Forum Forum finansoweKredyty

jaki bank wybrac ktory przyzna mi kredyt?

jaki bank wybrac ktory przyzna mi kredyt?

on7372 / 2012-11-05 09:21
w tamtym tygodniu staralem sie o wziecie kredytu hipotecznego, jednak bank pekao mi go odmowic, jaki bank w tkaim razie polecice mi, ktory udzieli mi takiego kredytu? ktory nie robi problemow?
Wyświetlaj:
Jeżeli chodzi o kredyt hipoteczny, banki przy jego udzielaniu biorą pod uwagę kilka czynników min. dochody, historię kredytową.
Jeżeli chciałby Pan sprawdzić jak to wygląda w Pana przypadku, zachęcam do wypełnienia formularza:

https://direct.money.pl/zzk2/new/index.html?IDDistributor=716&type=k-hipoteczny

Dzięki temu, będę mogła wybrać dla Pana kilka propozycji kredytu i listę najciekawszych banków prześlę do Pana na maila.
Następnie w ciągu 2 dni roboczych, doradcy banków skontaktują się z Panem i będzie Pan mógł zapytać o szczegóły kredytu.
Wypełnienie formularza jest bezpłatne i nie wiąże się z podjęciem ostatecznej decyzji.

Pozdrawiam
Joanna Komorowska MarketMoney.pl
konsultanici@money.pl
bossaa / 2012-11-05 10:26 / Bywalec forum
tez mialam problem z przynaniem mi kredytu, bowiem mialam za male zarobki, ale koleznaka polecila mi alior bank, no i tak wlasnei sie udalam i dostalam kredyt:)
bph / 89.239.99.* / 2012-11-06 23:10
Witaj. Proszę zadzwoń na infolinię z złóż reklamacje. Bank przesłucha twoją rozmowę z konsultantem i poprawi harmonogram ;)
profinancecg / 2012-11-05 19:05
Witam,

najlepszym rozwiązaniem byłby kontakt, z doradcą kredytowym zajmującym się pośrednictwem w udzielaniu kredytów wielu banków. Każde odrzucenie wniosku powoduje spadek zdolności kredytowej. W razie pytań proszę o maila.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: