Forum Forum inwestycyjneForex

Jaka euforia na giełdach, zjazd jest bliski

Jaka euforia na giełdach, zjazd jest bliski

eddekk / 2009-06-01 16:12
1920 na WIG20 i raczej to by było na tyle.
S&P500 też wystrzelił dziś. Cuda Tuska! ;)
Wyświetlaj:
greenstar / 2009-06-02 08:26 / Pogromca jeleni
ps.......popić dużą ilością wody
eddekk / 2009-06-02 09:18 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
WIG20 doleciał na 1929 pkt, buahahahaa.
Może jakiś TFI wpakował kasę klientów.
Maks_ / 2009-06-02 09:23 / Tysiącznik na forum

Może jakiś TFI wpakował kasę klientów.


Całkiem możliwe - obroty wyraźnie wskazują, że bawią się autochtoni :-)

Pozdrawiam

PS parę dni temu słyszałem gdzieś, jak ktoś mówił, że zagranica przez ostatnie kilka dni całkowicie wycofała się z giełdy i z obligacji... ciekawe czemu? Taki sukces wyspy normalności na spienionym morzu recesji, a ci zaślepieni inwestorzy nie chcą tu inwestować (uparli się na tego bankruta USA i śmieciowego dolca...) :-)

Pozdrawiam
greenstar / 2009-06-02 08:24 / Pogromca jeleni

powoduje zamglenia.

hhahahahaha.........nie rozśmieszaj mnie .........to się fachowo nazywa chyba pomroczność jasna.....................hahahahahaa proponuję lek- magnez , aspiryna, witamina C....................
Łalet / 80.51.55.* / 2009-06-02 00:30
Baks pisał w styczeń/luty o poziomie 1250 na WIG 20 w czerwcu, i że wtedy wraca na giełdę. Tak szczerze to na ile wam się udało zaklinanie rzeczywistości. Karmicie wasze dolarowe zapędy wróżąc smoka z siedmioma głowami itd. Kraj smoka zadławił się dolarem i będzie musiał pić ropę zamiast wody żeby obronić drukowane zielsko. USA oddaje pole.
eddekk / 2009-06-02 07:55 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

Baks pisał w styczeń/luty o poziomie 1250 na WIG 20 w czerwcu

Dzisiaj jest 2 czerwca. Do końca miesiąca daleko, ale od razu mówię, że może się przeciągnąć do lipca, bo wszystko trwało jednak dłużej, niż większość sądziła.
sierota marycha / 2009-06-02 00:54 / Tysiącznik na forum

Baks pisał w styczeń/luty o poziomie 1250 na WIG 20 w czerwcu, i że wtedy wraca na
giełdę. Tak szczerze to na ile wam się udało zaklinanie rzeczywistości. Karmicie wasze
dolarowe zapędy wróżąc smoka z siedmioma głowami itd. Kraj smoka zadławił się dolarem i będzie musiał pić ropę zamiast wody żeby obronić drukowane zielsko. USA oddaje pole.

no.....ostry jestes....prawdziwy geniusz.......
Łalet / 83.29.139.* / 2009-06-02 08:21
Pisał wam na bankierze jeden z userów przy szczytach dolara starą zasadę "ropa w górę, dolar w dół" oczywiście dostało mu się czarnymi wizjami. Sierotka popatrz na teksty tutaj, chcecie widzieć tylko jedną stronę a to powoduje zamglenia.
bidnymaniek / 2009-06-01 21:59 / Tysiącznik na forum

2009-06-01 19:58:22 | wujo_bankier [ Bywalec forum ]
Re: Jaka euforia na giełdach, zjazd jest bliski [0]
spotkałem sąsiada chce wchodzić w TFI ;)))) mówił coś o hossie i koncu kryzysu. ale nie
wierzył mi, że będzie zjazd.... jak kupi to napisze ;)


hahahahha..a ja ludzi wyciagam własnie z TFI ...dobre...moze sie zamienia miejscami hahahaha
kara z bankiera / 2009-06-01 22:01 / Bywalec forum
Dobry wieczór,

Bidnymaniek , mam wrażenie (więcej czytam niż piszę na formum ) ,że za chwile zabraknie Ci chetnych do dyskusji. Musisz znaleść jakiś inny sport do wyładowania emocji i wyrzucenia "jadu" . Jeżeli myślisz ,że jesteś nieomylny to co tu robisz ??
KANDYDUJ DO PARLAMENTU UE !!

Nie chcę głupich odpowiedzi - poprstu szanuj ludzi - trochę finezji ...........

pozdrawiam
sierota marycha / 2009-06-01 22:05 / Tysiącznik na forum
do KARA....czyzbys pojawil sie na forum, aby zgonym glosem obwiescic koniec kryzysu?

p.s. tak na marginesie tematu, surowce i zloto pompuja nie z powodu domniemanego konca kryzysu a z powodu obaw przed potencjalna inflacja....proste
krzychu krzysiek / 83.29.121.* / 2009-06-01 22:26
a pro po surowców Isierota chciałbym częsć moich oszczędności zainwestowac w złoto i srebro.Doszedłem do wniosku śledzac to forum że powinienem najpierw kupic $ lub euro z uwagi że a następnie poczekać na korekte i wejść w w/w kruszce.mam pytanie ,pytania czy w ogóle inwestycja w złoto nie jest spóżniona ,drugie pytanie które wiąże się z pierwsza częscią mojego postu co mam zrobić z resztą kasy którą mam w pln bo zwyczajnie nie wiem będe wdzieczny za odpowiedź musze zaznaczyc ze z uwagi na brak predyspozycji do gry na forexie i czasu stać mnie raczej tylko na inwestycje w horyzoncie średnio i dłudoterminwym
irons45 / 2009-06-01 22:38 / BAKSIK ZIELONYCH
zloto jest w cenie za wysokiej i podobnie srebro to nie te poziomy na dluzej dolar - z tym ze nie na wiecznosc to tylko moja ocena kasa twoja
kara z bankiera / 2009-06-01 22:20 / Bywalec forum
Na bankierze byłem pierwszy raz od pół roku , jak poczytasz to napisałem ,żę przez najbliże 2 m-ce i że dalej jes dół . Bo mi się nie chciało wywnętrzniać przed jakim pampersem.

Napiszę to otwarcie dla ogółu ---- rynki generalnie świat finansiery potrzebuje końca kryzysu aby koło fortuny się kreciło (bo ludzie chcą sukcesu ) - bez wzgledu na realny efekt .......... i pisałem to w weelnd ---------- A CO DZISIAJ MAMY !!!!
WIDZISZ SAME REWELACJE BO TAK WYGLĄDA ( PUBLIC RELATIONS ) ;)

SAm piałeś ,że wall street dzisiaj oparte jest jedeynie na klimatach

Nie lubię gamoni srających na wszystko co im nie po drodze (forum bankier )

Zobacz -oil 68,17 + ask 2,76 = pisałem prywatnie

Bedzie odwrót ,albo przewrót ..............

Szacun,
sierota marycha / 2009-06-01 22:35 / Tysiącznik na forum

A CO DZISIAJ MAMY !!!!
WIDZISZ SAME REWELACJE BO TAK WYGLĄDA ( PUBLIC RELATIONS ) ;)

a dzisiaj mamy kontynuacje super cyklu w trendzie spadkowym i na tym koniec

to czego ludzie pragna a to co jest osiagalne to 2-e rozne bajki, podobnie jak i oczekiwanie iz to Chiny 'wyciagna' swiat z kryzysu....a Chiny nie sa w stanie nawet stworzyc wlasnego, wewnetrznego, rynku i oczekuja, ze to swiat w dalszym ciagu bedzie kupowal ich buble za prawdziwe pieniadze....kolko zamknelo sie, czekamy na chinska zwale dla uzupelnienia globalnego bajzlu
kara z bankiera / 2009-06-01 22:39 / Bywalec forum
Cieszę się,że nie zaprzeczyłeś ;) , Chiny są staaaaare i przez to mąąądre .

Mam wrażenie ,że robią relokację kapitału w bardziej "namacalny i mierzalny " ...............


pozdrawiam
sierota marycha / 2009-06-01 22:42 / Tysiącznik na forum

Chiny są staaaaare i przez to mąąądre .

mowisz o chiskiej medycynie ludowej czy gospodarze ?
irons45 / 2009-06-01 22:47 / BAKSIK ZIELONYCH

2009-06-01 22:39:35 | kara z bankiera

znasz te piosenke : ty juz chyba nie zmadrzejesz ????????????? pliss nie mecz nas tymi prognozami bo to juz nudne to twoje zdanie i my juz znamy je na pamiec
kara z bankiera / 2009-06-01 22:54 / Bywalec forum
Masz rację , będę wam przyklaskiwać ..........

Zobacz ,że na razie się sprawdza ............. każdy miesiąc to pare procent w dół ....na usd ..

a boję się....... ,że jak się obudzimy to będzie za późno.......

Ale ty tu rządzisz .................... ;)
sierota marycha / 2009-06-01 23:02 / Tysiącznik na forum

Masz rację , będę wam przyklaskiwać ..........
Zobacz ,że na razie się sprawdza ............. każdy miesiąc to pare procent w dół
....na usd ..
a boję się....... ,że jak się obudzimy to będzie za późno.......

Ale ty tu rządzisz .................... ;)

spij spokojnie, korekta a trend to 2-a rozne zjawiska, pozdro
wujo_bankier / 2009-06-01 19:58 / Bywalec forum
spotkałem sąsiada chce wchodzić w TFI ;)))) mówił coś o hossie i koncu kryzysu. ale nie wierzył mi, że będzie zjazd.... jak kupi to napisze ;)
greenstar / 2009-06-01 19:07 / Pogromca jeleni
It's not the start of a new bull market," said Prechter, chief executive at research company Elliott Wave International in Gainesville, Georgia. "Our models are (showing) right now that it is a much bigger bear market than most people realize, something along the lines of 1929-1932," he told Reuters in a wide ranging interview. "It's a very rare event," he added.

"I think the next leg down will be at least as severe if not more severe than what we just experienced. So you want to stay on the side of safety," he said. - ot cały komentarz
sierota marycha / 2009-06-01 19:46 / Tysiącznik na forum
super cykl w trendzie spadkowym.....gadalismy o tym wielokrotonie

p.s. wracac do roboty robaki :)
greenstar / 2009-06-01 18:41 / Pogromca jeleni
przyznam, że też nie czuję tych spadkow..........-
sierota marycha / 2009-06-01 18:43 / Tysiącznik na forum

przyznam, że też nie czuję tych spadkow..........-

jezeli zielony zamknie sie dzisiaj powyzej 1.4185/90 to pojedziemy troche na polnoc
irons45 / 2009-06-01 18:50 / BAKSIK ZIELONYCH

009-06-01 18:41:38 | greenstar [ Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi) ]
Re: Jaka euforia na giełdach, zjazd jest bliski [1]
przyznam, że też nie czuję tych spadkow...

tu juz nie chodzi o czucie nie po to jada jak po sznurku na at by sie juz poddawac mysle ze w tej euforii nad eur jeszcze troszke moga pomieszac bo w koncu co im szkodzi trend na ten rok w zasadzie juz jest wiadomy a co jak i kiedy to jest tylko kwestia czasu miesiac temu w te 1.42 niby mialo byc ale rzadko kto w to wierzyl a mamy wiec mozemy zobaczyc i wiecej bo tak to by bylo za proste czwartek ecb zrobic musi ruch to juz tez da sygnal do tego czasu mysle ze bedzie w sumie spoko klamka na zlotym jest i to sie czuje jednak i z gory i z dolu
greenstar / 2009-06-01 18:34 / Pogromca jeleni
jak spadnie.........to dokupimy............:))
irons45 / 2009-06-01 18:39 / BAKSIK ZIELONYCH
z tym ze ja zawsze jestem jednak pesymista ----------jesli zwlaszcza chodzi o ten mocniejszy spadek nic na to nie poradze i w sumie rzadko sie myle spasc spadnie bo mial spasc ale ile to juz rozne teorie korekty sa teraz czesciej niz nawet sie zdazy pomyslec :)
wiec obecne poziomu na dluzej w sumie juz wg mnie sa bezpieczne powtorze na dluzej
greenstar / 2009-06-01 17:45 / Pogromca jeleni
na moim lokalnym dzikim zachodzie usd.......wykupine...............
irons45 / 2009-06-01 18:25 / BAKSIK ZIELONYCH
poczatek miesiaca troszke jeszxcze pomieszaja choc w sumie zgodnie z planem gdyby nie klamra na zlotym to wybilby w ub tyg na 3.3 przynajmniej wiec na razie trzeba brac poprawke z wzrosty nie sa za wysoko i tyle wiec i spadac jeszcze troszke moze w koncu wybory to tez cos
irons45 / 2009-06-01 16:16 / BAKSIK ZIELONYCH
indeks ISM dla sektora wytwórczego wzrósł w maju do poziomu 42,8 pkt w usa --------rosnie to hossa he he he
21marek21 / 2009-06-01 16:45 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witam ;)
Jak uwazacie istnieje ze w tym tyg zobaczymy okolice 3.05-3.07. ??? Dzisija nic bylme zajenty nic nie kupowalem a siedze na zlotowkach !!!
eddekk / 2009-06-01 16:46 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jak nie pokona oporu na EUR/USD na 1.4245 to nie ma szans na przebicie 3.1. Liczę, że tak się nie stanie, bo może być ciężko.
21marek21 / 2009-06-01 16:52 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Eddek dostales emaial !!! Dzieki za dane ;-)
Irons 45 a Ty jak uwazasz ?? kurcze dzisij troche zajety bylme i nie zakupilem mam jeszcze 10 min do kupna ?? jak spadnei do ok 3.11 to kupuje a jak nie to czekam do jutra ;-))) Pozdrawiam
irons45 / 2009-06-01 17:38 / BAKSIK ZIELONYCH
nie bylem przy kompie bo w zasadzie jestem zakupiony w 60 procentach wiec i tak czekam na jutro moze to bedzie tez dobry dzien dzis dolar krecil 3.11-3.15 i na razie to jakas prognoza na jutro eur-dol zalezy kierunek na razie znamy a rynek jest rynek dzien dziecka w koncu byli jeszcze jest
sierota marycha / 2009-06-01 16:50 / Tysiącznik na forum

Jak nie pokona oporu na EUR/USD na 1.4245 to nie ma szans na przebicie 3.1. Liczę, że tak się nie stanie, bo może być ciężko.

jaki opor na 1.4245 jak na 1.4230 czapka a zasieki na 1.4155....... ?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy