Forum Forum finansoweKredyty

Jaki bank najlepszy dla studentów??

Jaki bank najlepszy dla studentów??

Shitu / 83.25.97.* / 2006-06-12 20:44
Witam serdecznie!!
Mam problem. Moja dziewczyna potrzebuje załóżyć konto bankowe. Jest studentką i wiem, że jakiś czas temu ten sektor był obsługiwany na preferencyjnych warunkach. Jak to jest obecnie? Jak prezentuje się rynek? Jakie konto polecilibyście studentowi? z góry dzięki za rade pozdrawiam
Konsultant Money.pl / 2006-06-23 16:04 / Specjalista Money.pl
Tanie i wygodne konto oferuje mBank. Nie jest to konto typowo studenckie, ale zarówno nie ponosi się opłaty za założenie i prowadzenie konta, za wydanie i korzystanie z karty. Bezprowizyjnie można korzystać z bankomatów BZ WBK i Euronetu. Jedyną opłatą jaką ponosi się w mBanku to opłata za przelew do innego banku w wysokości 50 gr za przelew. Dodatkowo w mBanku można starać się o przyznanie karty kredytowej dla studentów - na podstawie zaświadczenia z uczelni o tym, że jest się studentem i średniej ocen z ostatnich dwóch semestrów.

Zapraszam także do zapoznania się z ofertami kont w naszym dziale PRODUKTY FINANSOWE: http://direct.money.pl/kontaosobiste/0/1/ , a także wysłac zapytanie bezpośrednio do doraców Money.pl na adres konsultanci@money.pl (z adnotacją w tytule wiadomości - FORUM), którzy pomogą w wyborze odpowiedniego konta.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: