Forum Forum inwestycyjnePortfel

Jak zbudować zyskowny i bezpieczny portfel ?

Jak zbudować zyskowny i bezpieczny portfel ?

Szymon177 / 217.173.4.* / 2019-08-01 11:12
Sprawdź metodę stosowaną i bardzo popularną w USA ostatnio też w Europie. Przy niewielkich kosztach będziesz miał portfel inwestycyjny dostosowany do twoich celów, horyzontu czasowego, oraz dostosowany do ryzyka jakie akceptujesz. Sprawdź https://assetmy.pl/
Wyświetlaj:
Wonek33 / 91.145.156.* / 2022-07-26 22:39
Warto jak najbardziej postawić na zakup złota i srebra tutaj polecam zajrzeć do MennicySkarbowej jest najlepsza cena, w przeciwieństwie do innych mennic gdzie również czas realizacji jest naprawdę długi. Mam nadzieje, że podejmiecie odpowiednie kroki aby chronić swoje oszczędności.
Seweryn89 / 91.145.156.* / 2022-02-17 10:31
Według mnie przede wszystkim jeżeli szukacie skutecznych i bezpiecznych opcji inwestycyjnych to może warto w takim razie zastanowić się nad zakupem metali szlachetnych jak złoto i srebro. Jeżeli o mnie chodzi to polecam sprawdzić ofertę przygotowaną przez Mennica Skarbowa u których będziecie mogli liczyć na pełne wsparcie, dobre ceny i też szybkie realizacje w ciągu 24h
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy