Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Jaki będzie pierwszy dzień po szoku?

Jaki będzie pierwszy dzień po szoku?

Money.pl / 2007-08-17 09:12
Komentarze do wiadomości: Jaki będzie pierwszy dzień po szoku?.
Wyświetlaj:
andrzej_w / 83.16.119.* / 2007-08-17 11:21
Dzien po szoku dla wielu bedzie jak chwila po nokaucie - nie za bardzo jest jak się podnieść ale leżeć na deskach wręcz nie wypada. Co do udziałowcow funduszy akcyjnych... mam wrażenie, że tyle samo pieniędzy zostało panicznie wycofanych z funduszy wczoraj - jak dziś zostanie wpompowanych z wizja zakupu mocno przecenionych jednostek. Pozostaje zrelaksować sie przez weekend i poczekać na rozwoj sytuacji. Straszenie bessą to manewr analityków probujących kreować irracjonalne zachowania inwestorow - gospodarka jest na besse za silna - ale to tylko moje skromne zdanie. Pamietajmy, że fundusze teraz dopiero mają niezłe żniwa :) odkupując udziały za bezcen od spanikowanych ludzi.
joga24 / 87.96.32.* / 2007-08-17 10:21
czas na ZAKUPY ( wstrzelić się w dołek taki jak ten to dopiero szczęście )
tygiel / 2007-08-17 15:00
Oczywiście. Potwierdza to dzisiejsza wypowiedź Żeliwnej Zyty. Nie ma w gospodarce złych sygnałow. jedyny , aczkolwiek istotny problem, to psychika posiadaczy róznego rodzaju "arek" liczących na setki procent zysku na drugi dzień od złożenia zlecenia kupna.
antymoher / 2007-08-17 09:27 / Bywalec forum
ja nerwy trzymam na wodzy
czpiot(r) / 83.3.227.* / 2007-08-17 09:12
Popatrzymy na to z dynstansem, niech emocje opadna.
Przy tak dobrze rozwijajacej sie gospodarce bessa nie ma żadnego uzasadnienia.
Usiadzmy spokojnie w fotelu i skupmy sie raczej na wypoczynku weekendowym!
www.domagent.pl / 83.142.202.* / 2007-08-17 09:30
Bessa na niby, po takim spadku będzie konkretne odbicie - trzeba tylko się wstrzelić w niską cenę (najlepiej najniższą) i kupować, kupować, kupować.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy