Forum Forum emerytalneZUS

Jak zwiększyć wysokość emerytury?

Jak zwiększyć wysokość emerytury?

Dogmarov / 2012-04-23 15:23
Nie chcę na starość żyć za głodową pensję. Zdaje sobie sprawę , nawet z tego że pieniądze które teraz odkładam na emeryturę , w przyszłości nie zobaczę ich nigdy na oczy... jakie są możliwości zwiększenia wysokości emerytury? Czy może lepiej odkładać pieniądze jeszcze gdzie indziej? Proszę o poradę!!
Wyświetlaj:
hulaka / 89.70.23.* / 2012-05-16 16:27
Ja zdecydowałam że będziemy odkładać dodatkowo w programie Emerytalno-inwestycyjnym w Generali. mam dodatkowo ubezpieczenie na życie no i świadomość że moje pieniądze na siebie zarabiają a nie leżą kątem w domu.
tańczący_z_fundami / 195.149.64.* / 2012-05-17 10:36
Haha, Twoje pieniądze nie zarabiają tam na siebie, ani na Ciebie, tylko na tych cwaniaków z Generali którzy Ci ten produkt wcisnęli. Wtopiłes pieniądze, uciekaj szybko bo stracisz więcej.
tańczący_z_fundami / 83.6.183.* / 2012-05-03 23:07
Trzymaj się z daleka wszystkich planów inwestycyjno-emerytalnych, a także od wszystkich programów III filara, z daleka od wszystkich szmacianych IKE, IKZE z daleka od wszystkich funduszy inwestycyjno - ubezpieczeniowych. Z daleka od wszystkich ubezpieczeń. Z daleka od wszystkich OFE.
Wszystkie te programy są dla idiotów. Nie daj się namówić komukolwiek a będą Cię naganiać cwaniaki oj będą, nawet tu na forum już zaczęli. Powodzenia. Mój "poradnik emeryta" admini money.pl zdjęli z forum. Na razie nie chce mi się pisac nowego.
Ekzz / 89.76.150.* / 2012-05-03 18:36
Zawsze możesz wybrać jakiś systematyczny plan inwestycyjno-emerytalny. Ale nie powinieneś też zaniedbywać możliwości, które daje prawo, typu 3 filar, wybór dobrego OFE (Generali or sth).
szklarek / 2012-04-23 15:32
W zakresie form umocowanych w systemie zabezpieczenia społecznego, a więc uwikłanych w kwestie limitów wpłat i wieku, w którym można je wykorzystać- IKE i IKZE.

Poza tym systemem:

http://www.money.pl/forum/katalog,2,0,0,40,0,gielda;i;inwestowanie.html

Najnowsze wpisy