Forum Forum finansoweBanki

Jaki bank dla ludzi po 30-tce ?

Jaki bank dla ludzi po 30-tce ?

batecki / 83.24.194.* / 2007-10-05 13:09
Jaki ROR i w jakim banku polecacie dla ludzi po 30-tce?
Wszyscy ostatnio piszą o studentach a nie ma nic dla osób " starszych"
Chodzi mi o opłaty za prowadzenie rachunku, dostępność bankomatów i możliwość korzystnej lokaty
pozdrawiam
bartosz
Wyświetlaj:
trzydziestolatek / 83.6.63.* / 2008-02-21 10:16
Mam 35 lat i konto w Toyota Bank od czerwca zeszłego roku. To mój czwarty bank i muszę powiedzieć, że jestem najbadziej z niego zadowolony, a dodam, że jestem b. wymagającym klientem.
arturos / 83.6.193.* / 2008-01-08 19:27
Polecam ofertę toyota bank - wysokie oprocentowanie, minimalne opłaty, super zabezpieczenia. A konto można założyć bez wychodzenia z domu.
garmin717 / 2008-01-08 12:09
Mam po 30-tce i rok temu stanalem przed wyborem nowego banku (poprzedni to BPH).

Najwazniejsze dla mnie bylo:
- dostep do konta przez Internet
- bezpieczny dostep do konta przez Internet
- rozsadne oprocentowanie na RORze
- tanie przelewy
- dostepnosc bankomatow
- w miare tanie utrzymanie konta

Wybralem Lukas Bank i eKonto-PRO:
- mam dostep do konta przez Internet
- dostep do konta przez Internet za pomoca tokena SecureID (wydanie i utrzymanie darmowe)
- oprocentowanie na RORze 3%
- darmowe przelewy
- darmowe wyplaty w bankomatach euronetu i BZWBK
- utrzymanie konta kosztuje (wraz z dostepem przez Internet): 9zl; przy regularnych wplywach minimum 2000zl/miesiac - 7zl; a przy regularnych wplywach minimum 2000zl/miesiac i min 5000zl na koncie - 0zl.

W moim przypadku za prowadzenie konta bank mi doplaca (oprocentowanie rekompensuje oplate za utrzymanie konta), a przy okazji mam bezpieczny dostep do konta za pomoca tokena.
bald007 / 87.105.148.* / 2008-01-08 19:04
faktycznie Lukas ma ciekawą ofertę - dodatkowa zaleta - dostępność oddziałów
jeśli nie zależy Ci na oddziałach wybierz mBank - jeszcze więcej bankomatów niż Lukas

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: