Forum Forum dla firmZakładanie firmy

jaki biznes zalozyc w dzisiejszych czasach??

jaki biznes zalozyc w dzisiejszych czasach??

wisnienka32 / 2013-05-21 09:57
Poradzcie mi prosze jaki biznes opłaca się otworzyc na początek który nie sprawi kłopotu i przyniesie na starcie średni zysk?
Wyświetlaj:
prezbtc / 37.248.157.* / 2019-12-19 15:02
Nowy Biznes na którym dobrze zarobisz ponad 22.000zł/miesiecznie- Crypto Profit to jedna z lepszych polskich platform do zarabiania z wykorzystaniem kryptowaluty Bitcoin. W branży jestem już ponad 4 lata od blisko roku pokazuje na forach internetowych jak zarabiać z wykorzystaniem softów takich jak Crypto Profit.
Crypto Profit nowość na Polskim rynku od 2019
Platforma Crypto Profit dopiero wchodzi na Polski rynek i to jest właśnie ten moment, kiedy należy się nią zainteresować. Jeżeli właśnie czytasz mój wpis to jest to odpowiedni moment do inwestowania w Bitcoin. Wszystkie prognozy inwestycyjne mówią jedno.
Bitcoin w 2020 będzie wart ponad 20.000$ obecnie kurs bitcoin wynosi 10.000$ masz szanse w ten sposób zarobić 100% swojego kapitału w zaledwie pare miesięcy.
Sprawdź wszystkie opinie na stronie: http://systemzarabiania.pl
Crypto Profit obecnie posiada najlepsze Opinie !
Jak sam już pewnie zauważyłeś Crypto Profit posiada w sieci najlepsze opinie! Nie ma o tej aplikacji hejtu ani złych opinii. Osoby, które inwestują po prostu robią swoje i nie potrzebują krytykować !
Zarabianie z Crypto Profit jest bardzo proste!
Wchodzisz na stronę: http://systemzarabiania.pl
Wypełniasz szybki formularz kontaktowy a następnie czekasz na kontakt z konsultantem lub sam zaczynasz inwestowanie minimum.
Po chwili i tak skon,taktuje się z Tobą konsultant aby poprowadzić Cię krok po kroku! Nie czekaj ! Dołącz teraz na stronie: http://systemzarabiania.pl
majo2000 / 85.221.156.* / 2019-12-16 15:30
Spróbuj zorientować się we franczyzie. W Studio Studio Figura Polska tak właśnie działają. Otwierane są oddziały praktycznie w całej Polsce.
Zawsze to mniejsze ryzyko.
Kaol203 / 78.11.28.* / 2019-12-13 17:09
Poczytaj o franczyzie z Cuk w branży ubezpieczeniowej. Potrzebujesz 15 tyś na start a potrzebną wiedzę zdobywasz na szkoleniach.
prezesbit. / 37.248.158.* / 2019-11-29 17:56
Dzień dobry! Mam na imię Mirosław Olszewski, od ponad 3 lat zarabiam pieniądze tylko i wyłącznie przez Internet, opracowując strategie pozwalające zarabiać bez wychodzenia z domu Od dłuższego czasu zarabiam w programie inwestycyjnym z niskim wkładem własnym. Nie są to żadne piramidy finansowe, MLM'y, hyipy, nie będziesz zbierał poleconych, ani namawiać nikogo do udziału. Poszukuję konkretnych i zdecydowanych osób, które chciałyby pomnażać swój kapitał dzięki skutecznej inwestycji, jaką proponuję. Zysk już w pierwszym miesiącu to nawet 10 tys. złotych. Do pracy nie potrzebujesz niczego opróćz swojego ...smartfona/laptopa. Platforma inwestycyjna, którą chcę Ci przedstawić nie wymaga od Ciebie żadnej specjalistycznej wiedzy, wszystko Ci pokażemy. Oferta ograniczona czasowo i ilościowo - nie wiem, czy się powtórzy.
dołącz do nas tu: http://systemzarabiania.pl
marcinzabrowski / 72.35.247.* / 2019-07-16 16:40
Coraz więcej ludzi podróżuje od kilku lat, więc ja poszedłem w tym kierunku. Jako że zawsze lubiłem mazurskie klimaty, postawiłem na wynajem jachtów. Kupiłem taki w okazyjnej cenie, wyposażenie dorwałem w ja-jachty.pl i jakoś idzie. Aktualnie myślę nad zakupem kolejnego.
tomaszdomm / 77.79.235.* / 2019-06-21 13:50
Wszystko zależy od wielu czynników. Budżet, lokalizacja, Twoje umiejętności i wiele więcej. Ja od jakiegoś czasu zajmuję się produkcją i sprzedażą elektroniki. Od projektowania obwodów drukowanych mam firmę www.smd.pl , lecz u mnie odbywa się montaż dystrybucja. Każdy pomysł jest dobry. Początki są zawsze najtrudniejsze.
DenimRocker / 185.161.93.* / 2019-04-20 11:25
Cóż, własny biznes z własnym w pełni kapitałem to nie jest taka prosta sprawa. Całkiem nieźle w temacie sprawdza się franczyza, która ogranicza nieco nasze koszta, ale wiąże się z tym, że nigdy nie jest to nasze na 100%. Polecam doszkolić się z tego tematu, można umówić się na konsultacje do agencji MultiSerwis, która rozwieje nasze wątpliwości.
Kacurek / 185.161.93.* / 2019-04-05 23:45
Nie jest tak łatwo z własnym biznesem i sądzę, że przed podjęciem ważniejszych decyzji nalezy jakoś podpytać, nauczyć się jak to powinno wyglądać. Są firmy doradcze dobrze spisujące się w takich kwestiach. Ja np. miałem kontakt z MultiSerwis24 i wydaje mi się, że bez nich byłoby ciężko.
Fiolka / 89.64.38.* / 2019-03-29 23:34
Planuję w tym roku otworzyć własną działalność, póki co sporo czytam, od czego w ogóle zacząć. Nie ukrywam, że jest to dla mnie trochę stresująca sytuacja, zastanawiam się, czy ktoś nie mógłby mi w tym pomóc. Widziałam, że w Tax Care jest taka możliwość, nie wiecie, jak to działa? Wiadomo, że biura księgowego też będę potrzebować.
krzysztof wroclaw / 94.193.183.* / 2019-04-21 13:08
nie idź do tax care miałem działalność we Wrocławiu i w skrycie przez ta firmę popadlem w długo urzędu skarbowego .. nie rozliczali mi faktur ciągle mi wnawialu że płatność podatku jest 0 zł a na koniec roku przyszło mi do zapłaty 13 tyś zł że skarbowego A oni problemu nie widzieli..trzymaj się od nich z daleka weź poradz się kogoś innego ostrzegam Cię przed nimi.. pozdrawiam krzysztof
gagula444 / 176.221.123.* / 2019-04-13 23:48
No to w ramach abonamentu mają taką opcję, że wszystkie formalności związane z załozeniem działalności ogarną za Ciebie. Więc bez stresu, zgłoś się do nich, poprowadzą cię niemal za rączkę.
Maria797 / 85.221.155.* / 2019-03-14 14:00
Studio Figura - mają atrakcyjną ofertę jako franczyza
Anka713 / 193.93.92.* / 2019-03-01 14:51
Dobre pytanie, szczególnie że dziś tyle dodatków dla początkujących biznesmenów :) Należy dobrze sprawdzić, gdzie na rynku jest "dziura" i zapotrzebowanie na jej wypełnienie. To może być zaskakująca błahostka jaką ostatnio okazały się być różnokolorowe skarpetki o tej samej tematyce wzorów (many mornings). Aby to sprawdzić potrzebny jest dobry research. Taki przegląd zapotrzebowania rynku wykonują specjaliści. Polecam sprawdzić BioStat- są naprawdę dobrzy, z autorskim panelem badanie-opinii.pl
deodo / 31.179.153.* / 2018-12-03 16:53
Od siebie mogę polecić http://inventity.net/. Mają jednych z najlepszych ekspertów na rynku.
Maciek72298 / 212.244.185.* / 2018-09-14 18:28
Warsztat samochodowy jest bardzo ok pomysłem. Sami założyliśmy w naszym niezbyt dużym mieście i radzimy sobie wspaniale! ;) narzędzia kupowałem również w http://techsul.pl/, bardzo polecam. Dzięki temu nabyłem niezbędnych mi narzędzi, a nie przepłaciłem. :)
Gniecha96 / 193.93.92.* / 2018-09-12 14:21
Każdy biznes sprawi pewne kłopoty i od razu nie będzie przynosił zysków. Jeśli juz coś swojego masz warto zrobić weryfikację opinii swojej marki lub produktu. Polecam do tego skorzystać z panelu Badanie Opinii.
Szymon676 / 91.223.167.* / 2018-08-24 14:23
Na pewno warto inwestować w nieruchomości, to w obecnych czasach przynosi wielki zysk. Sam zainwestowałem w apartamenty Lubicz w Rowach. Także teraz tylko czeka mnie remont mieszkania, bo kupiłem je w stanie deweloperskim i będę żył z turystyki. Wiadomo na taki biznes trzeba większej kasy, ale on na pewno się nam szybciej zwróci niż się tego spodziewamy.
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy