Forum Forum dla firmOprogramowanie

Jaki program do zarządzania firmą?

Jaki program do zarządzania firmą?

Boby01 / 2012-11-26 12:45
Czy możecie mi polecić jakiś prorgam do zarządzania firmą...? Chodzi mi dokładnie o program którym będę mógł wystawiać zarówno faktury , jak i rachunki , oraz prowadzić finanse...
Wyświetlaj:
aleksandra_tymka / 2018-07-31 10:56
Albo zastanów się nad pełną automatyzacją swojej firmy, my wypróbowaliśmy system SheduleIN. W mojej branży optymalizacja procesów wewnątrz firmy to podstawa, wiec długo szukaliśmy opcji automatyzacji. Temat jest złożony, ja znalazłąm wiecej informacji tutaj https://automatyzacjawbiznesie.pl/
Waldemar_niezalogowany / 80.48.226.* / 2018-07-30 19:13
Po co inwestować w osobny program do fakturowania skoro są programy takie jak np. VENDO ERP od CFI, w którym mamy nie tylko fakturowanie ale również finanse, księgowość i wszelkie funkcje związane ze sprzedażą. Jeśli miałbym już korzystać z tego typu systemów w swojej firmie to naprawdę postawiłbym na minimalizm, jeden prosty program dzięki któremu zarządzam wszystkim.
sorka626 / 212.96.244.* / 2018-07-18 07:31
Dla nas wsparcie ze strony Berberis jest trudne do wyceny, w sensie - wprowadzenie systemu dało nam naprawdę poważną optymalizację i wiele odmieniło. Przede wszystkim system zapewnił nam wsparcie. Działa to wszystko jak należy, przynosi profity. Przy czym jednak przy takich tematach zawsze największe znaczenie powinno mieć dopasowanie systemu pod firmę. I z tym nie powinniście mieć większych problemów.
Kaśka670 / 83.30.114.* / 2018-04-20 11:46
Ja mogę polecić tobie ten system https://ax-dynamics.com/pl/dynamics-365/enterprise-edition . Zarówno ja, jak i moi znajomi jesteśmy jego wiernymi fanami. Po skorzystaniu z podobnych programów które oferuje rynek mogę śmiało powiedzieć,że ten nie ma sobie równych
kemte / 212.96.244.* / 2018-04-18 07:28
Berberis - system ERP. Nie wiem, czy kojarzycie nazwę, ale ogólnie mamy tam kawał solidnego rozwiązania, które robi różnicę. To rozwiązanie jest naprawdę wypasione. Szczególnie pasuje nam moduł związany z gospodarką magazynową - mocno wszystko ułatwia. Pod względem optymalizacyjnym to jest kawał mocnego rozwiązania.
kama123ds / 77.113.117.* / 2018-03-26 11:31
Ja Ci polecam z własnego doświadczenia program https://bluemedia.pl/ stworzony specjalnie dla przedsiębiorców żeby oszczędzić im mnóstwo czasu jak i dla osób indywidualnych. Dzięki niemu wykonasz sporo czynności biurowych takich jak płatności, wystawianie faktur, kredyty a nawet doładowania tel
pekana / 212.96.244.* / 2018-02-15 07:23
Berberis wam coś mówi? Mocny system ERP, z mnóstwem opcji. Jest marketing, pełna gospodarka magazynowa, skrypty, współpraca z innymi systemami erp, zarządzanie, planowanie, czyli w zasadzie wszystko, co taki system powinien mieć. Akurat z naszej strony ERP dało diametralną zmianę i naprawdę komfortowo się z tego korzysta.
De_Iete / 2017-11-02 14:46
Tu już z darmowym programem chyba nie poradzę. Sprawdź mpFirma, program producenta abcFaktury (najcześciej pobierany program na dobrych programach). Działa na systemie Windows, macOS.
marekkmiecik / 2017-10-31 16:21
wejdz sobie na FB do nich, poczytaj potestuj moze ci sie spodoba: https://www.facebook.com/SYSTIM.PL.program od lat z nich korzystam i jestem zadowolony. W wystawianiu faktur jest niezawodny, a w reszcie funkcji tez
hastia / 212.96.244.* / 2017-10-10 07:30
Berberis w podstawowej wersji wystarczy pod większość małych działalności. Pracuję na tym systemie od dosyć dawna i sensownie sobie radzimy. Na pewno sprawia, że wszystko jest lepiej uporządkowane, łatwiej się działa, dane zapisane tam, gdzie być powinny. I na pewno pozytywnie wpływa to na zarządzanie - znana jest odpowiedzialność, wszystko przebiega jak należy. Da się.
alexis427 / 83.3.133.* / 2015-04-23 14:40
Program do zarządzania firmą czyli klasy ERP
nazywa się TRAWERS rowniez zbudowany z modułow posiadaja pakiet handlowy, produkcyjny oraz do
obsługi księgowości jesli prowadzisz firme handlowa to pakiet handlowy + księgowość. wszystko opisane na ich stronie www.tres.pl

Pozdrawiam
Cosmos / 2013-07-29 08:53
Polecam Ci system ERP Navireo. Program przejrzysty, nie stwarza problemów. Zbudowany z modułów i dzięki temu dobierasz te moduły z których naprawdę będziesz korzystał.
ELizaPlo / 83.8.68.* / 2013-07-25 16:50
Gdybyś był zainteresowany zorganizowaniem zadań w firmie to polecam Ci system GetTime.biz

pozdrowienia
specjalista2013 / 89.229.9.* / 2013-05-14 22:33
ja polecam w ogóle bardzo ciekawe uzupełnienie programów do księgowości- nazywa się smartreactor i służy do śledzenia należności itp. bardzo przydatne i ułatwia windykację i pilnowanie tego wszystkiego.
korneliusz09 / 37.209.132.* / 2013-04-16 13:43
jeśli szukasz naprawdę wydajnego sposobu, to na Twoim miejscu raczej rozejrzałbym się za jakąś firmą, która zaprojektuje dla twojej firmy dedykowane oprogramowanie, ja na początku swojej działalności korzystałem z gotowego oprogramowania, ale takie rozwiązanie było mało wydajne, więc gdy moja firma się trochę rozwinęła zdecydowałem się skorzystanie z usług firmy Arsdata, która zaprojektowała dla mnie aplikację generującą dokumenty, usprawniającą komunikację w firmie i jest naprawdę bardzo duża różnica między specjalnie zaprojektowaną aplikacją a taką gotową, polecam pierwsze rozwiązanie, bo na takie gotowce szkoda czasu i nerwów :(
lelelelele / 77.253.82.* / 2013-09-08 01:20
Pisanie dedykowanego oprogramowania do standardowego wystawiania faktur i rachunków to jak indywidualne zaprojektowanie samochodu, żeby nim dojeżdżać do pracy.
Można? Można. Tylko po co?
lelelelele / 77.253.82.* / 2013-09-08 01:20
Pisanie dedykowanego oprogramowania do standardowego wystawiania faktur i rachunków to jak indywidualne zaprojektowanie samochodu, żeby nim dojeżdżać do pracy.
Można? Można. Tylko po co?

Najnowsze wpisy