Forum Forum dla firmOprogramowanie

jaki skrypt sklepu internetowego ?

jaki skrypt sklepu internetowego ?

Eryk22 / 2012-04-20 13:16
Chcę otworzyć swój sklep internetowy podpięty do mojego sklepu stacjonarnego. Chcę na nim sprzedawać figurki z Warhammera. Potrzebuję dobrego i sprawdzonego przez Was skryptu sklepu internetowego. Co możecie mi polecić?
Wyświetlaj:
arek345 / 178.43.7.* / 2012-10-08 10:09
Sprawdź ofertę na stronie www.max-shop.pl, jest to bardzo dobre oprogramowanie z wieloma ciekawymi funkcjami, np. możliwość prezentacji wspomnianych przez
Ciebie figurek w powiększeniu czy możliwość obracania ich o 360 stopni.
Sandra RC / 2012-06-12 11:35
Polecam sprawdzić bardzo intuicyjne i sprawne rozwiązanie jakim jest RedCart.pl. Daje ono wiele możliwości, zaopatrzone jest w szereg narzędzi marketingowych oraz integracji. Doskonale sprawdza się również jako wsparcie dla sklepu stacjonarnego. Warto skorzystać z polecenia innych, jednak najcenniejsze są własne doświadczenia - na redcart.pl można założyć bezpłatny sklep testowy na okres dwóch tygodni, wypróbować możliwości, skonsultować się z obsługą platformy i dopiero wtedy podjąć ewentualną decyzję.
RKasperski / 77.255.254.* / 2012-05-31 12:02
Pffshop (www.pffshop.pl) - robili mi sklep internetowy wraz z projektem. Całość sprawdza się bardzo dobrze. Realizacja w krótkim czasie. Dobry kontakt z firmą (dużo cennych uwag i porad). Polecam z czystym sumieniem.

Najnowsze wpisy