Forum Polityka, aktualnościKraj

Jak zdobyc prace marzen?

Jak zdobyc prace marzen?

alexandra24 / 2013-03-12 08:48
Czy w polsce da sie zanlesc prace swoim marzen? Chodzi o prace dzieki ktorej bedize nas stac na normalne zycie a nie tylko chora egzystencje, z tego co widze to wszyscy sie odnajduja dopiero za granica bo w polsce niema zadnych perspektyw. Co o tym myslicie?
Wyświetlaj:
panomaster / 2013-03-26 09:21
ja swoja prace marzen zdobylem dopiero po 6 latach pracy w roznych dziedzinach, dla mnie praca marzen to nie sa najwyzsze zarobki a rzecz ktora uwielbiam robic i sprawia mi to przyjemnosc. Taka praca jest fotografia panoramiczna!
pomocy_34 / 2013-03-18 12:47
da sie jesli ma sie znajomosci badz kasiastych rodzicow, a twoim miejscu uciekalbym na zgranice i tam szukal swojej pracy marzen, nie dosc ze wiecej zarobisz to jeszcze dodatkowo bedziesz mniej plaicl na panstwo ktore itak nic nnie robi by poprawic godnosc zycia mieszkancow iobywateli
demoniks / 2013-03-19 12:37
niby masz racje, trzeba miec albo dobrze ustawionych rodzicow ktorzy pomoga ci wystartowac w zyciu albo ustawic sie samemu poprzez ciezka i tak naprawde bezpewnosci prace na lepsze jutro, bo bankturuja firmy nawet ktore mialy bardzo dobra i wysoka pozycje na rynku i mocne fundamenty
Chyba podróżnik / 2013-03-19 14:57
Jak? W bardzo prosty sposób, przekiblować tu przez jakiś czas nabrać doświadczenei po czym wyjechać za granice...większość moich znajomych tak zrobiła...
ciezarna / 2013-03-25 09:48
a gdzie ty w polsce dorwiesz doswiadczenie? chyba tylko pracujac zadarmo. Niestety w polsce nawet ciezko jest zdobyc doswiadczenie z powodu tego iz zadne firy nie zatrudnaija a co z tym idize niema miejsc gdzie mozna zdobyc doswiadczenie
ostatni_sprawiedliwy / 2013-06-24 09:40
tak w polsce mozna zdobyc doswiadczenie tylko ludzie o tym nie wiedza. juz wczasie liceum mozna sie zapisac do jakies organizacji pozarzadowej jak np,. zhp! moze sie wydawac to smieszne ale taka jest prawda ze doswiadzenie mozna dobywac juz od wczesnych lat szkolnych, trzeba tylko chcicec i poswieceic na to troche czasu w swoim zyciu. dodatkowo warto takze wybrac studia ktore maja przyszlosc a nie tylko papierek magistra. i czekac na prace marzen ktora nie przyjdzie bo jej poprostu niema albo trzeba na nia zapracowac ogromna praca i wielkimi wyrzeczeniami!

Najnowsze wpisy