sporo darmowych platform, do których musisz mieć tylko ładną grafikę lub możesz skorzystać z szablonów, jak już założysz no to kwestia reklamy - warto zainwestować pieniądze, bo bez tego zgubisz się w morzu konkurencji
WładcaMuch / 89.65.98.* / 2013-10-25 16:44
"jest sporo darmowych platform"

z darmowych platform (nie mylić z opensource) mogę polecić http://freecart.pl
Jednak warto zainwestować w grafikę stworzoną wedle Twoich wytycznych.
madziula17 / 77.255.98.* / 2013-07-31 10:10
Chcąc założyć sklep internetowy warto skorzystać z pomocy fachowców, oni najlepiej wiedzą co i jak trzeba zrobić. Kompleksowe rozwiązanie oferuje firma Promostarter (www.promostarter.pl). W pakiecie ze sklepem internetowym znajduje się praktycznie wszystko. Biorą oni na siebie domenę, grafikę, pozycjonowanie, integrację z Allegro, firmą kurierską, czy systemem płatności, ale nie tylko. Oferują zrobienie zdjęć produktów, zamieszczenie gotowych opisów i zamieszczenie gotowych pozycji w sklepie. Fajna opcja, a po wykonaniu sklepu przeprowadzane jest szkolenie z obsługi sklepu. Tak więc, nie trzeba się niczym martwić, tylko liczyć pieniądze z nowego źródła dystrybucji.
Tomek1992 / 80.239.243.* / 2013-04-25 17:41
Polecam darmowy sklep Prestashop, opis jak zainstalować i skonfigurować jest na stronie www.zalozycsklepinternetowy.pl
ebon / 87.205.66.* / 2013-01-31 13:32
Samo założenie może być dziecinnie proste - np. kupujesz bon na założenie na zakupach grupowych dla firm i webmaster załatwia sprawę za Ciebie. Ważna jest tylko współpraca, by się nie okazało, że ktoś się napracuje a Ty stwierdzisz, że to jednak nie to
enresto36 / 109.243.252.* / 2013-01-28 13:04
najważniejsze, żeby mieć dobry pomysł, a od strony technicznej sam raczej nie założysz, ja mam sklep z meblami dziecięcymi, a sklep zaprojektowała mi firma: http://www.dih.pl/ sklep został dostosowany do moich potrzeb i dzięki temu jest bardzo funkcjonalny
Carthney / 83.23.252.* / 2013-01-16 23:14
Najlepszym wyborem będzie zlecić to firmie specjalizującej się w tym temacie. Osobiście polecam www.swiat-sklepow.pl skorzystałem z tych usług i jestem zadowolony. Oferują nawet usługi graficzne, z których również skorzystałem.
krzysztof80 / 164.126.168.* / 2012-12-30 20:28
Jak dla mnie do poruszenia są kwestie niejako na dwóch frontach - po pierwsze, technologia - na pierwszy raz najlepiej postawić sklep na gotowym skrypcie, niedrogim, z maksimum wsparcia technicznego. Mogę Ci polecić Sky-shop, w którym bez wiedzy technicznej możesz postawić naprawdę fajny sklep. Można podejrzeć demo tutaj: http://demo.sky-shop.pl/. Druga rzecz to kwestie, o których mówili przedmówcy, a więc przemyślenie hurtownika, opcji dostawy, promocji (warto zdać się na agencję seo). Nie wiem tylko, czy elektronika to nie za duża kapitałowo rzecz na wstęp - no i konkurencja jest bardzo duża i silna.
mgr_inz / 79.191.76.* / 2013-01-11 11:43
Mogę polecić firmę zajmującą się tworzeniem i pozycjonowaniem stron www.pgs.org.pl
Sklep internetowy blueskyshop -tworzenie i projektowanie sklepów internetowych :)
Aniela32 / 193.22.83.* / 2012-12-06 21:55
ja polecam zlecić wykonanie sklepu dobrej firmie..ministerstwo reklamy ma dobre referencje..ja u nic stronkę robiłam, fakt dość długo ale jestem zadowolona..kumpel mi mówił, że sklepy nawet serwisują i dodają produkty..także warto o tym pomyśleć
mkrawczykowski / 109.95.26.* / 2012-08-31 17:22
Nie wiem, czy sklep internetowy to najłatwiejsze wyjście, bo na branży produktów elektronicznych się nie znam, ale sam sklep to ogólnie dobry pomysł - jeśli się dobrze za niego zabierzesz. Założyć sklep może dziś każdy (zobacz jak np. u mnie: http://emarketing.krawczykowski.net.pl/1023/jak-otworzyc-sklep-internetowy/) ale już rozkręcić - to zupełnie inny temat. Zanim go założysz, dużo czytaj, polecam też założyć blog ekspercki - poznasz dzięki niemu realia jakiejkolwiek działalności w internecie. I przy okazji zyskasz publiczność, która potem można zaprosić do sklepu.
Dali / 77.255.8.* / 2012-04-25 13:52
Przy minimalnej wiedzy samodzielne próby nie mają najmniejszego sensu. Lepiej polecić stworzenie sklepu specjalistom. Pojawiają się naprawdę ciekawe oferty i co ważne nie potrzebna jest góra pieniędzy, żeby skorzystać z pomocy profesjonalistów. Ostatnio widziałem założenie profesjonalnego sklepu internetowego za 480...mogłoby wydawać się podejrzane, ale to tylko promocja, więc poza nią usługa tej firmy kosztuje więcej(1200).
pakka_pl / 2012-02-27 12:39
Jedną z kwestii o którą należy, zadbać już na samym początku zakładania, e-sklepu jest wybór firmy kurierskiej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego serwisu kurierskiego www.Pakka.pl. Nasz serwis jest stworzony tak, aby przy licznych funkcjonalnościach pozostał nadal prosty i intuicyjny w obsłudze, dla każdego klienta, również mniej doświadczonego. Właścicieli sklepów internetowych z pewnością zainteresuje możliwość pełnej i bezpłatnej integracji ze sklepem internetowym, systemem magazynowy i księgowym, oraz allegro.pl. Ponad to serwis umożliwia korzystanie z zaawansowanych statystyk, tworzenie szablonów zleceń, płatności on-line oraz wiele innych funkcji. Wystarczy sprawdzić na www.Pakka.pl
cdnkrak / 2011-10-26 11:06
Temat jest bardzo rozległy, ale zawsze warto przemyśleć następujące aspekty 1)Pomysł 2 ) Analiza rynku,konkurencji 3) Wybór oprogramowania 3) Wdrożenie (od grafiki sklepu, po konfigurację z programem do fakturowania i magazynu) 4) Marketing i promocja 5) Komunikacja z klientem. Zachęcam do zakupu gotowego rozwiązania i wynajęcia oprogramowania na serwerze. Koszt tylko 129 zł- Comarch OPTIMA iSklep24. Jeżeli sa pytania: joanna.puchala@cdnpartner.pl . Naszym Klientom udostepniamy e-book "Jak prowadzić sój sklep internetowy".
gamm / 2011-10-26 13:39
bardzo istotne jest też pozycjonowanie strony, żeby potencjalny klient mógł Cię szybko znaleźć
1 2 3 4
na koniec starsze

Najnowsze wpisy