Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Jak zarobić 2 tyś na giełdzie miesięcznie

Jak zarobić 2 tyś na giełdzie miesięcznie

chopkins / 87.206.17.* / 2009-09-27 19:20
Witam mam odłożone trochę kasy i chciałbym zacząć grać na giełdzie.Bardzo proszę o rady .
Wyświetlaj:
Anulek2021 / 195.26.22.* / 2021-03-06 13:43
Aby zarabiać na giełdzie trzeba się najpierw nauczyć jak to robić:) Wiedza jest najważniejsza, trzeba mieć dobry plan tradingowy i dobrze zarządzać ryzykiem. Nie bez znaczenia jest również psychologia rynku. Ważne jest też aby zdobywać wiedzę od ludzi, którzy osiągneli już sukcesy i podążać taka drogą co oni. Ja jestem od dwóch miesięcy w szkole tradingu i uczę się online od edukatorów z całego świata. Naprawdę niesamowita dawka wiedzy, energii i możliwości a nawet granie na żywo z nimi:) Pozdrawiam gorąco i życzę Wam sukcesów w tradingu, bo naprawdę można tu dużo zdziałać, gdy się tylko chce!:)
Meluzyjna / 31.178.157.* / 2022-12-07 08:59
Zgadzam sie.. wiedza to potęga i mimo ze wydaje nam sie ze gielda nie jest taka trudna to jednak gdy przychodzi co do czego to jest klops. Ja jestem po kursie u Roberta Gawędy, odkładałam je prawie rok bo mi kasy bylo szkoda, wyszlo na to ze zamiast isc na kurs tą kase wsadzilam w gielde i stracilam. Opamietalam sie, poszlam, wiem wiecej i zaczelam w koncu zarabiac. Cena kursu juz mi sie zwrocila
doped / 37.30.50.* / 2020-02-12 10:37
XTB ma demo i daje dostęp do wielu rynków, więc może ten kierunek? To nie działa tak, że wejdziesz i na pewno zarobisz. Musisz rozumieć rynek, wiedzieć, jak działa, jakie zachodzą na nim zmiany. Wtedy dopiero istnieje jakaś szansa na wyniki. W przeciwnym razie tego nie przeskoczysz.
prezesbit. / 31.0.127.* / 2019-07-02 13:39
Praca online dla każdego 52.300zł/miesięcznie za 3-4 godziny pracy
zapisz się tu: http://systemzarabiania.pl
skończ z niewolniczą pracą o 6:00 rano i za najniżą krajową, zacznij zarabiać konkretne pineiądze wygodnie w domu...
liczba miejsc ograniczona na ten miesiąc
Cyprys / 83.29.68.* / 2012-06-23 09:43
Ja polecam rozsądne inwestowanie na rynku walutowym.
Od pewnego czasu można korzystać z serwisów takich jak: futvalue.zulutrade.com, gdzie można całkowicie za darmo otworzyć rachunek i podpiąć do niego rachunki dowolnej ilości innych zarejestrowanych inwestorów, tzw. dostawców. Są to doświadczeni traderzy, zajmujący się inwestycjami zawodowo. Wyniki, jakie oni osiągają są na bieżąco monitorowane (w postaci wskaźników) i przedstawiane w formie rankingu. Wybór dostawców jest ogromny - w serwisie zarejestrowanych jest ich kilka tysięcy! Po dodaniu wybranego lub wybranych (nie ma ograniczeń co do ich ilości) dostawców do naszego konta, każda ich transakcja będzie automatycznie kopiowana na nasz rachunek. Dzięki temu, możemy od tej chwili osiągać wyniki dostępne dotąd wyłącznie dla wąskiego grona profesjonalistów. Warto spojrzeć na ranking: wyniki wielu dostawców są wręcz nieprawdopodobne. Warto też zauważyć, że aby móc inwestować w ten sposób wystarczy na ogół już kilkaset dolarów. Cały proces jest szybki i co ważne nie wiąże się z absolutnie żadnymi kosztami, poza standardowo naliczanym przez każdego brokera spreadem - dostawcy dostają wynagrodznie wyłącznie z jego części - dla nas jest to zupełnie za darmo. Poza tym mamy bardzo szybką i klarowną kontrolę nad bieżącymi wynikami podpiętych inwestorów. Jeśli któryś z nich zaczyna osiągać kiepskie wyniki możemy go wyłączyć jednym kliknięciem, a następnym podłączyć innego. Bardzo dobra jest też kontrola ryzyka - możemy ograniczyć wielkość pozycji przyporządkowanej danemu dostawcy, eliminując ryzyko dużej straty.

pozdrawiam,
Cyprys
kardozo / 212.96.244.* / 2012-06-22 12:49
Na giełdzie nigdy nie ma pewności co do zysku - piszesz o małych kwotach, ale nawet takich możesz nie zarobić - niestety. Jeśli szukasz większego zysku to postaw raczej na nieruchomości - choćby jako wspólnik, kupując hale Jartomu. Wtedy można dopiero fajnie zarobić.
sc / 99.232.233.* / 2009-11-04 22:21
Takie piękne pytanie. Wybierasz najbardziej trudny i niebezpieczny zawód świata kolego. Znacznie bezpieczniejsze jest polowanie w dżungli na tygrysy z nożem w ręku. Musisz sobie zdać sprawe, że aby zarobić to musisz odebrać te pieniądze od kogoś innego a oni nie bardzo chcą je oddać. Także będziesz konkurować z największymi mózgami świata. Wygrywanie jest zarezerwowane dla bardzo wąskiej grupy ludzi.
zosia samosia:P / 194.146.217.* / 2009-11-03 15:43
To troszeczke tak jak byś zadał pytanie:-jak zarobić 2tyś. mieśięcznie siedząc codziennie w kasynie? Odpowiedź bardzo prosta! -trzeba sie w czepku urodzić!
lesio09 / 79.189.228.* / 2009-11-01 20:47
Witaj chopkins!!!
Musisz być młodym człowiekiem ,by myśleć takimi kategoriami. Osobiście radziłbym znależć dobrą i ciekawą pracę, która by dała ci satysfakcje i pieniądze, a póżniej,mając kapitał,który pozwoli Ci,w przypadku utraty pracy,przeżyć jeden rok,zainnwestować 10 -20%
tego w papiery........Itd,Itd
Jeśli Masz już swoje lata,Skup się tylko na pracy.
Pozdrawiam!!!
xylon / 80.55.174.* / 2009-10-30 21:36
Taaaaak - ??? gdybym znał taki sposó nie tyrałbym 12 godz. na dobę, tylko ogladałbym dzień przy swietle słonecznym - nie ma takiego sposobu, żeby wszyszy wygrywali, żeby ktoś wygrał, ktoś inny musi przegrać - zawsze musi być 100% i nic prostszego jak przestać wierzyć w mżonki - opuść Kolego piasek z oczu i nie wyrzucaj zaoszczędzonych groszy - idzie kryzys a z nim bieda - (chociaż naiwni twierdzą, że odwrotnie!!!) - zachowaj grosz na czarna godzinę, bo jak widać końca afer, skandali i oszustw nie widać, a ktoś za to musi zapłacić - ten ktoś to MY, mali, drobni ciułacze, co wstaja do pracy 5,05....
reman / 2009-10-31 12:49 / portfel / Bywalec forum
ja mam od kilku tygodni gram na lcc na 0,05 gr kupuje 25,000 szt ostatnionawet udalo sie ugrac 0,10 gr
Ciułacz / 2009-10-31 19:53 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Xylon, witaj!
Nie zgadzam sie z twoim stwierdzeniem;
nie ma takiego sposobu, żeby wszyszy wygrywali, żeby ktoś
wygrał, ktoś inny musi przegrać

Grając w pokera to jest oczywiste że uczestnicy maja określoną ilość kasy w kieszeni i jak np jest ich trzech i maja po 1000zł ,to ich wspólny kapitał zawsze będzie taki sam (3000 tys) i nie wzrośnie cuoćby razem grali przez 5 lat.Jak przyjmą nowego partnera do swej gry z np 1000zł w kieszeni to to kapitał grupy zwiększy sie o 1000zł.
Na giełdzie tak nie jest, jak nowy inwestor wkracza do akcji to te marne 1000 zł może spowodować wzrost kapitału o wiele więcej jak te 1000 zł, dopuki będa nowi chętni do kupna , a niewielu chętnych do sprzedaży to balon będzie pompowany.Jak wynika z powyższego na giełdzie jak jeden zyska to nie koniecznie
ktoś inny musi przegrać

Oczywiście nie twierdzę że zawsze wszyscy muszą zyskiwać, bo bardzo łatwo można sie zagalopować i obstawiać bankruta licząć że to tylko zagrywki do zbicia akcji i kupować niby w dołku itd.
Albo inwestować w bessie licząc że to własnie koniec bessy.
Zobaczyć taki KGHM, ci co go kupili 18 lat temu za kwotę 1000 zł to mogą te akcje dzisiaj sprzedac za około 10 000 zł i zysku jest około 9000 zł, a kto na tym straci ? jakoś nie widzę.Ostrożne inwestowanie na longa to zyski dla wszystkich.Pozdrawiam
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2009-10-26 08:13
2 tysie na giełdzie - zobacz oferty w biurach maklerskich- może szukają kogoś do obsługi klienta
Amator_1200brutto / 80.53.3.* / 2009-10-23 20:10
Na akcjach mozna zarabiac tylko jezeli jest hossa, a oprocz hossy na gieldach moze panoszyc sie takze bessa. Wiec by ciagle zarabiac pozostaje kontrakty terminowe, np. kontrakty na wig20, ale tutaj trzeba duzego doswiadczenia (grajac na akcjach tez), i mozna stracic wiecej niz sie wlozylo...ryzyko na kontraktach jest duzo wieksze niz na akcjach (czy aby na pewno?) chociaz "obstawiajac" tylko wig20 skupiamy sie tylko na nim (chyba nie do konca) a nie na koszyku np 10-15 spolek...
Ja sam zalozylem podobny watek:
http://www.money.pl/forum/temat,25,1817593,1817593,15,0,czy;mozna;zarobic;10;miesiecznie;na;gieldzie.html
I mimo ze jestem amatorem, uwazam ze mozna zyc z gieldy, zarabiajac 2k-3k/miesiac...
fazik / 2009-09-27 20:54 / "Gpw-racer"
jak?

kup tanio i sprzedaj drożej, i tak 200 razy w miesiącu po 10 zł za każdym razem

no i nie zapominaj o 19% na Belkę
xxxxxxl / 83.20.51.* / 2009-09-27 22:29
o to nie musi sie martwić
wcześniej "zjedzą" go prowizje

jeżeli przewali portfel 200 razy
i za każdym zapłaci 1 % prowizji.....

to..............
broniu77 / 2009-11-03 19:49 / portfel / Bywalec forum
Dlaczego 1% prowizji dlaczego tak drogo?
ja mam 0.5%najwiecej im większą suma obracam na zleceniu tym pare punktów mniej.
To pierwsza sprawa, a druga to te 19% a póżniej już z górki?
Przecież podatek Belki płacimy od zysku a nie od obrotu.
Albo ten post jest błedny albo ja sie mylę.
broniu77 / 2009-11-03 19:49 / portfel / Bywalec forum
Dlaczego 1% prowizji dlaczego tak drogo?
ja mam 0.5%najwiecej im większą suma obracam na zleceniu tym pare punktów mniej.
To pierwsza sprawa, a druga to te 19% a póżniej już z górki?
Przecież podatek Belki płacimy od zysku a nie od obrotu.
Albo ten post jest błedny albo ja sie mylę
broniu77 / 2009-11-04 09:46 / portfel / Bywalec forum
A zapomniałem dodać przy szypkiej sprzedaży czyli jak kupie i sprzedam w ciagu jednego dnia to prowizja płace w jedną stronę
broniu77 / 2009-11-04 09:35 / portfel / Bywalec forum
NO tak masz rację ale to chyba prosty rachunek na rachunku maklerskim jest wykaz
wartosć portwela i np.kwota jaką przelałem na inwestycje np.10tyś
a wartoś portwela na dzien dzisiejszy to np.11tys czyli zostaje zapłacić 19% podatku od 1tyś to mam zarobione 810zł bo prowizja jest pobierana zaraz przy realizacji zlecenia czy tak?
xxxxxl / 87.205.39.* / 2009-11-03 23:46
masz 0,5%

czyli w dwie strony 2 x 0,5=1%
trzeba otworzyć i trzeba zamknać pozycję - 2x prowizja

jesli uda Ci się wygenerować jakiś zysk
to od tego podatek
--------------------------------------------------

na marginesie
to co powiedziałeś

prowizja płacona od obrotu - czy zarobisz czy nie
kwoty są rujnujące

np.
moje dane z października
płacone prowizje w stosunku do mojego zysku
wyniosły 45% (moja prowizja od obrotu to mniej niż 0,5%)

mówiąc inaczej z każdych zarobionych 3zł oddałem około 1zł w postaci prowizji

biorąc pod uwagę, że zrobiłem wynik na portfelu już po odliczeniu prowizji
ponad 200% lepszy od rynku (delta mojego portfela do delty portfela rynkowego)

biuro maklerskie "zarobiło" na moim portfelu tyle co rynek
genialny wynik przy "niewielkim" wysiłku
o ryzyku nie wspomnę
-------------------------------

jak z tego wynika
jesli nie zarabiasz
same prowizje szybko Cię wykończą
--------------------------------
mały gracz na dłuższą metę
musi mieć przewagę 3:1 nad rynkiem
żeby się na nim utrzymać

jesli się wi, że najlepsi osiągają w granicach 1:1 to ..................
powodzenia
fazik / 2009-09-27 23:44 / "Gpw-racer"
sztuka w tym by za każdym razem zarobić 10zł + 1% na prow. + 19% na myto

a potem już z górki
xxxxxxl / 217.113.228.* / 2009-09-28 13:17
no to będzie musiał być cholernie dobry
żeby na same koszty zarobić

takich biura maklerskie kochają
frfr / 188.146.12.* / 2009-10-24 01:26
ty to mnie ladnie draznisz, xxxl wkleic ci zdjecie z mojego portfela z konta maklerskiego??
da sie zarobic i nie pier.... bo juz nie moge.to ze tobie nie wychodzi to juz nie moja wina. ffff
xxxxxxl / 87.205.39.* / 2009-10-30 22:21
mnie nie musisz
ale innym dla pokrzepienia serc ..........może TAK

statystycznie na giełdzie nie da się zarobić
co nie znaczy, że nie mogą sie trafić tacy co zarobią (zasada totolotka)

każdy bankrut był najpierw bogaty
dopiero potem mógł zostać bankrutem
własnie czytałem o kimś kto doszedł do 80 milionów
potem w 3 miesiące stracił cały dorobek "giełdowej kariery"

ja jakoś sobie jeszcze radzę
statystycznie tacy też będą
w październiku pobiłem rynek o ponad 200% w sensie wilkości ruchu
ile to w pieniądzach ,,, jeszcze więcej, nie liczę

ile osób przez to "okradłem" z pieniędzy nie wiem
ale prawo na to pozwala

oczywiście mój wynik może być czystym przypadkiem
w zasadzie jest
przeciez gram losowo
Ciułacz / 2009-09-28 03:12 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Chopkins, witaj ! Za 200k kup te spółki (10) co pałacą dywidendę i są w miarę płynne .Po roku czasu wyjdzie Ci ponad 2k miesięcznie.
A tak na serio nie wiemy ile masz kapitału na inwestycje, to jak Ci doradzić.
Wygląda mi na to że niechciałbys pracować i tylko z tych inwestycji żyć.
Jak chcesz inwestować na GPW twoje wszystkie oszczedności to jest błąd, bo zapewnie nieznasz samego siebie.Aby poznać samego siebie to zainwestuj nie wiecej jak 25% twoich oszczędnosci, po połowie na spekulacje oraz na średniego longa, jak wytrwasz w swoich założeniach przez 6 miesiecy to będzie dobry poczatek, ale nie znaczy że sukces.
Nauka może być bolesna na spekulacji, oraz próba nerwów na longa.Nie radziłbym Ci spedzac całego dnia przy wykresach, bo można kota dostać.
broniu77 / 2009-11-03 20:03 / portfel / Bywalec forum
Systematycznie moze i sie nie da zarabiać na giełdzie zakładając ścisle określony czas np. miesiac szczególnie gdy notowania można z dużym prawdopodobienstwem przewidziec.Im wiecej takich graczy w danej spółce którzy mają podobną taktykej gry jak ty tym twoje szanse mniejsze
Ale gdy mamy czas na giełdzie jak obecnie i mamy troche wiedzy i jeszcze wiecej szczęścia to oczywiście że można zarabiać 2 tys miesiecznie tylko trzeba duzej dyscypliny i nie byc zachłanny.
Chytry dwa razy traci
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy