Forum Ani słowa o giełdzie - klub Moneyowców

Jaki macie sposób na odpoczynek, relaks, ładowanie baterii?

Jaki macie sposób na odpoczynek, relaks, ładowanie baterii?

Redakcja forum / 2005-11-10 00:10
Nie samą pracą żyje człowiek jak wiadomo. Wypoczynek - to też trzeba umieć. Masz swoje niezawodne sposoby na odpoczynek, relaks, ładowanie baterii?
Wyświetlaj:
Aleksandra / 83.24.7.* / 2005-12-31 15:44
regularne puszczanie stresu i napiec. Nie wierze w dwutygodniowe lub nawet dluzsze urlopy - powoduja one tym wieksz stres po powrocie w wir obowiazkow. Relaks osiagam poprzez regularne (czasem tylko 10 min dziennie) cwiczenia rosciagajace, rozluzniajace, np. z jogi czy tai-chi, moze byc tez zwykla rozgrzewka stawow, podskakiwanie przed snem by zrzucic napiecie. Kiedy sie uda ide na spacer - slonce czy zwykle dzienne swiatlo (to na jesieni i w zimie) pieknie laduja baterie :) A zeby bateryjka na dluzej starczala staram sie lzej jesc (trawienie zuzywa energie), mniej zloscic, byc milsza dla ludzi. Polecam swoje metody :)))
sharqy / 217.116.101.* / 2005-11-30 16:28
Dla mnie takim sposobem jest napewno dzien bez pracy... dzien wolny... wyjazd za miasto... w miare mozliwosci pogody to moze byc rower... ewewntualnie dlugi spacer po lesie... inne powietrze inne dzwieki (uszy odpoczna od drukarek i komputerow) Mozna sie w taki sposob wyladowac a do tego wieczor spedzony przy boku ukochanej osoby to dodaje powerka :)
Pozdrawiam
sharqy / 217.116.101.* / 2005-11-30 16:28
Dla mnie takim sposobem jest napewno dzien bez pracy... dzien wolny... wyjazd za miasto... w miare mozliwosci pogody to moze byc rower... ewewntualnie dlugi spacer po lesie... inne powietrze inne dzwieki (uszy odpoczna od drukarek i komputerow) Mozna sie w taki sposob wyladowac a do tego wieczor spedzony przy boku ukochanej osoby to dodaje powerka :)
Pozdrawiam
dan / 213.77.56.* / 2006-03-17 20:07
Alkohol... to mnie odpreza. Zaznaczam ze pracuje 12-16 h dziennie.
alt / 2006-10-12 14:38
zgadzam się, ale preferuję wekendy. Bo ostrych baletach trzeba swoje odchorować. na zdrowie!!
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy