Forum Forum finansoweKonta

Jaka opcja dla mnie najlepsza???

Jaka opcja dla mnie najlepsza???

kizior77 / 2009-11-07 09:23
Od 8 lat mam konto w PEKAO SA, ale po ostatnich rozmowach z nimi wyslalem im wypowiedzenie. Bank zlodziejski, pobierajacy ogromne prowizje.

Od 2 lat mieszkam w Niemczech. Potrzebuje konta zeby robic przelew z konta niemieckiego na konto polskie ktore przeliczy € na zlotowki. Dalej z tego konta robie przelew na rzecz alimentow i np allegro.
Szukam najtanszego banku, ktory nie pobiera np prowizji za przelew otrzymany z Niemiec 20 zl tak jak bylo to w PEKAO SA.
Zastanawialem sie nad mbankiem lub ING. Nie wiem jak z uslugami maklerskimi, nigdy nie bawilem sie w to a kusi mnie bo zawsze cos na koncie pieniedzy jest wiec moze by tak dac im kilka groszy zarobic. Boje sie tylko ze za usluge maklerska beda mi pobierac jakies oplaty ukryte ktorych nie widac w cenniku. a moze lepiej jakas opcja oszczednosciowa lepiej? np 100 zl miesiecznie pozostajace na koncie przelewam na jakies konto oszczednsciowe? Te uslugi maklerskie mnie kusza ale nie wiem ile trzeba miec pieniedzy zeby jakas 1 akcje kupic zeby z 10 zl zarobic w krotkim czasie. Prosze o porade

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: