Forum Polityka, aktualnościPolityka

jak zostać politykiem?

jak zostać politykiem?

nalepsze / 2013-04-25 09:32
Mam dopiero 17 lat ale uważam ze to najwyższa pora żeby zacząć coś robić ze swoim życiem, moim marzeniem ze względu na fascynacje polityka jest zostanie politykiem, nie wiem od czego zacząć, jak mam pokierować swoje decyzje aby w przyszłości moc zostać politykiem. od czego zacząć?
Wyświetlaj:
andzia23 / 2013-04-25 11:12
no chyba na samym poczatku musisz zapisac sie do jakiejs parti politycznej z ktora sie utozsamiasz swoimi pogladami, potem musisz tam awansowac by na koncu wyladowac w calej parti na jej szczycie, ale faktycznie musisz cos soba reprezentowac i udzielac sie
Boby01 / 2013-04-25 15:00 / Bywalec forum
No musiałbyś się załapać jeszcze w latach 70-tych , albo 80-tych, najlepiej gdybys pracowała w SB, albo UB, wtedy posadę poliytyka miałbyś zapenioną!!
slonzok / 2013-04-25 15:21
myslisz ze az takie przekrety byly ze kazdy chcial wtedy zostac polityukiem i miec dojsca?? bez sensu chociaz cien prawdy napewno w tym jest. albo moze i nawet wiekszy cien
o_boze / 2013-04-30 14:41
zeby byc politykiem w tych czasach jak widac nie trzeba miec ani gadanego ani zadnego pomyslu, trzeba miec tylko znajomosci i juz mozna czerpac z koryta panstowwego kase i posadke ;/
Rozbójnik / 2013-04-30 15:14
Dróg jest wiele... ale najłatwiejsza , to urodzić się jako syn, albo córka Lecha Wałęsy, albo Donalda Tuska... wtedy posade mamy gwarantowaną, przecież rodzice umieją zająć się swoimi pociechami jak należy!

Najnowsze wpisy