Forum Forum inwestycyjneFundusze

jaki parasol w jakim banku dał najwiecej zarobic bo

jaki parasol w jakim banku dał najwiecej zarobic bo

tony777 / 2007-07-17 22:40
mialem a m banku aig sufundusz akcji to jakis nieporozumienie dziwnie podawal wyceny jak gielda w gore to on w dól czy jest w mbanku jakis inny parosol czy wogóle te parasole daja zarobic tak jak zwykle tfi leg mason pzu mileninum itp. cz jest parasol leg mason czy pzu czy bph jak tak to wjakich bankach bo wiem ze w banku milenium nie ma parasola chce wiecej gotowki wsadzic w parasol po ostatnich statach na moich tfi -4% bardzo prosz o informacje stałch bywalców forum
Wyświetlaj:
sebastian.drutowski / 2007-07-19 23:32 / "Uznany doradca inwestycyjny"
Żaden!!!
Parasol nie jest od zarabiania, tylko od ochrony twojej inwestycji gdy przychodzi okres dekoniunktury i trzeba przemodelować portfel żeby jak najmniej stracić,
de / 85.89.170.* / 2007-07-19 16:01
zapraszam do ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych mamy lega skarbca Dws 50 arkę. Co chcecie. UFK pracują jak subfundusze.
strzała / 145.237.41.* / 2007-07-19 14:32
Witam,
Ja też miałem w AIG Parasol, subfundusz akcji środki przez 3 miesiące i zysk z tego zbliżył się do zera . A przy likwidacji pobierają jeszcze opłatę umorzeniową. .
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy