Forum Forum pracyDokumenty

Jak złożyć ofertę dla firmy?

Jak złożyć ofertę dla firmy?

adam1014 / 95.51.101.* / 2014-01-12 14:48
Witam, jestem nowy na forum i chce się poradzić :)
Nie wiem jak to dokładnie opisać żeby wszyscy zrozumieli i jednocześnie nie zdradzić szczegółów ale spróbuje.
A więc tak chce przedstawić dla pewnej firmy produkt (będzie to taka nowość na rynku) który ta firma wyprodukuje i doda do swojej oferty.
Oczywiście chce przedstawić prezentacje na temat tego produktu z wykresami i anonimowymi ankietami na temat zapotrzebowania tego produktu i jego zbytu dodam ze wprowadzenie dla firmy tego produktu nie będzie zbyt kosztowne. Oczywiście oczekuje jakiś korzyści z wprowadzenia tego produktu na rynek np kilku % z dochodów uzyskanych za sprzedaż po roku czy coś w tym stylu.
A teraz moje pytania:
1. Do kogo z firmy się zgłosić z tą ofertą? Dodam że jest to firma międzynarodowa ale posiada swój oddział w Polsce.
2. Jak to przedstawić żeby nie było tak że przedstawie swoją ofertę dla tej firmy oni powiedzą ze to im się nie podoba bo się nie sprzeda albo coś w tym stylu a za jakiś czas wypuszczą ten produkt tylko trochę zmodyfikowany i pod inną nazwą i wtedy ja nic nie dostanę a oni będą mieli z tego zysk? Jest na to jakiś sposób?
Dziękuje za wysłuchanie, mam nadzieję ze mnie zrozumieliście i postaracie się mi jakoś pomóc :)
Pozdrawiam!

Najnowsze wpisy