Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

jak znalezc prace bez posiadania doswiadczenia?

jak znalezc prace bez posiadania doswiadczenia?

alantka / 2012-10-03 09:54
mam 25 lat, skoncyzlam studia, nie moge wogole od miesiaca znalezc pracy, jak ja mam ja znalezc nie posiadajac wczesniej zadnego doswiadczenia? jelsi tak to jak to zrobic?
Wyświetlaj:
WojtekWis / 90.129.82.* / 2014-06-16 19:54
Nie wszędzie wymaga się doświadczenia. I nie mam na myśli wyłącznie niewymagających zawodów. Znam np. studio fotograficzne, które przyjmuje osoby bez doświadczenia, bo właściciel chce, aby wykonywane zdjęcia były w jego klimacie. Jeśli nie masz doświadczenia, to spraw, aby pracodawcy poczuli, że jesteś osobą może nie doświadczoną, ale z pasją. Pisz zatem bloga, albo zapisz się do grup tematycznych, itd. To na pewno ułatwi start. Więcej można przeczytać na blogu http://strategiakariery.pl
kornik77 / 2013-03-31 17:09
Spróbój,przez agencje pracy tymczasowej.
Ja po utracie pracy w jednej firmie,też miałem kłopot ze znalezieniem nastepnej.
Zgłosiłem się do jednej z takich agencji.
Po krótkim wywiadzie podpisałem z nimiumowe i dostałem skierowanie do jednej z firm(prowadzącej hurtownie odzieży),po przepracowaniu 3 miesięcy firma ta zaproponowała mi umowe bez posrednią.
Obecnie mam umowe na stałe z nimi.
P.S oczywiście praca w magazynie to nie jedyna oferta jaką posiadają,dla każdego z petentów agencje wyszukują indywidualną oferte prac nie pytając o staż.
Pracowity1 / 78.8.127.* / 2013-02-27 12:25
Poszukuję do współpracy osób ambitnych, pracowitych, odpowiedzialnych, które chcą zmienić coś w swoim życiu.

Oczekuję zaangażowania, sumienności, chęci uczenia się, korzystania z narzędzi i możliwości jakie daje firma.

Oferuję ciężką, mozolną, ale dającą satysfakcję, wysokie zarobki oraz możliwość dochodu pasywnego, pracę. Nie obiecuję "gruszek na wierzbie", zarabiania bez pracowania, lekkiej pracy w ciepełku domowym.
Jak to ktoś powiedział "pieniądze leżą na ulicy, więc żeby je znaleźć trzeba wyjść z domu".

Jeśli jesteś osobą, którą zamiast narzekać chce coś zmienić w swoim życiu zadzwoń lub wyślij sms "czas na zmiany" – 509 510 998

Praca na terenie całego kraju.

pozdrawiam
UA / 91.189.255.* / 2013-01-10 11:49
Jeżeli lubisz pracę pełną wyzwań, dobrze czujesz się w środowisku nowoczesnych technologii a pozytywne nastawienie do ludzi potrafisz przekuć w sukces, mamy dla Ciebie propozycję - weź karierę w swoje ręce i dołącz do naszego zespołu!

87% osób zapytanych o to, co lubi w pracy w Universal Agent wskazało na pozytywną atmosferę. Nie bez powodu.

Do zobaczenia na rozmowie rekrutacyjnej!
www.universalagent.pl
Kamil233 / 109.243.245.* / 2012-10-04 14:03
a jakie studia skończyłaś? i nie masz ŻADNEGO doświadczenia? ech, teraz prawie każdy w czasie studiów próbuje gdzieś pracować.. ja się przeniosłem na zaoczne po to by mieć za co żyć i móc coś wpisać do CV…kumpel mi polecił rok temu Eniro i jakoś się wszystko rozkręciło..teraz niedość że mam wystarczająco pieniędzy na siebie (na szczęście jestem singlem i mogę poszaleć ;p), to i roczne doświadczenie, które pewnie będzie większe, bo dobrze mi się pracuje.. tak w ogóle na uszy do góry!
Lila12 / 2012-10-04 14:24
Ale nie ma się czemu dziwić... u mnei na uczelni , kiedy wykładowca dowiedział się że nie przyszłam na zajęcia , bo musiałam zostać dłużej w pracy, powiedział że: " Musi Pani wybrać albo studia, albo praca...". Mentalność polskich wykładowców!!
ajadjaj / 2012-10-03 11:11 / Bywalec forum
polecam Ci w tej sytuacji staz z urzedu pracy, tam mozna nabyc doswiadczenie, a pozniej po skoncoznym stazu masz szanse zatrudnienia w tym miejscu:)
beerbe / 83.10.130.* / 2014-10-07 23:17
Oby tak było, ale nie zawsze tak jest...Może lepiej już liczyć na jakieś szkolenie dzięki któremu można potem działać w ciekawej branży jak np. SEO (pozycjonowanie stron)- szczegóły tutaj: http://www.eurobrand.pl/franczyza
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy