Forum Forum dla firmOprogramowanie

Jaki program do wystawiania faktur ?

Jaki program do wystawiania faktur ?

konradR. / 87.105.112.* / 2013-01-24 11:30
Witam, Szukam programu dzięki któremu z poziomu mojego telefonu, laptopa mógłbym wystawić faktury Vat w tym pro-forme, również zależy mi na możliwości zrealizowania przelewu do zus, us. Proszę nie pisać o darmowych aplikacjach, programach ściąganych z internetu. Mam złe wspomnienia.
Wyświetlaj:
KacperWams / 2013-01-24 14:30
Jest tego trochę na rynku i wydaje mi się, że coś powinieneś znaleźć. Ja obecnie od kilku tygodni korzystam z programu Rafsoft '13 i jestem zadowolony. Istnieje możliwość zapisu programu na serwerze i korzystanie ze smartfona i tabletu. Program wystawia wszelkie faktury vat. Zrezygnowałem z biura rachunkowego, sam jestem w stanie sprawować swoją księgowość, zwłaszcza, że w miesiącu nie generuje dużo faktur, a koszty mi się zmniejszyły. Jeśli był byś zainteresowany przetestuj sobie bezpłatną wersję, wtedy będziesz miał najlepszy obraz czy Tobie pasuje.
konradR. / 67.221.255.* / 2013-01-25 10:12
Dzięki za szybkie info, chyba przetestuje jak działa skoro jest wersja bezpłatna. Jak się użytkuje? Jak interfejs? Nie widziałem informacji na temat aktualizacji?
fafiq / 89.228.237.* / 2013-04-25 00:40
z testuj sobie dla porównania jakiś program online. Tak jak pisałem np. szybką fakturę (szybkafaktura.pl). Moim zdaniem to jest przyszłość, bo możesz działać z telefonu, smartfona, tableta... wystarczy dostęp do internetu.
faktion / 37.31.45.* / 2013-05-20 19:26
A ile kosztuje ten program ?
I na jaki okres czasu podpisuje sie umowę ?
Gringos / 178.183.240.* / 2013-08-23 22:44
obecnie 45 dni jest za darmo, potem można abonament wykupić na rok i 3 miesiące dostać potem za darmo, a cennik na dzień dzisiejszy jest tu: http://www.szybkafaktura.pl/cennik
KacperWams / 2013-01-25 15:58
W zasadzie skoro mi się udało bez większego trudu zapoznać z działaniem programu (a nie jestem komputerowym specjalistą) to myślę, że chyba dobrze zrobili interfejs. Całość czytelna i prosta, zobacz na zdjęciach i filmiku. Z aktualizacją jest tak, iż jest automatycznie pobierana, co jest ważna informacją w stosunku do zmieniających się stawek.
ifirma.pl / 78.8.252.* / 2014-02-10 10:38
> Szukam programu dzięki któremu z poziomu mojego telefonu, laptopa mógłbym wystawić faktury Vat w tym pro-forme, również zależy mi na możliwości zrealizowania przelewu do zus, us.

Cześć! Wszystkie te funkcje znajdziesz w naszym programie do fakturowania ifirma.pl. Jest prosty w użyciu i bardzo intuicyjny. Za darmo poprowadzisz u nas KPiR, oferujemy też CRM i program magazynowy.
Zajrzyj na Google Play i sprawdź naszą aplikację.

Pozdrawiamy,
Zespół ifirma.pl
Zrzutka.pl / 185.55.65.* / 2018-12-20 23:59
Pomagamy! Ważne!

https://zrzutka.pl/z/pomoc-dla-ofiar-gwaltu
1 2 3 4
na koniec starsze

Najnowsze wpisy