Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

jak zarzadzac funduszami ?

jak zarzadzac funduszami ?

michalmx / 2007-10-28 16:05
witam,chcialem zarzadzac paroma funduszami online,znajoma ciagle poleca mi skandie i i pokazuje same plusy,jakie macie zdanie na temat skandi,i jakich uzyc argumentow gdybym wybral cos lepszego ? i co polecacie dobrego do takiego zarzadzania ?
Wyświetlaj:
Brzeziński Inwestycje / 2007-11-14 16:51 / portfel
Witam poprzednicy mnie wyprzedzili co do ofert to nikt chyba nie zaproponował najlepszego funduszu akcji czyli PKO/CS Akcji 100% w rok - podatek.Jest bardzo dobry i ma dobre zaplecze inwestycyjne ale to na okres 2-3 lat.Polecam również jednostki funduszy nowej europy i wynków wschodzących.ponieważ tam będzie to co u nas jest od 3 lat pozdrawiam

Brzeziński Inwestycje
varian.555 / 83.5.253.* / 2007-11-02 13:05
Polecam Aegon - oni maja najlepsze produkty na rynku finansowym (kroja portfel z kilku instrumentów). Jednym z ich ciekawszych propozycji jest fundusz, gdzie mozna w zaleznosci od sytuacji na gieldzie zmieniac alokacje srodkow, polecam tez forum poswiecone tematowi TFI:

http://www.profeo.pl/group/Fundusze-Inwestycyjne/
Idyll / 2007-11-02 09:19 / Bywalec forum
Hej po pierwsze to nie będziesz zarządzał funudszem, tylko posiadał jednostki uczestnictwa. Po drugie znajoma dobrze ci doradza, ale musiałbyś być zdecydowany na wiele lat inwestycji i musiałbyś się godzić na wysokie opłaty manipulacyjne. Po trzecie oferta mBanku i Multi jest na tyle szeroka, że na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Dodam może jeszcze, że oba banki sprzedają fundusze i subfundusze 3 najlepszych TFI wg Rzeczpospolitej: tj. Skarbca, Union Investment i ING.
przewodnick / 2007-10-28 18:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A ja polecam mBank lub Multibank - kilkadziesiąt funduszy, bez prowizji za zakup, konwersję i sprzedaż jednostek
michalmx / 2007-10-28 18:28
z tym ze w w mbanku nie ma tych funuszy ktore mnie intresuja(np:ARKA),a jak sie to ma w multibanku to musze sprawdzic ;)
jota / 83.6.155.* / 2007-11-01 00:26
Axa ma Arke,jesli chcesz napisz do mnie odpisze wiecej na interesujacy cie temat jota38@wp.pl
Pies Ogrodnika / 149.254.192.* / 2007-10-31 22:03
zeby zarzadzac funduszami to trzeba skonczyc ekonomie i potem byc maklerem...inaczej ciezko Ci bedzie zarzadzac.. no ale dzis co drugi po marketingu i zarzadzaniu....Pozdrowki i milego zarzadzania....
Idyll / 2007-11-02 09:09 / Bywalec forum
Chyba raczej należałoby zostać doradcą inwestycyjnym, czyli zdać kilkuetapowy egzamin państwowy z kilkunastu dyscyplin!
Z takim papierem to już na pewno wiadomo, że gość wie sporo o rynku kapitałowym i zasadach jakie nim rządzą.
Pies Ogrodnika / 149.254.192.* / 2007-11-07 22:19
no więc właśnie...
pcu22przemo / 2007-11-08 19:16 / portfel
a ja mam swój sposób bardzo skuteczny często bywam na forum słucham komentujących i wyciągam wnioski w końcu to moje pieniądze więc lubie sam podejmować decyzje i być nie zależnym .To najlepsze rozwiązanie słuchać co mówią ludzie bo to oni tworzą gpw
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy