Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Jaki Dom Maklerski polecacie

Jaki Dom Maklerski polecacie

bogol / 2008-03-10 18:11
Witam
mam pytanie do posiadaczy rachunku w BOŚu, jakie są wasze opinie?
w związku z tym, że niestety ING podnosi limity obrotów przy złotym pakiecie i to co najbardziej mnie zeźliło o 100% zamierzam przenieść się do innego biura maklerskiego z pobieżnych analiz BOŚ wygląda nie najgorzej a jak jest w praktyce?
Będę wdzięczny za wszelkie opinie ewentualnie również na temat innych biur.
Wyświetlaj:
bernardJ / 80.251.161.* / 2014-05-20 17:41
to zależy w co in westujesz, ja np. inwestuje w akcje na giełdach zagranicznych i bos i inne dla mnie odpadają. Korzystam w dif broker, gdzie mam prowizje 0,2% i ogromny wybór akcji.
kontomaklerskie.pl / 83.5.182.* / 2008-03-21 12:23
Witam,

osobiscie korzystam z konta w BOSu i jestem zadowolony. BZWBK dziala podobnie, ma w zasadzie identyczna funkcjonalnosc, ale jest drozszy. Zapraszam na moja strone - http://kontomaklerskie.pl/inwestycje.html - jest na niej zestawienie oferty wiekszosci biur na rynku.
miki3d / 2008-03-11 00:44 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Korzystam z Bossa i jestem bardzo zadowolony. Może interfejs jest nieco nieświeży (technologia html z końca lat 90.), ale działa szybko, jest czytelny i intuicyjny. Z tego, co wiem opłaty wyglądają bardzo korzystnie - 0 zeta za prowadzenie rachunku, 0,39% min. 5 zeta za transakcję.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy