Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Jaki rynek, taki window dressing

Jaki rynek, taki window dressing

Money.pl / 2006-09-15 17:25
Komentarze do wiadomości: Jaki rynek, taki window dressing.
Wyświetlaj:
tomeks / 2006-09-17 09:15 / Bywalec forum
witam wszystkich w miły niedzielny poranek.
W Gdyni słońce i zapowiada się super dzionek.

==
dla tych którzy interesują się sportem.
zapewne słyszeliście ,ze na bolidach BMW Sauber ,na których jeździ Kubica zwalnia się miejsce reklamowe po O2.
BMW oczekuje ,ze zajmie je reklama jakieś bogatej polskiej firmy. Co o tym myślicie???
Ja bym się nie zdziwił gdyby to był ...... BIOTON.
warren buffet / 2006-09-16 23:46 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
na dobranoc, napisze jeszcze cos od siebie. nie żeby sie mądrym robic, ale cos co mnie nurtuje.

strategia gracza gieldowego ( inwestora ). na poczatek musimy sobie okreslic strategie. jest ona bardzi wazna, wręcz kluczowa do odniesienia sukcesu. inwestuje pare lat na gieldzie, omineły mnie setki tysiecy złotych zysku, a straty dotknęły mnie nie raz.

mialem prochnik 80 gr. glupi, wystarczylo czekac 2 tyg
mialem fona 55 gr, glupi wystarczylo czekac 3 tyg
mialem atlantis 1,01 zł glupi wystarczylo czekac 2 tyg
myslałem o enapie, głupi ehh
miałem piasta po 1,35 ah głupi ! miesiac poczekac
mialem jupitera 1,97 ah głupi ! miesiac poczekac


itp itp itp. mega kasy przeszło mi kolo nosa. mega. dlaczego ?? bo skacze z kwiata na kwiat ( pusciłem po 9.00 zł )

moi drodzy, albo gracie DT, albo zainwestujcie na dluzszy okres. ojjj dłuzzszy. na lokacie tez musi lezec... jak boli - zagasic monitor i isc na grzyby ( sanki ).


grajcie wciaz ze swoja strategią, a kto jej nie ma niechaj szybko sobie stworzy ( ....jak to niechaj szybko idą spać..... cytat ze smufów ).... mowie wam. dzis nie ma alternatywy jak gielda. i dlugo w polsce nie bedzie. jak sie ciut rozwiniemy ( jak orzeł na łowach skrzydła ) wtedy bedzie mozna sensownie myslec.

powodzenia. wiele wiecej nie bede pisal, bo mojego autorstwa nikt nie musi przymusowo czytac. dobranoc
mysza / 2006-09-17 00:58 / portfel / Bywalec forum
Kazdy z nas może wymienić listę spółek na których by zarobił gdyby był cierpliwszy, w książce napisali "pozwól zyskom rosnąć,ograniczaj straty' Vaan Tharp twierdzi,ze powyższa strategia zawierająca w sobie stop loss,dywersyfikacja inwestycji,limit maksymalnego obsunięcie kapitału - to wszystko logiczne-a życie życiem.
gollum / 2006-09-16 23:29 / Uznany Gracz Giełdowy
Idę obrjrzeć "Snajpera". Dobrej nocy Wam życzę :)
warren buffet / 2006-09-16 23:36 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
witam. gollum. dzis z GG juz umykłem. będe rano. rez cos zapodam na noc. dobranoc.
camel / 2006-09-16 23:11
czy orientuje sie ktos kiedy beda zapisy na akcje nowej emisji MNI?
maju / 83.28.218.* / 2006-09-17 02:57
bodajże 25-29.09, od 18.09 będą notowane prawa poboru...jedno prawo 3 akcje nowej emisji po 1zł.....obym sie nie mylil bo dopiero kombinuje pieniądze na te akcje, a PP nie sprzedam, akcji też :)))
orzeł / 2006-09-16 23:06 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
Brydziu droga tak to już jest i będzie,że tekst czytany z tekstem napisanym nie zawsze w parze treściowo zormumieniowej iść muszą:) jeśli z postów Warrena, Riskiego czy mojego wyczytałaś to co potem tak dziwnie skomentowałaś to dlatego że tak chciałaś przeczytać ot co :)
Intencje były żadne ot spostrzeżenia osób kilku (a skoro podobne to pewnie prawdopodobnie słuszne jakośtam)
Tak czy inaczej dziwię się nieco Twojej reakcji a zgadzam z wieloma rzeczami!
Piwne swawole absolutnie mnie irytują i uważam że obniżają poziom forum (sorki chlupacze ale tak mam więc piszę jak zawsze to co czuję lub robię :)
CO do moich strzałów odniosę się na moment - Brydziu w czwartek miałem 10 rocznicę ślubu z Orlicą a w piątek na moim portfelu zdobyłem mój historyczno histeryczny szczyt! I cieszę się z tego niezmiernie.Chyba więc nie jest ze mną tak źle :)
Bmp mam bo nie daje sygnału sprzedaży tak jasnego bym sprzedać mógł a niektóre wskaźniki dywergują niezrozumiale dobrze:) sprzedam jak się RSI wykolei - stracę na tym pewnie z jeszcze 5% ale będę przynajmniej wiedział dlaczego to zrobiłem :)
Na wandzi mam ponad 50 % więc z szacunku dla Niej trzymam :)
Hydra to dobra spółka fundamentalnie i choć straszy mnie podaż nowych akcji nie oddam (teraz)
Ibsys należy do spekuły którą kupuję za ok 10 % portfela (kupowałem po 1,03 i dokupiłem po 1,1 sprzedam po 1,4:)
Inne jeszcze lepsze (o nich milczysz)
Realizuję bierzące zyski takie jak na Energopolu np bo część portfela staram się ciągle uruchamiać do boju tu i teraz:)
Rela trzymam bo po co go sprzedawać skoro się trendzi mu sympatycznie !
Piszę że coś mam lub kupuję bo coś mam lub kupuję i wali mnie to co ktoś myśli o jakichś dupognioto naganiaczo śmierdziuchach bo to co robię robię od lat kilku KIEDY TU NIKOGO NIKOGO NIKOGO NIE BYŁO i nie przestanę choćby mnie tu nazwali niedźwiedziem nawet (fujjjjjjjjjjj :) )
Co do tego że jesteś prawdziwa nie mam najmniejszych wątpliwości (co nie raz i nie dwa udowadniałem deklarując absolutną sympatię :) Jak napiszesz co kupujesz będzie jeszcze lepiej :)
pozdrawiam Cię więc zgodnie z ową sympatią serdecznie i życzę owoców inwestowania (po wcześniejszym siewie bo bez tego ni rusz:)
Baryton / 81.219.25.* / 2006-09-18 01:51
No to moje gratulacje - 10 lat piechotą nie chodzi :-)
Na przyszłość życzyć wypada kolejnych wielu dziesiątek, albowiem
sądząc po postach nieźle się uzupełniacie. I z tego powodu (10)
pozwolę sobie po raz pierwszy chlupnąć Wasze zdrówko.
orzeł / 2006-09-16 23:19 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
Brydziu nigdy CIę krytykowałem CHryste Panie ja nikogo chyba w życiu nie strytykowałem - nie oceniam nie oceniam tak mnie nauczyli rodzice nie mnie to czynić marnemu :)
brydzia / 2006-09-17 09:57 / 10-sięciotysiącznik na forum
Orle mi nie chodzi o to jakie spółki ty kupujesz bo to Twoje przekonanie i strategia
i ja ją szanuję i nigdy nic przeciwko nie pisałam
właściwie to Ty dostałeś ode mnie przy okazji , bo tak mnie zeźliła ta jazda na mnie
po tym jak napisałam źle o Alchemii , znaczy nie źle tylko to co myślałam i jeszcze kilka osób pisało podobnie , pamiętam że ty kiedyś też pisałeś że kupiłeś alchemie ale później sprzedałeś , chyba że coś pokręciłam
Nie dosyć że Ty raz napisałeś to jeszcze raz Warren to wkleja , po co , nie mam pojęcia i wtedy doszłam do wniosku że czas na obronę ,

Ja nikogo nie krytykuję za kupno jakiś spółek i własnej strategii
staram się tylko przedstawiać własne przemyślenia na temat danych i tym nie można się sugerować , bo to , że coś jest na pierwszy rzut oka A nie znaczy ,że rynek inaczej tego nie zinterpretuje i będzie B

Także peace

Swoją drogą patrząc na wpisy kolegów Warrena i Riskiego wyszło na to że od czasu do czasu warto przeprowadzić męską rozmowę

Orle , czy mam rozumieć że jak osiągniesz punkt G na tych spółkach dajesz sobie spokój z giełdą ?
A i jak spółki pójdą w przeciwnym kierunku niż zakładasz też będziesz trzymał?
Ja zauważyłam , że większość spółek jak spadła to rośnie i odwrotnie , nawet te które podawały złe dane po pewnym czasie się o tym zapomina i jak widzi się że jeszcze nie urosła też idzie do góry - ot hossa
Czy Ty spodziewasz się korekty bo widzę że na forum tylko ja biorę taką ewentualność pod uwagę , chociaż teraz mam mieszane uczucia 50/50
warren buffet / 2006-09-16 23:22 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
napisz tylko, co zrobisz jak wszystko osiagnie punkt G. chce to od ciebie uslyszec !?

dalej z sokolim a moze orlim wzrokiem szukasz czy dziecmi sie zajmiesz toć ?
gollum / 2006-09-16 23:27 / Uznany Gracz Giełdowy
Warren Ty wciąż nie masz GG?
orzeł / 2006-09-16 23:24 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
poczekam na spadki :)
warren buffet / 2006-09-16 23:26 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
aha. dziekuje, smutnym piórem pisząc
warren buffet / 2006-09-16 23:17 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
orle. znowu dobry komentarz. tak jak ja widzę ze urazu do brydzi nie masz ! bo i za co ?

pozdrawiam.
orzeł / 2006-09-16 23:09 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
bieżący brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr gdyby to moja córcia widziała :)
warren buffet / 2006-09-16 22:52 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dzieki Slaw za rozmowe na gg. byla mi potrzebna. pozdrawiam wszystkich :-))
warren buffet / 2006-09-16 21:31 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
mam jeszcze radę dla tych co wyciagaja 100% z rynku w 2 dni, czy to mało czy to duzo:


oczywiscie zalezy jak kto patrzy na giełde, czym gra, jaką ma psychike i żone. dla jednego 2000 to smiech na sali, dla drugiego 5000 caly kapitał.

ja, chcialbym z mojego kapitału w 365 dni wyciagnac jakies 15-20%. byłbym w cudnym i siodmym niebie.

jak komus mało: przyklad

lokata 3% w skali roku
wkładam 10 000 zł na 365 dni.

300zł zysku - 19% podatku = 240zł netto. => buty.

czy te 15-20% w skali roku są wygorowane ?? a jak sie uda wiecej ?? czemu nie ??

dlatego wiecie juz czemu blisko 75 zł popchłem relpol ? dla mnie to punkt G chocby byl po 100zł


zastanowcie sie nad tym, zwłaszcza nowi gracze ( dzieci hossy )
de havik / 2006-09-16 21:34 / portfel / "Tysiącznik na forum"
:) ja jestem nowy (5 miesięcy), ale dzieckiem hossy nie czujesię zupełnie :D. Raczej bękartem :)
I pewnie dlatego relpol jeszcze mam, choć długo już nie wytrzymam :)
slaw / 2006-09-16 21:34 / Uznany Gracz Giełdowy
15 lat sie w to bawie i zaprawde powiadam Ci trudno jest mieć dość
risky-rainmaker / 2006-09-16 21:41 / Ostatni Optymista
Dodałbym , że w całym tym bałaganie przydaje się jeszcze pokora.....
slaw / 2006-09-16 20:59 / Uznany Gracz Giełdowy
witam z wiezorka . rozpacz - mój widzew w plecy i gra tragiczna.

Wywołaliście afere jakby bessa sie miała zaczac spokojnie nic sie niedzieje takiego i nie bierzcie tych postów tak osobiście. złóżcie to na karb psychozy jaka ostatnoo zapanowała - pzrez ten 5 wrzesnia to se czlowiek tak zapętlił że masakra. to jestjakiś horror z tymi kontraktami - nic nie jest istotne tylko kontrakty.
brydzia / 2006-09-16 21:07 / 10-sięciotysiącznik na forum
i czytałam w Bosie , że przy takiej liczbie kontraktów jakie ponownie są od poniedziałku może być tak samo
slaw / 2006-09-16 21:10 / Uznany Gracz Giełdowy
zrobiłem z czwartek z tej psychozy 2 byki - opchnąłem IDM i RAFAko ktore było na długi termin wróciłem dodomu siadlem i sobie myśle czyś ty chłopie do końca zidiociał że pzrejmujesz sie zabawami na które nie masz wpływu i w piątek odebrałem nawet sie udażo że niżej - Brydzia spokojnie wiem jak cieżko siedziec na pieniadzach i jak sie człowiek lepiej czuje jak ma akcje -. Wytrwaj trzymaj sie straregii. Zaczynam kończyć czytanie komentarzy analityków bo to jest jakaś kosmiczna manipulacja
brydzia / 2006-09-16 21:45 / 10-sięciotysiącznik na forum
nie zrobiłeś byka tylko super deal , idm był po 83 a mogłeś odkupić po 74
slaw / 2006-09-16 21:47 / Uznany Gracz Giełdowy
byk opchnąłem po 78 odkupiłem po 75.50 a nie powinienem nic robić
warren buffet / 2006-09-16 21:23 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja ich juz dawno nie czytam. czasem tu poczytam co P. Daniel pisze. ale to tez jest nijak czasem do rzeczywistosci. ot jesli analityk mialby racje zawsze - bylby bogaty ?
slaw / 2006-09-16 21:31 / Uznany Gracz Giełdowy
zerknij na gg
warren buffet / 2006-09-16 22:06 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ok
clever81 / 2006-09-16 20:59 / Tysiącznik na forum
Spadam do kina z panną na jezioro koło domu, zagoniła mnie.
Narqa ewrybady klaszcza w rece.
warren buffet / 2006-09-16 22:50 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
idz. pozdrow ją od warrena.
warren buffet / 2006-09-16 20:53 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
panowie nie piszemy od dzis o chlupaniu. moze naprawde to utrudnia czytanie forum. moje gg jak cos to 8828576

chlupmy na gg !
brydzia / 2006-09-16 21:03 / 10-sięciotysiącznik na forum
Warren
ja tam jestem tylko trybikiem w tej grze i powiem Ci , że lepiej się zarabia będąc nastawionym anty do rynku niż
być w nastroju hurraoptymizmu
co do tych nfi to zarobiłeś i bardzo dobrze , choć pisałeś że ileś tam czasu je kisiłeś
widzisz ja nigdy o czymś takim nie piszę , bo nie raz mówiłam że nie potrafię na tym zarabiać - większość nawet nie wie co to jest nfi i co produkuje -
co do Alchemii podobnie pisało jeszcze kilka osób ale tylko ja dostałam
Obserwując rynek po maju uważam że może na dobrych fundamentalnie spółkach się tak ostro nie zarabia ale właśnie one po spadkach jako pierwsze wróciły do swoich poziomów
warren buffet / 2006-09-16 21:26 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
święta prawda. dlatego odradzam NFI. a to ze miałem kwiata to nie znaczy ze sie chwale. oj daleko mi do was. ile miałem wtop, to szkoda miejsca na forum zeby pisac...

tak. masz racje. kwiatka kisiłem pół roku. moze ten ruch dla kogos to wbrew strategi. wiem ze i dzis DT to niekiedy słuszna racja - ale nie zawsze.

pisz brydzia, bo twoje komentarze są cenne, a mną sie nie przejmuj. czasem tak mam. zweryfikowałem moje posty i postaram sie pisac mniej - a rzeczowiej.
risky-rainmaker / 2006-09-16 21:07 / Ostatni Optymista
Nfi to też nie mój konik......co do dalszego tekstu to prawda....
brydzia / 2006-09-16 21:48 / 10-sięciotysiącznik na forum
a co ty myślisz że ja tylko zarabiam
najważniejsze żeby więcej zarobić niż stracić
risky-rainmaker / 2006-09-16 21:58 / Ostatni Optymista
no widzisz...to jest problem komunikacji pisanej.....to nie było pytanie....a twierdzenie....:)) A swoją drogą tracisz czasem....;))) Żartowałem
brydzia / 2006-09-16 20:47 / 10-sięciotysiącznik na forum
Riscy , jeżeli ty piszesz że ja ostrzegałam o hutmenie to tak ale przy cenie powyżej 120 zł
a zobacz dzień w którym wystartował rano po danych finansowych , napisałam obserwujcie hutmen , bo
ja wyjechałam na wakacje i pisałam że wychodzę z akcji
bo nie mam możliwości śledzenia giełdy i chciałam mieć
spokój
Ja wiem że na giełdzie tak samo łatwo zarobić jak i stracić
risky-rainmaker / 2006-09-16 20:55 / Ostatni Optymista
Przy 120....to i ja wymiękłem....:)) Dobrze nie licytujmy się....to nasze forum jest jak taka grupa zadaniowa....w niej jest miejsce dla takich wariatów jak ja...Ciebie....czy Kenobiego....i jak ktoś potrafi wyciągać wnioski z tego co czyta...to każda z postaw którą prezentujemy czegoś nas uczy...i chyba o to chodzi....co do GW czy innych informacji....wiem , że one mają mocną siłę....ale wiem jak działają media i wiem jak się manipuluje masami....stykam się z sytuacjami w których czytam coś w Gazecie....i robię wielkie oczy....bo mam takie informację których oni nie mają.....ze względu na własną pracę...
risky-rainmaker / 2006-09-16 20:33 / Ostatni Optymista
Zarząd Spółki Gant S.A. informuje, że w dniu 15 września 2006 roku uzyskał informację od akcjonariusza Spółki Elżbiety Sjöblom, iż na dzień 15 września 2006 roku posiada ona 821.350 akcji Spółki Gant S.A. co stanowi 10,14 % kapitału zakładowego i daje 7,82 % głosów na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy. Jednocześnie akcjonariuszka poinformowała, iż w okresie 12 m-cy rozważa zarówno zwiększenie, jak i zmniejszenie zaangażowania w akcje spółki GANT SA.


HAHAHAHA
orzeł / 2006-09-16 23:28 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
Risky taka notka pojawia się zawsze przy zakupie (nawet przez fundusz :) to takie "z poważaniem" pod pismem urzędowym
tak więc z poważaniem Orzeł
warren buffet / 2006-09-16 20:37 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
sugerujesz cos ? =)
risky-rainmaker / 2006-09-16 20:47 / Ostatni Optymista
Nie....tym razem....śmieję się tylko z tekstu....zwiększy lub zmiejszy...takie to są kobiety....niezdecydowane...:)))
brydzia / 2006-09-16 20:54 / 10-sięciotysiącznik na forum
Nie ma się co śmiać , ona już nieźle kidyś Gant wywindowała
i tu nie ma się co śmiać tylko powinno się jej medal dać
jak potrafiła zarobić kilkadziesiąt milionów na próchniku
i gancie i przetrzepała kieszeń niejednego inwestora
Teraz już jasne dlaczego próchno ostatnio rosło
Chciałabym się śmiać tak jak ona z niektórych
risky-rainmaker / 2006-09-16 20:57 / Ostatni Optymista
Brydziu Kochana....już nie długo kariera tej pani potrwa .....uwierz mi .....#.... :))
risky-rainmaker / 2006-09-16 21:00 / Ostatni Optymista
a właściwie jej syna.....
warren buffet / 2006-09-16 21:27 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dokladnie: syna
warren buffet / 2006-09-16 20:52 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ta kobieta kiedys czytalem nie ma pojecia o gieldzie. jej synalek gra hehe
Krzych / 2006-09-16 20:04 / Płoteczka na forum
Do Clever 81.
Czytałeś o gancie - Elżbieta Sjoblom posiada 821350 akcji ,spekuła gra i cena 12.80.
A ja sie dziwiłem czemu jest tam tak pięknie?
risky-rainmaker / 2006-09-16 20:37 / Ostatni Optymista
To ,że ONA tam jest to było wiadomo...już od dawna...
Krzych / 2006-09-16 20:45 / Płoteczka na forum
a kto kurs podbił , musiała cały czas skupować - teraz tylko realizacja zysków.Współczuje osobą które ostatnio kupiły a zwłaszcza po 12.80.
ps:to mój punkt widzenia - może się mylę.
clever81 / 2006-09-16 20:49 / Tysiącznik na forum
dlatego napisałem ze nie wchodze juz :]
clever81 / 2006-09-16 20:11 / Tysiącznik na forum
Czytałem ale juz sie go pozbyłem. i narazie nie wchodze.
Krzych / 2006-09-16 20:49 / Płoteczka na forum
a Twój ELX stoi dobrze do zakupu czego sie obawia.
clever81 / 2006-09-16 20:51 / Tysiącznik na forum
Krzychu nie zrozumiałem, piszesz czego sie obawiam ?
Obawiam sie bo mam tego sporo a roznie moze byc ale nie kupowałbym gdybym myslał ze spadnie. Moze pojsc jakies info w tygodniu (pozytywne)
Ale mysle ze i bez niego moze pojsc w góre.W piatek papier pokazał ze 4.1 jest w zasiegu spokojnie.
Krzych / 2006-09-16 21:01 / Płoteczka na forum
ja kupiłem w sredniej cenie 8.55 QSM mam tego kilka k. kurs 8,20 - 8,30 brakuje do wyzerowania ponad 3% infa doskonałe i nic sie nie dzieje.To jest gorsza sytuacja?
clever81 / 2006-09-16 21:06 / Tysiącznik na forum
nie znam tej społki wogóle wiec nie wiem.Ja nie pisze ze jestem w złej sytuacji, wrecz przeciwnie tylko stracha mam jak kazdy chyba kto cos kupuje bo pewnosci 100% nigdy nie ma.
brydzia / 2006-09-16 19:33 / 10-sięciotysiącznik na forum
Komentuje
Ponieważ ostatnio kółeczko różańcowe dobrało mi się do skóry
to od poniedziałku nie będę pisała a troszkę odpocznę
Ja nikogo nie krytykuje tylko piszę co myślę
ale Warrenowi , Risciemu i teraz widzę Orłowi to przeszkadza
Mam swoją strategie i napewno na forum jej nie napiszę bo sama sobie ją wymyśliłam i się nią kieruję
Co do Waszych spółek Warren - na czym więcej zarobiłeś , na tych swoich gniotach trzymanych czy przez tydzień na relpolu
to samo z tym trzymaniem spółek - można je trzymać i co z tego jest , dlaczego Warren sprzedałeś relpola a nie trzymasz dłużej , widzisz bo zgodnie z tym co ja preferuję zrobiłeś
bardzo dobrze , pewnie możesz trzymać jeszcze i przez następny miesiąc nic z tego nie mieć ,
Orzeł kiedyś miał dla mnie lepsze trafienia , ale jak czytam że on długoterminowo trzyma
bmp albo ibsys albo hydrotor albo Wandę -każdy ma swoją strategię i niech tak zostanie i nie piszmy drugiemu co ma robić
Orle zapewniam Cię że jeżeli piszę o jakiejś spółce na forum to nie po to żeby Wam ją zarekomendować tylko że sama się nią zainteresowałam , ale nie piszę że kupiłam aby nie być posądzona o naganianie ,jak to napisał Riscy że nie robię tego bezinteresownie
bo chyba myśli że mój wpis coś na jakiejś spółce może zmienić albo kogoś innego
z nas ,
Ja obserwuję cały dzień kursy i widzę że jak ktoś, komu zależy na ruchu danej spółki to robi tak by tak się stało , i są obroty i są odpowiednie poziomy na wykresie i robią się sygnały kupna
W ogóle ostatnio obserwuję kilka spółek i zarabiam na dziennych ruchach na nich

Ja swoje pieniądze szanuję i dlatego wolę kupić coś co będę mogła w każdej chwili sprzedać i spółkę wiarygodną
jedni potrzebują 100% w tydzień inni 5% w tydzień mnie wystarczyłoby 5% w tydzień a nawet w miesiąc bez nadmiernego ryzyka
Następny pan który mnie krytykuje to Riscy - oczywiście od momentu jak napisałam że 1000-em akcji na kablach to może zmienić trend ale chyba komuś na twarzy
Później napisał że będzie się działo na energopolu i oczywiście dostałam że śmiałam napisać o artykule w Wyborczej bo miał tam grać a tu na energopolu klapa
To samo na alchemii od 2 tygodni pisze że będzie się działo no i się dzieje ,ciągle w miescu drepcze ,
i jakoś tylko ta trójka ostatnio mnie krytykuje
Ja piszę tak , że nikt sugerując się moimi postami nie powinien stracić
Zastanawiam się co do rynku , bo w tej chwili to się gra a nie ma jakiegoś trendu
kupiłam w piątek softbank i będę grała dt jak dalej będzie taka sytuacja że kontrakty kntrolują całą giełdę
bo ciąglee kręcimy się w kółko

I zgadzam się ze Strokusiem , że ostatnio na forum to czyta się tylko kawały
albo teksty o tym kto co pije i ile , mnie to zaczyna męczyć , bo wolę przeczytać
50 postów ale na temat giełdy niż 200 z czego 150 to o piciu
fajnie jest czasem coś relaksującego wrzucić , ale czas to pieniądz a 3/4 czasu zabierającego mi czytanie wypowiedzi jest zmarnowane na czytanie o piciu piwa

Pozdrawiam i na jakiś czas się wyłączę z pisania tylko sobie poczytam
Wymieniłam te trzy postacie bo jakoś tylko ostatnio Wam przeszkadzam
warren buffet / 2006-09-16 20:46 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
brydziu. jesli cie uraziłem - przepraszam. absolutnie przeciez nic do ciebie nie mam. i jestes ( na bank ) lepszym graczem gieldowym ode mnie. wiec przepraszam jesli cie urazilem - zwerfikuje to.

co do moich gniotow - to na leasco mam 100%, na kwiacie nie wiem nawet ile zarobiłem, ale sprzedałem po 9 zł a miałem po 2,80. gnioty, ale dały zarobić. nie polecam NFI ani leasco, to jest zabawa. co do relpola - zarobiłem. i to tylko dlatego ze przeczytałem twojego posta - postanowiłem sprobować jak zarabiają najlepsi - prosze. całkiem nieźle.


============

co do moich komentarzy do ciebie - chodzi mi tylko o to, ze czasem mam wrazenie ze obrazona jestes na caly rynek.
a to ze alchemia to odgrzewany kotlet
a to ze bioton ma 2,4 mld akcji ( tez to pisałem ) i to tez kotlet nieświeży
a to że co karkosik sobie moze zrobic z 5% ferrum,
a to ze ma spadać ale nie spada



wiesz o co sie modliłem jak był poziom 2450 w maju ?? o poziom 1800. niestety. gielda szybko wrociła pod maxima i to jest bardzo zle. ale wiele spolek da zarobic w terminie do 1 roku. jestem o tym przekonany.

kiedys napisałem argument za bessą: hossa 4 lata
ktos mi napisał ze w hiszpani w okolicach wejscia do UE bylo nawet 7 lat.... wiec to byl srednio przydatny argument.

pisz na forum, bo wole ja zamilknac niz ty masz nie pisac, ale czasem poprostu nie złość sie na caly swiat - że nie SPADA
brydzia / 2006-09-16 21:40 / 10-sięciotysiącznik na forum
co do biotonu nie pisałam , że odgrzewany kotlet tylko że
ma 2,4 mld akcji i nie będzie latać po 20% dziennie tylko zachowywać się jak na spółkę z wig 20 przystało
bioton kupowałam jak był po 5 zł , a interesowałam się nim od wejścia na giełdę , bo akurat wiedziałam co to jest insulina

przecież to że jestem anty nastawiona do rynku nie znaczy że nie kupuję , zawsze są spółki które spadły i jeszcze nie wzrosły , tak było z relpolem , bo na pewno nie sugerowałam się wynikami

Do pana Karkosika mam wyrobione zdanie , ale inwestorzy wierzą mu i na tym zarabiają , i bardzo dobrze
warren buffet / 2006-09-16 21:52 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
takie teksty lubie ;-)
risky-rainmaker / 2006-09-16 20:11 / Ostatni Optymista
Brydziu Kochana....nie wiem skąd wyciągasz te wnioski....nie wiem kiedy napisałem o "bezinteresowności"......Śmieszy mnie to jak ktoś posądza kogoś o naganianie....jakby to miało jakieś znaczenie dla giełdy i kursów...Co do "1000 kabli" w dalszym ciągu podtrzymuję prawdziwość swojego działania którym spowodowałem sygnał kupna....nie znaczy ,że zmieniłem trend....ale napewno przyczyniłem się do zmiany kursu w sposób istotny...przy małych obrotach....Co do Energopolu...zarobiłem na nim 15 % i to w tydzień...i jeszcze zarobię.....ale Ty możesz czekać na swoje 5% na KGHM (stablina spółka) przez miesiąc.....szanujemy to....Co do Alchemii....poczekamy zobaczymy...(traktuje ją długoterminowo)....Info o Stalexp też było złe.....plus 12...no dobrze przełknę to....Kobieto droga - nie obrażaj się , wiem że na giełdzie brakuje nam emocji i trochę sobie je tutaj podnosimy....Jeśli Cię uraziłem to przepraszam...nie miałem takiego zamiaru.....Co do polecania przez mnie spółek....przeważnie jak polecam to również kupuję....bo uważam to za dobrą inwestycję....ja nie jestem "rynikem dla opornych" i całe szczęście....
Krzych / 2006-09-16 19:52 / Płoteczka na forum
Brydziu - kogo będę czytał jak chcesz milczeć.Nie wtrącam się do twoich postów ale zawsze je czytam i analizuję.Ale nic co Ty myslałas kupić ja nie kupiłem i żałuje.
witorio / 2006-09-16 19:44 / Bywalec forum
Brydzia pisz bo mądre i wartościowe rzeczy z pod Twojej klawiatury wychodzą.
Bogoos / 195.116.233.* / 2006-09-16 18:17
A co sadzicie o tym Biotku ? Czy faktycznie ma szanse urosnąć ? W piatek był jedna z nielicznych spółek, która rosła ...
de havik / 2006-09-16 21:24 / portfel / "Tysiącznik na forum"
ja jestem tu od niedawna ale dzięki Tobie min. udało mi się przeprowadzić jedyną na razie porządną transkację (relpol). Tak więc, nie zaprzsetawaj dzielenia sie opiniami. Idea forum to chyba właśnie to, każdy pisze co myśli, a czytający mają wiele pkt widzenia, co raczej pomaga niż przeszkadza:)
Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy