Forum Forum finansoweBanki

Jaki jest najgorszy bank waszym zdaniem

Jaki jest najgorszy bank waszym zdaniem

Dogmarov / 2011-05-02 11:57
Witam!! Zastanawiałem się ostatnio nad tym aby założyć lokatę , nie orientuję się dobrze w bankach, wię dla tego kieruję do was moje pytanie, jaki bank waszym zdaneim należy unikać szerokim łukiem?
Alka1180 / 89.161.96.* / 2014-09-11 13:30
Moim zdaniem najgorszy Bank na całej kuli ziemskiej to BZ WBK (szczególnie po połączaniu z KB i zmianie właściciela). Płatne wszystko - z czasem za pobrania z bankomatu zmienili sobie opłaty i pobierali nawet 30zł za pobranie pieniędzy. Chyba raz zdarzyło się mi nawet 90zł za pobranie kasy z bankomatu. Co więcej - każdy konsultant/pracownik mówi ci co innego, wobec tego latasz w te i we wte jak dureń, szukając jakiegoś numeru klienta, a jak go masz to już jednak potrzebny dowód i tak dalej. Infolinia podaje, że bank czynny do 18, a okazuje się, że do 17. Nie wysyłają kodów do płatności (brak możliwości robienia przelewów). Co tam jeszcze... Aha - chciałam zobaczyć umowę Konta Godnego Polecenia, prosiłam też o to aby mój nr konta nie uległ zmianie przy zmianie umowy - to mi założyli nową lokatę i miałam dwa konta, z czego Konto Godne Polecenia założyli mi wbrew mojej woli i bez mojego podpisu, po czym zwlekali z usunięciem go, twierdząc, że mój podpis elektroniczny mają (mieli, ale dotyczył on pierwszej starej umowy a nie nowej). Aha - no i opóźnienia były np 10 dni w historii (nie wiadomo ile masz kasy jak zapomnisz co kupujesz i kiedy). Z czasem zmiany na niekorzyść klienta takie, że kapcie z nóg spadają. Aha no i swego czasu nie wiedzieli ile kosztuje przelew na terenie UE - od 10zł do 350z,ł :) W odpowiedzi na zapytanie zestawienie ok. 20 stron A4 tabel naliczania sobie prowizji. ROZPACZ, nie może być gorzej. Żal mi każdego kto korzystał z tych usług. Drugim najgorszym bankiem na kuli ziemskiej jest organizacja spamerska - Idea Bank. Koniecznie poczytaj informacje o nich w internecie.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: