Forum Forum dla firmZakładanie firmy

jaki biznes oplaca sie w dzisiejszych czasach?

jaki biznes oplaca sie w dzisiejszych czasach?

kalmares / 2013-03-07 09:47
Za rok chciałabym otworzyc własny biznes ,pomysłow wiele ! zastanawiam sie na czym w dzisiejszych czasach mozna jeszcze zarobic. Myslałam nad sklepem tylko jakim?
Wyświetlaj:
przemiko / 2015-02-09 21:06
Najważniejszy jest pomysł a potem to już jakoś leci. Trzeba zrobić rozeznanie rynku. Na przykład w moim mieście jest sporo banków ale brakuje firmy pośrednictwa kredytowego. Rozmyślam nad tym czy by nie otworzyć takiego biznesu ale ja jestem z tych mniej odważnych.
Michie / 31.61.140.* / 2014-12-17 12:23
ja po latach zdobywania doświadczenia w firmach budowlanych na stanowiskach administracyjnych i kierowniczych postanowiłem odciąć dla siebie kawałek tortu jakim jest udział w rynku... założyłem firmę remontowo wykończeniową i nie narzekam na brak zamówienień. Ale praca nie polega na założeniu firmy i zbieraniu zamówien ale na ich realizacji... Ludzi wykwalifikowanych miałem od poczatku... jedyny problem miałem ze sprzętem budowlanym. Nie kupowałem przecież nowego bo to są takie koszta że by mi się szybo zwinął interes... z pomocą przyszło[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###

panihalinka / 2013-10-02 23:52
To poczekaj jeszcze dwa lata ,bo nawet USA bankrutuje i to nie jest dobry moment chyba że handlujesz bronią.
januch / 2013-10-04 17:22
hmm ciężkie pytanie, bo rację mają ci co mówią o kryzysie, jednak rynek jest jeszcze chłonny i dobrze prowadzona firma ma ogromne szanse na sukces, pomyśl na czym znasz się najlepiej i może spróbuj to zamienić w złoto :)
Maxxym80 / 178.235.146.* / 2017-01-01 09:17
Najważniejsze to wybrać taki rynek na którym popyt jest zawsze, a wybór franczyzy do prowadzenia biznesu zagwarantuje nam dopływ klientów poprzez gotowy marketing marki.
Gliwiczanin / 83.17.159.* / 2013-09-30 08:27
To co się opłaca w dzisiejszych czasach i myślę że finansowo jest najbardziej opłacalne to e-sklep dzięki któremu jesteśmy w stanie sprzedawać 24 na dobę przy jednoczesnym oszczędzaniu czasu i pieniędzy
paulina363 / 2015-06-23 13:38
Zgadzam się. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest sklep internetowy z szybkimi płatnościami online. Klientów można mieć z całej Polski, więc i dochód jest większy.
bryanka / 89.68.239.* / 2013-09-16 16:51
ja się długo nad tym też zastanawiałam, aż w końcu postanowiłam spełnić swoje marzenie - jako dziecko chciałam mieć kwiaciarnię. poszłam na kurs florystki do goworku, poznałam tam panią, która miała podobne plany i założyłyśmy razem kwiaciarnię. postawiłysmy na ciekawy wystrój wnętrza, zrobiłyśmy sobie stronkę na fb i póki co dobrze prosperujemy :) także warto realizować marzenia, może się okaże, że to najlepszy pomysł!
uzua / 77.173.29.* / 2014-10-14 21:21
Serdecznie gratuluję dobrze prosperującego biznesu. Ciekawi mnie skąd biorą Panie kwiaty. Mieszkam w Holandii. Mój mąrz pracuje w firmie z kwiatami ciętymi. Firma ta nakłada małą marżę przez co można kupić tanio piękne, świerze kwiaty. Mają kilku odbiorców z Polski i są oni bardzo zadowoleni. [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###

panihalinka / 2013-10-02 23:49
moim marzeniem było wyjść po angielsku za mąż i zaraz wrócić bo moim marzeniem był mąż którego nie obdarzyłam zaufaniem,a mogłam sobie wybrać przystojnego aktora który by spełnił wszystkie moje fanaberie i mam pretensje do całego świata że znowu w życiu mi nie wyszło a mam tak dobrze prosperujących przyjaciół.
darful / 2013-09-16 16:37
W dzisiejszych czasach w biznesie liczy się wiele aspektów,dobry produkt-usłuag,przystępna cena a do tego wyjatkowa obsługa klienta -te trzy elementy powinny złożyc się na sukces!
kszyszztofff / 79.185.216.* / 2013-06-01 10:54
A może myjnia mobilna?
bisaga / 2013-03-07 11:19
e tam sklep, sklepow jest od kopa mysle, ze dobrym rozwiazaniem bedzie zalozenie zakladu pogrzebowego, ludzie umeiraja i beda umeirac
frunia / 37.47.40.* / 2015-11-20 14:12
a kto będzie ci chodzil kolo umarłych,trzeba mieć psychikę do tego fachu :(
panihalinka / 2013-10-02 23:38
No tak śmierć jest nieunikniona i przyjdzie też do ciebie więc może poćwicz najpierw na sobie a ja zrobię ci piękny makijaż i fryzurę w końcu na spotkanie z Panem Jezusem nie można iść byle jak obyś w tunelu zobaczyła światło...to się nigdy nie potkniesz
jestem_z_miasta / 2013-03-07 12:47
ludzie tez kupuja i beda kupowac :) jesli produkt jest innowacyjny i jest miejce na rynku na wprowadzenie na niego nowego prodduktu to szerokosci w prowadzeniu biznesu! a napewno przyniesie zyski, oczywiscie wczensiej stworz audyt i roeznanie rynku
1 2 3 4 5
na koniec starsze

Najnowsze wpisy