Forum Forum inwestycyjneFundusze

jaki fundusz inwestycyjny dla dziecka wybrac??

jaki fundusz inwestycyjny dla dziecka wybrac??

anteczka / 2012-12-20 09:43
szukam jakiegoś funduszu bankowego gdzie mozna wplacac dlugoletnio pieniadze na dobry start dla dziecka. Prosze o porade w tym temacie, pozdrawiam
Wyświetlaj:
tedchom / 2013-02-10 00:07 / Tysiącznik na forum
Każda forma odkładania pieniędzy jest ok. Fundusze tym bardziej.
Jest jedno ale, nie ma programu funduszu czy platformy inwestycyjnej, która/y da Ci porządne zyski bez twojego zaangażowania.
Oczywiście możesz wybrać lokatę albo jakieś gwarantowane fundusze, ale razem z gwarancją kupujesz drugą stronę gwarancji- brak zysków przewyższających inflację czyli nie wiele zarobisz oprócz podstawowego argumentu jakim jest FAKT bardzo ważny, że cokolwiek odłożyłeś!!!
Ponieważ inni nie odłożą w tym czasie NIC, a to postawi Cię i tak po stronie tych wygranych.
Pozdrawiam
cru / 83.238.59.* / 2013-02-07 01:37
Witam,
Jest jeden haczyk - Compensa nie gwarantuje ,ze nie stracisz tych pieniedzy.Znam lepszy produkt , który gaje gwarancje ,że nie stracisz kasy.Napisz e-maila jesli naprwde chcesz zabezpieczyć dzieci.Ja mam te produkty dla swoich dzieciaków i jest ok.Pozdrawiam email: c-r-u@wp.pl
szczery / 83.7.177.* / 2012-12-20 10:32
ha ha, albo niezła podpucha, albo naiwność nie wystawiaj się naciągaczom każdy zechce wykorzystać okazję i coś skubnąć ... ale dla siebie nie dla Ciebie
jedynak19 / 2012-12-20 10:31
Ja osobiscie polecam Superfundusz COMPENSA, wpłaty min.150/msc, na okres długoletni, nawet do 25 lat...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy