Forum Forum dla firmOprogramowanie

Jaki program do wystawiania faktur ?

Jaki program do wystawiania faktur ?

konradR. / 87.105.112.* / 2013-01-24 11:30
Witam, Szukam programu dzięki któremu z poziomu mojego telefonu, laptopa mógłbym wystawić faktury Vat w tym pro-forme, również zależy mi na możliwości zrealizowania przelewu do zus, us. Proszę nie pisać o darmowych aplikacjach, programach ściąganych z internetu. Mam złe wspomnienia.
Wyświetlaj:
Mison pl / 94.254.153.* / 2017-12-12 12:49
W naszej spółce korzystam z programu Bizin . 60zl./rok za pakiet standard. Polecam dla tych kto się zastanawia .
Dla nowych klientów mogę załatwić rabat na abonament w wysokości 10%, dostaniesz natychmiast extra min. 10 punktów na start, oraz podczas wykonywania każdej opłaty dostaniesz dodatkowe doładowanie w wysokości min. 10 % swojej wpłaty na cały okres korzystania z programu.
w sprawie rabatu napisz do mnie mail"@"mison.pl
Klaudia_K1979 / 37.47.73.* / 2016-11-13 23:19
Proszę sprawdzić program FakturaLight. Nie zawiodłam się. Jak sama nazwa wskazuje jest bardzo prosty w obsłudze i ta prostota jest genialna. Twórcy zapowiadają nowe funkcje i czekam na nie z niecierpliwością. Można poczytać więcej na stronie https://fakturalight.pl/
Hanna889 / 77.79.213.* / 2016-10-13 09:34
Tylko fakturownia.pl, dzwonię, super obsługa! Tani i prosty.
ela677 / 31.2.82.* / 2017-01-17 17:18
Najlepszym programem do fakturowania jest https://afaktury.pl/. Jako jeden z nielicznych odpowiada na potrzeby wynikające ze zmian wprowadzonych z początkiem tego roku odnośnie nagłówków. Bardzo prosty i funkcjonalny.
Melex2 / 109.173.156.* / 2015-11-21 08:56
Ja korzystam z inwo.pl, polecam..
favore / 83.22.132.* / 2015-11-20 16:12
mogę podpowiedzieć superksięgową, program w ramach abonamentu, działa z przeglądarki, jest też możliwość aplikacji mobilnej w telefonie i tablecie. jest dosyć intuicyjny, ale to samemu trzeba zdecydować
kasha890 / 89.74.197.* / 2015-11-05 13:23
Jeśli chcesz program na komputerze to jedna z najwygodniejszych aplikacji z jakich korzystałem to Pakiet Przedsiębiorcy Faktura VAT: http://www.pakietprzedsiebiorcy.pl
Marek833 / 89.74.197.* / 2015-11-05 13:18
Jeśli preferujesz aplikacje online działające w przeglądarce i mobilnie to świetnym rozwiązaniem jest: http://efaktura24.pl

Prosta i szybka aplikacja, do której będziesz miał dostęp zarówno z telefonu jak i innych mobilnych urządzeń.

Jeśli chcesz program na komputerze to jedna z najwygodniejszych aplikacji z jakich korzystałem to Pakiet Przedsiębiorcy Faktura VAT: http://www.pakietprzedsiebiorcy.pl
ortek / 79.141.163.* / 2015-04-28 12:16
Ja od pół roku działam na programie BizIn - http://www.bizin.pl/ i mogę Ci go polecić. Piszesz, że chciałbyś go móc obsługiwać z laptopa i telefonu. BizIn działa bez zarzutu w wersji mobilnej, ja często z tego korzystam :) Nie trzeba nic instalować bo całość działa online, także wystarczy zwykła przeglądarka internetowa. Możesz sobie najpierw wypróbować bezpłatną wersję i sprawdzić czy Ci odpowiada :)
Kuba1980 / 83.144.77.* / 2014-10-14 11:16
Ja kiedys korzystałem z internetowych programów typu szybkafaktura.pl,ale osobiscie nie polecam.Obecnie korzystam Z Wf-mag Start,program duzo nie kosztuje jest prosty w obsłudze,a do tego jest możliwośc skorzystanie z bepłatnej pomocy technicznej wrazie jakich kolwiek problemów.Wpisz w google Wf-mag Warszawa grzybowska,tam jest firma nazwy nie pamiętam,oni Ci doradzą.
Piotr388 / 77.254.208.* / 2014-10-19 20:50
A ja zdecydowanie nie polecam.Program ma wady a jeśli nie wykupicie aktualizacji( 200 zł) to firma się na was wypnie i każą sobie płacić za pomoc.
Po drugiej wpadce programu(przestał drukować faktury) zmieniłem na inny.
Biuro24.pl / 109.95.203.* / 2014-07-28 17:50
Zapraszamy do skorzystania z usług Biuro24.pl. Platforma Biuro24 to system fakturowania dla małych i średnich firm. To mobilność, wygoda i bezpieczeństwo przez 24h na dobę bez limitów faktur, klientów, stanowisk i produktów. Nasz system jest dostępny z dowolnego urządzenia wyposażonego w przeglądarkę, z każdego miejsca na świecie. Automatyczne przyjmowanie płatność, samoczynne uzupełnienie danych Twojej firmy po wprowadzeniu NIP, dodawanie własnego logo do faktur, ustawianie wybranego szablon e-mail z fakturą, otrzymywanie powiadomienia e-mail i SMS-to tylko niektóre funkcje które zaoszczędzą Państwa czas.
Poniżej mają Państwo do dyspozycji kod rabatowy na dodatkowe 3 miesiące darmowego testowania (razem 4 miesiące)
Kod: JF3AS
Mirek589 / 157.158.26.* / 2014-07-01 14:19
Mogę polecić ci program MR_FAKTURY_PRO który będziesz mógł uruchomić z pendrive'a. Łatwy i prosty w użyciu. Ma także obsługę dokumentów proforma a także wiele innych funkcji, które posiadają o wiele droższe programy. Zerknij na stronę http://www.faktury-ok.pl/ gdzie znajdziesz wersję testową 90 dniową. Warto bowiem przed zakupem sprawdzić czy dany produkt mi odpowiada. Program na rynku jest już od 2000 roku także ma długą historię i wielu zadowolonych klientów. W przypadku kiedy byś szukał coś taniego i prostego to świetnie się do tego nada MR_FAKTURY_START. Ma dużo mniej funkcji ale jeśli nie potrzebujesz magazynu itp to pewnie Ci wystarczy.
mędrek / 83.26.106.* / 2014-06-30 00:08
Proponuję Ci niewymagający instalacji program szybkafaktura.pl. Zapewnia możliwość wygenerowania wszystkich możliwych deklaracji do US, fakturowanie, księgowość internetowa, ewidencja środków trwałych, podstawowe kadry (bo to program tworzony głównie dla mikro-przedsiębiorców i finansowo dostosowany do ich potrzeb), oraz obsługę magazynu. Wszystkie funkcje można wypróbować za darmo przez 45 dni.
jagienka11 / 178.43.252.* / 2014-06-20 12:57
a o bizIn słyszałeś? mają fajne narzędzie bardzo intuicyjne w obśłudze i mnóstwo opcji, któe ułatwiają pracę a nawet nie myślałeś, że może coś takiego być:)
ppattrycja / 78.8.252.* / 2014-05-22 08:29
Przedmowcy mają racje. Jak chcesz wystawiać coś na telefonie/laptopie, to siłą rzeczy musi to byc program ściągnięty z internetu. :) Jeśli sie boisz, że trafisz na jakiś felerny program, to po prostu postaw na taki, który jest zaufany, działa na rynku od lat, ma wielu klientów itd - to wszystko jest do sprawdzenia w internecie. Jak chcesz robic przelewy do us, to lepiej będzie ci w ifirma, bo tam z us rozliczysz się za darmo, a w infakt za deklaracje roczną trzeba dodatkowo płacic. No i ifirma jest calkiem fajnie rozbudowanym narzędziem, ma wiecej opcji niż infakt. Ale sprawdź oba, który bardziej Ci przypasuje.
Roman-Kr / 91.196.212.* / 2014-05-21 10:37
Te możliwości na teraz oferują na pewno inFakt i na pewno iFirma. Ten pierwszy tylko słyszałem, a z iFirmy korzystałem dopóki mogłem, bo po pewnym czasie systemy online są po prostu "za małe" dla firmy, która ciągle się rozwija. Generalnie jednak polecam sprawdzić sobie.

Co do pozostałych, sądzę, że takie coś tak czy inaczej jest do zrobienia przez firmę wdrożeniową. Nie wiem jak dużą masz działalność?

Ja np. korzystam teraz z R2płatnika w wersji PRO i mam tam moduł online do wypisywania delegacji, urlopów, itp. Podejrzewam, że taki moduł do faktur też by się dało zrobić i działałoby to pięknie, ale to koszty - wiadomo.

Najnowsze wpisy