Forum Forum dla firmOprogramowanie

jaki program księgowy?

jaki program księgowy?

grzesiek_pac1 / 2012-03-05 14:33
witam, czy mogą mi Państwo polecić jakiś dobry i łatwy w obsłudze program do obsługi wszytskich niezbędnych operacji związanych z ksiegowością małej firmy? Zastanawiałem się chwilę nad Symfonią, ale słyszałem sporo negatywnych opinii, jakich programów używają Państwo?
Wyświetlaj:
Julianna2 / 79.191.83.* / 2015-01-20 23:33
Ja korzystałam także, oprócz tu wymienionych, z finki www.finka.pl i byłam bardzo zadowolona. Szybko księgujesz, masz potrzebne funkcje i ogólnie jakoś mi odpowiadał, bo bez zbędnych udziwnień. Aktualizacje na czas, na maila, a serwis w cenie. Dla mnie dobry program.
Tamaryszek337 / 83.12.209.* / 2013-09-11 08:31
Prowadzę Spółkę z o. o. i prowadzę tak zwaną pełną księgowość. W związku z tym, że często jestem w delegacjach i nie mam jako takiego stałego miejsca pobytu korzystam z www.mksiegowa.pl
Jest to program działający online, mogę więc zdalnie wystawiać fv, rozliczam obrót, kontroluję zobowiązania i należności. Jest sporo filmików instruktażowych więc nawet laik jest w stanie się tego nauczyć.
PiotrKosinski / 2013-07-17 16:27
Dla małych przedsiębiorstw korzystanie z usług biura rachunkowego nie jest najlepszym rozwiązaniem. Jednak większość programów księgowych nie jest intuicyjnych w obsłudze. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z serwisu internetowego, jak wFirma.pl - oprócz dostępu do danych wszędzie, gdzie jest połączenie internetowe, można skorzystać z porad specjalistów. Dla klientów EFL przewidziano specjalną ofertę: 95% rabat na abonament w tym serwisie. http://www.efl.pl/aktualnosci/artykul/2013/07/11/ksiegowosc-internetowa-sie-oplaca

Sprawdzone rozwiązania i korzystanie z usług zaufanych firm przekłada się na jakość obsługi. EFL już po raz trzeci otrzymał tytuł Firmy Przyjaznej Klientowi: http://www.efl.pl/aktualnosci/artykul/2013/06/25/efl-po-raz-trzeci-firma-przyjazna-klientowi

Pozdrawiam
Piotr Kosiński,
EFL
luka32 / 83.12.209.* / 2013-07-09 12:14
Myślę, że Twoje oczekiwania może spełnić program księgowy Super Księga Podatkowa (w skrócie. Jest to program dla MiŚF za pomocą którego rozliczysz się na podstawie Księgi Przychodów i Rozchodów lub Ryczałtu Ewidencjonowanego. Program funkcjonuje(z kolejnymi aktualizacjami) od 20 lat i jest wykorzystywana przez wiele firm i biur księgowych. Z ciekawostek dodam, że do 31 sierpnia program dostępny jest z 50% rabatem :)
anka21 / 79.98.151.* / 2013-06-28 12:25
Ja bym polecała platformę internetową do prowadzenia księgowości.Mam konto biznes debiut w PKO.Za prowadzenie konta i dostęp do platformy mam za free. A platforma do ksiegowania sie sprawdza:)
MIDOS / 37.30.13.* / 2013-06-24 20:27
Dla małej firmy na KPiR sprawdzi się program iFaktury24 w opcji z księgowością. Jest tam także obsługa rejestru i deklaracji VAT, ewidencja pracowników i wynagrodzeń, także jak na taką klasę oprogramowania to dość sporo.
Polecam jednak Comarch ERP Optima. Oprogramowanie nawet w tym wątku polecane i sprawdzone "w boju". Jest dosępne w promocyjnych pakietach z KPiR za bardzo korzystną cenę. Funkcjonalnie bardzo dobra, sporo raportów. Umożliwia spore rozwijanie funkcjonalne indywidualnymi dodatkami (wydruki, raporty, automaty, itp.).
Zapraszam na www.midosoftware.pl
uty87 / 79.98.151.* / 2013-06-25 10:04
Kiedyś korzystałam z różnych programów do księgowości.Ostatnio byłam w PKO i pani mi opowiedziała o platformie internetowej do prowadzenia księgowości która jest w koncie biznes rozwój. Założyłam u nich właśnie to konto. Opłata jest niewielka bo tylko 28zł za przelewy nic niepłace a platforma naprawde dobrze sie sprawdza w ksiegowaniu.
MelaK / 89.66.250.* / 2013-06-21 13:46
szybkafaktura :) prosty i niezawodny. Interfejs jest przejrzysty, duży zasób usług, dla osób fizycznych i firm. Nigdy się nie zawiodłam, polecam.
julita451 / 46.112.72.* / 2013-05-28 11:20
Firma mojej znajomej korzysta z platformy do księgowości w koncie biznes debiut 18.Za przelewy i prowadzenie konta nic się nie płaci.
jadwiskia / 80.238.108.* / 2013-05-31 15:48
Jeśli chodzi o program do fakturowania to na pewno ja mogę polecic szybką fakturę. Mozna tez przestowac sobei ten program przez 45 dni za darmo.
piotrek5467 / 2013-05-27 14:23
Pracuje jako księgowy w agencji reklamowej i korzystam z programu Enova. Posiada on wiele modułów m.in księgowość, kadry i płace itp. Bardzo mi on ułatwia zadnia związane z rozliczaniem pracowników.
cinek67 / 89.174.195.* / 2013-05-24 13:55
Polecam program Enova od Infotelecom.Jest sprawdzony i wart swojej ceny. Na ich stronie http://www.infotelecom.pl/k/m/p/kadryplace wszystko dokładnie wytłumaczone. Mam nadzieję, że pomogłem
grzyb111 / 77.65.70.* / 2013-04-26 08:57
Najlepsze są rozwiązania online, bo zazwyczaj tańsze, nieograniczona ilość stanowisk. Polecam szybkafaktura.pl Przejrzysty interfejs, prosta obsługa, posiada wszystko co konieczne do prowadzenia małej lub średniej firmy.
otawka911 / 178.42.107.* / 2013-02-13 19:38
Witam, podepnę się pod temat, bo nie mam rozeznania, a zaczynam prowadzić księgowość klubu sportowego, który jest stowarzyszeniem. Klub nie prowadzi działalności, nie zatrudnia pracowników, a jego jedynym przychodem sa składki członkowskie. Proszę o podpowiedź, jaki program byłby najlepszy niezbyt rozbudowany, a jednocześnie łatwy w obsłudze.
Będę wdzięczna za każdą podpowiedź.
otawka911 / 178.42.107.* / 2013-02-13 19:33
Witam, podepnę się pod temat, bo zaczynam prowadzić księgowość klubu sportowego który jest stowarzyszeniem. Klub nie prowadzi działalności gospodarczej, nie zatrudnia pracowników, przychodem są jedynie składki członkowskie. Czy moglinby mi Państwo polecić jakiś prosty program, który by się najlepiej nadawał???
Będę wdzięczna za każdą podpowiedź.
Piotr1100 / 46.238.100.* / 2013-04-24 11:49
Wart uwagi jest program Super Księga Podatkowa. Jest bardzo łatwy w obsłudze i funkcjonalny,a przy tym ma wiele praktycznych i pomocnych funkcji. Dostępne jest też bezpłatne e-szkolenie, każdy początkujący sobie poradzi. W razie jakichkolwiek pytań można spokojnie zadzwonić do obsługi serwisowej, bezproblemowo udzielają wszystkich wskazówek. Korzystam z tego programu od początku działalności mojej firmy, czyli już od pięciu lat i jestem zadowolony.
KsięgowaWawa / 83.144.83.* / 2013-01-24 15:41
Działałam na Symfonii i nie powiem jako tako dawało to radę. Później zmieniłam program na Alę firmy Streamsoft i jestem bardzo zadowolona. Chociaż osobiście uważam, że skierowany jest on do osób które chcą w pełni wykorzystywać funkcje jakie taki program daje. Na początku byłam zaskoczona mnogością opcji jakie można wykorzystać, ale teraz nie wyobrażam sobie pracy na innym programie.
marta4464 / 83.23.156.* / 2013-01-21 16:27
Myślę jednak że Symfonia, to jednak dobry pomysł. Owszem, bez odpowiedniego przeszkolenia każdy program będzie otrzymywał negatywne oceny, bo co innego napisać, jeśli się nie znamy. Logiczne, że sprawia wtedy problemy. Myślę, że tu z pomocą przyjść nam mogą serwisy internetowe oferujące możliwość ukończenia kursu tematycznie powiązanego. Tak jest np. na www.gowork.pl i nawet proszę http://www.gowork.pl/kursy-i-szkolenia/kursy-ksiegowosci/kurs-ksiegowosci-od-podstaw-do-samodzielnego-ksiegowego-program-symfonia-120h-11 pozdrawiam i mam nadzieję, że pomogłam.
PabloAblo / 89.66.250.* / 2013-06-26 19:23
To raczej program dla zawodowych księgowych, a nie dla osoby która chce sama sobie poradzić bez większej znajomości księgowości. Ja np nie znając się na niej, bez problemu trzaskam fakturki i prowadzę firmę z szybkafaktura.

Najnowsze wpisy