Forum Forum finansoweKonta

Jaki bank wybrać ?

Jaki bank wybrać ?

Sławomir / 81.168.251.* / 2007-09-15 10:49
Witam,
proszę o radę jaki wybrać bank. Zależy mi na koncie osobistym z pełną obsługą internetową, możliwościamu robienie przelewów w kraju i za grancę z dobrym przelicznikem walutowym, posiadaniem karty do płacenia w internecie za granicą na korzystnych warunkach, no i posiadaniem karty do pobierania gotówki za granicą też na najlepszych warunkach.
Pozdrawiam.
Sławomir
Wyświetlaj:
Manekineko5 / 2010-05-18 16:46
Ja mam konto w ING Banku Śląskim za darmo w tym przelewy i internet oraz wszystkie bankomaty w całej Polsce za darmo. Z tego co się orientuję, to przelew internetowy za granicę w ramach UE w EURO jest za 5PLN ale nie dam sobie głowy uciąć. Ja z konta płacę rachunki przez internet i pobieram pieniądze w bankomacie innego banku i jeszcze nigdy nie widziałam aby mi pobrano jakąś opłatę. Plusem są także darmowe wpłatomaty.
bobistarr / 212.180.139.* / 2010-05-17 19:31
mi się wydaje ze najlepiej jest w pekao, trochę się tym ostatnio interesowałem ... no i stronę mają nową
nikifor1 / 91.94.198.* / 2010-05-13 22:37
czyli do końca nie wiadomo czy ten alior taki fajny tylko chcesz zarobić dodatkowe 50zł?
ja tam wole zniżki dla stałych klientów w moim banku i nie zamierzam się przenosic
małyso / 89.230.220.* / 2010-05-18 14:30
no właśnie - co tam 50zł jak można oszczędzić na niższym oprocentowaniu kredytu znacznie więcej - lojalność się opłaca, przynajmniej mi w pekao :p
atommio / 89.230.220.* / 2010-05-12 15:03
ja mogę polecić konto w pekao - mam od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony, nie zdarzyło mi się żebym nie miał dostępu do kasy (np. w wyniku jakiejś awarii), a oprócz tego jest nowa strona www - wogóle bank dosyć dynamicznie się rozwija i wprowadza ulepszenia właśnie typu strona www
dabratkiewicz / 2010-04-11 21:38
Witam, przede wszystkim trzeba przejść się po kilku oddziałach różnych banków i porównać oferty. Sprawdzić jak wygląda obsuga i z jakimi opiniami spotyka się dany bank. Piszesz o dostępie internetowym, sprawdź w jaki sposób zabezpieczone są transakcje np(sms, token,zdapki) Moim zdaniem najlepszy jest token jednak nie wszystkie Banki mogą sobie na niego pozwolić. Życze powidzenia przy wyborze.Pamiętaj, że nie musisz się wiązać z wybranym opiekunem pieniędzy na stałe.
pozdrawim
MWBR / 188.146.115.* / 2010-04-10 11:55
Na pewno ODRADZAM PKO BP, mam tam konto od przeszło 7 lat, a jestem traktowana coraz gorzej. Korzystam jeszcze z przywileju kont dla studentów - bank ten oferuje zniżki z tego tytułu do 26r.ż. klienta. Jeszcze pół roku i żegnam się z tymi nieuprzejmymi ludźmi i z tym brakiem profesjonalizmu!! Trzyma mnie tylko łatwa dostępność do bankomatów, które faktycznie są rozsiane w każdym mieście wszędzie... ale słyszałam, że są banki które udostępniają usługę wypłat z większkości bankomatów innych banków za DARMO. Mam jeszcze kilka miesięcy na dokładne zorientowanie się w temacie. Słyszałam od znajomych pochlebne informacje na temat Inteligo i WBK.
Pozdrawiam.
Rafał Warszawa / 178.42.67.* / 2011-08-31 13:46
Inteligo to ten sam bank co PKO BP tylko wersja elektroniczna.
Pozdrawiam
WIOLAWIWI / 83.8.118.* / 2010-03-20 16:42
JA POLECAM MBANK
Dlaczego mBank?
 
 
mBank oferuje podstawowe produkty za darmo
lub w najniższych cenach.
Płacisz tylko za to z czego korzystasz
bez zawiłych pakietów i skomplikowanych taryf.
mBank nie stawia przed Klientami żadnych ograniczeń
w otwarciu konta,
nie wymaga minimalnych i regularnych wpłat.
Klienci mogą swobodnie korzystać ze swoich środków
nie tracąc korzyści z ich oprocentowania.
Proponujemy Ci także dostęp do atrakcyjnej oferty kredytowej
gogus / 109.197.67.* / 2013-05-21 21:13
autoreklama niestety. zarabiam 3000 chce wziąć 2000, potrzebuje przed pierwszym a oni mi mówią że nie mam zdolności kredytowej buhaha. tym bardziej że miesiąc temu spłaciłem 3000 w krótszym czasie jak na umowie. albo tam komputer daje kredyt albo jakiś narcyz który w danym dniu nie był dostrzeżony przez szefa- bank dno. ale tyle opinii ile ludzi tak więc, szukam dalej
Mozac / 89.75.168.* / 2010-12-01 12:27
Po pierwsze mBank nic nie oferuje.Po prostu konto. I to wszystko. Nawet porządnej siedziby nie mają a to chyba o czymś świadczy. Ograniczeń w zakładaniu konta nie stawia bo ma z tego kasę - chyba proste.
Oferta kredytowa nie do końca jest taka wspaniała (brałem tam już kredyt kilka razy będąc ich klientem jednocześnie i jakoś nie dostałem szału macicy na punkcie warunków - ale niestety musiałem).
A niech wydarzy się coś nieoczekiwanego i będzie trzeba złożyć reklamacje. Wtedy zobaczysz jaki mBank jest wspaniały i jak wspaniale dba o klienta.
MagicR / 91.94.181.* / 2009-11-21 11:16
polecam stronę www.finansosfera.pl/konta-osobiste/
tam znajdziesz dużo informacji na temat dostępnych kont osobistych
Ł. Śliwiński / 93.105.196.* / 2009-10-16 23:57
Jeśli chodzi o konta osobiste to wybór wcale nie jest wcale trudny, oferta jest podobna w wielu bankach, jedyne co się może zmienić to opłaty w przyszłości. Takie porównanie banków i kont osobistych można sobie sprawdzić na stronie http://finace.money2money.pl/kontaosobiste/ - tu są konta osobiste; od razu można złożyć wniosek po wybraniu itd. itp, kolejną rzeczą są karty kredytowe, można sprawdzić ofertę tutaj: http://finace.money2money.pl/kartykredytowe/ - tak samo jak w przypadku kont osobistych można złożyć wniosek itd. itp. Myślę, że przy wyborze konta nie potrzeba się kontaktować z doradcą finansowym, ale oczywiście można to zrobić, bo wtedy doradca postara się dobrać konto do indywidualnych potrzeb. Co do tych wymagać, które Pan podał to dobre warunki ma mBank, Citi handlowy oraz Millenium. W Citihandlowym i Millenium jest na prawdę sporo produktów jeśli chodzi o karty kredytowe, więc na pewno dobierze Pan coś do swoich potrzeb.
Dziękuję
Pozdrawiam
flasher2 / 78.131.143.* / 2009-07-13 21:52
Zobacz sobie na stronie http://jakzarabiacpieniadze.pl/ranking-bankow-internetowych Porównanie banków internetowych. Osobiście polecam Inteligo bo sam mam, ale to kwestia gustu, a o tym się nie rozmawia.
P_P / 82.160.128.* / 2009-07-15 22:18
Mam 3 konta: Eurobank, Toyota i Alior
gini / 2010-01-25 09:10 / Bywalec forum
Konta aż w trzech bankach, przecież z tym wiążą się jakieś koszta, nie lepiej mieć jedno konto tradycyjne połączone z internetowym za darmo?
Krzyś79 / 156.17.230.* / 2009-03-20 09:59
Raczej ten link :P
http://www.nagrodanabank.pl/linkform/generate/partner/62/product/1
lisekk / 156.17.230.* / 2009-03-20 09:56
Idealnym wyjściem jest dla Ciebie eKonto w mBanku. Nie płacisz nic za założenie i prowadzenie. Nie musisz mieć żadnego salda na koncie. Przelewy przez internet do swojego jaki i innego banku robisz za darmo, wydanie i ponawianie karty płatniczej nic nie kosztuje. Wypłaty w bankomatach cash4you, euronet, bzwbk, eCard za darmo, w innych 5 zł. No i niewątpliwie największy plus czyli darmowe wypłaty w bankomatach za granicą ( nie we wszystkich). Coś czego inne banki nie mają w ofercje dla kont za któe nic nie płacisz.
Tu masz linka:
http://www.nagrodanabank.pl/linkform/generate/partner/62/product/5
Piotr Czerwinski / 83.14.33.* / 2009-04-19 01:34
mBank wlasnie wprowadzil wyzsze oprocentowanie limitow kredytowych na kontach, a do tego wprowadzil coroczne prowizje od przyznanych a niewykorzystanych limitow kredytowych!!! Czyli placisz za cos czego nie uzywasz!!! SKANDAL!! GORĄCO NIE POLECAM TEGO BANKU!!!! W PONIEDZIALEK SZUKAM INNEGO!!!!
Bankier_7 / 2008-08-17 19:34 / portfel / Punktator
Witam,
Warto zaglądnąć do Fortis Banku - również Bank globalny i już niedługo przez przejęty Dominet bedzie posiadał sporo nowych / przejętych oddziałow w całej polsce. Do tego bardzo przystępny i przejżysty system bankowości internetowej do obsługi.
dara / 87.99.115.* / 2008-08-08 20:26
Alior, którego jeszcze nie ma ale sie pojawi. Będzie super oferta! POLECAM :)
kordek / 193.108.73.* / 2008-08-08 15:33
Polecam HSBC, od niedawna również w Polsce. Jest to bank globalny, więc nie ma problemów z wypłata zagranicą (zero prowizji), sprwna bankowość internetowa, prestiż i rozpoznawalność na całym świecie.... polecam

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: