Forum W wolnym czasiePodróże

Jakie biuro podróży wybrać?

Jakie biuro podróży wybrać?

Ann36 / 2008-10-13 10:49
Hej, znacie jakieś sprawdzone biuro podróży? Planuję zrobić sobie 1,2-tygodniowe wakacje ale nie mam pojęcia gdzie a przede wszystkim z jakim biurem. Może byliście w jakiś ciekawych miejscach? Interesują mnie tylko słoneczne miejsca z pięknymi plażami. Mogę liczyć na pomoc?
Wyświetlaj:
dynka / 188.33.92.* / 2009-11-02 19:45
Słyszłam o jakiś ciekawych promocjach esky, nigdy nie korzystałam z ich usług ale słysze coraz lepsze opinie. Czyn ktoś moglby podac mi linka tego biura? CHetnire poczytam nowa oferte :)
remigiusz 89 / 212.76.37.* / 2009-11-02 16:49
Ja teraz planuje sobie jakis wypad z eSKY.
W sumie w weekend szukałem czegos taniego i to mi wpadło w oczy
http://www.esky.pl/konkurs/rezerwuj-hotele-zgarniaj-nagrody
andzka12 / 94.75.121.* / 2009-11-02 18:58
super promocja jeśli chodzi o eSKY. Może uda mi się wygrać darmowy pobyt:)
sonia89 / 212.76.37.* / 2009-11-04 13:31
A mozecie napisac czy chodzi tu tylko o hotele , czy tez jakies zorganizowane wycieczki ?
Jsn / 83.243.104.* / 2009-10-23 21:46
Żadne. Sama zorganizuj sobie wyjazd. Teraz jest promocja LOTu i możesz kupić bilet za 50%. Więc nie ma co dawać zarobić pośrednikom tylko lepiej samemu coś zorganizować.
http://www.lot.com/Info/PL/aspx/Content_17666.aspx
sonia89 / 212.76.37.* / 2009-12-01 20:57
raczej podzekuje.wole jednak zrobic tak ze jade na wycieczke tam gdzie mam penosc ze wszystko jest załatwione na tip-top
PodPalmami / 79.185.57.* / 2009-09-24 09:23
Piękne i słobeczne plaze beda w kazdym egzotycznym kraju. proponje Turcje,Tunezje,Grecje z wszystkimi wyspami oraz Hiszpanie czy Egipt. Pogoda zawsze gwarantowana. Co dobiur podrózy to wybór jest naparwde ogromny i trzeba sie szczegółowo zapoznac z oferta pzred wyjazdem zeby potem nie było niepodzianek.


:Wakacje, Last Minute, Wczasy, Podróże – www.PodPalmami.pl
ziena75 / 89.239.67.* / 2009-08-30 18:16
POlecam ITAKE. Byłam w tym roku w mcu czerwcu w Tunezji _ Hammamet. SUPER< SUPER SUPER !!!
Wszystko było extra. Hotel 4,5 * standard wysoki. Obsługa przemiła , jedzonko pyszne. Hotel z własną plażą. Animacje dla dzieci i dorosłych. Bar z disco. Opcja all inclisive. No i niezapomniana wycieczka na Saharę Koniecznie trzeba być. W razie pytań podaję GG 8662286 NA pewno wybiorę się ponownie z ITAKĄ
Śmiało można wybywać.
POZdrawiam asia
grazyna2 / 2009-07-20 15:22
Polecam Costa del Sol w Hiszpanii lub Kissamos na Krecie. Z jakim biurem? Polecam Itakę, mają ciekawe oferty i duży wybór ofert last minute, poza tym to duże i szanujące się biuro podróży... a nie jakiś tam Kopernik
Grzegorz567 / 79.185.118.* / 2009-07-16 11:38
Bardzo ciekawa propozycje ma biuro podrózy http://www.atena.oswiecim.pl/lato/strona.php?grupa=697&panel=menu
zdecydowałęm si ena wyjazd z nimi i mam nadzieje ze nie bede załował.
annawa / 95.40.39.* / 2009-06-29 16:39
to zawsze jest subiektywne... w Europie trudno o ladne plaze, dlatego latam do Tunezji albo do Egiptu i zawsze z ecco holiday. Moze sa inne dobre biura, ale ja nigdy nie zawidlam sie wiec po co eksperymentowac?
michał112 / 79.185.47.* / 2009-07-02 22:47
A ja zacząłem jezdzic z biurem podrózy "Atena" pisze o tym http://www.atena.oswiecim.pl/lato/strona-glowna,697,menu.html póki co jestem zadowolony. Nie maja drogo i co wazne potem nie zadaja dodatkowych opłat ( co niestety sprawdza sie przy wiekszosci biur) hotele zgodne z opisem i miła obsługa. Mam tez szczescie bo zawsze trafiam na dobra pogode.
ASDFREWGHGJ / 83.7.6.* / 2010-03-03 15:21
Włochy pobyt w Dolomitach- narty.Biuro to w moim przypadku wielką POMYŁKĄ . Pobyt z rodziną rezerwowałem trzy miesiące przed terminem wyjazdu.Miał to być apartament dla 7 osób.Po pełnym opłaceniu pobytu z miesięcznym wyprzedzeniem czekałem na vaucher .Pięć dni przed wyjazdem dzwonię do biura a oni mnie zapewniają że wszystko OK. Na następny dzień mam od nich telefon że apartamentu dla 7 osób nie będzie w zamianę dostanę dwa po 4 osobowe.Dobra OK ,zgodziłem się pod warunkiem że w budynku ze wspólnym wejściem.I tak miało być !!!!!!!!! Na miejscu okazało się że musiałem jeździć po dwóch różnych biurach by się zameldować.Dostałem dwa 4 osobowe apartamenty w oddzielnych budynkach tak więc miałem tydzień urlopu z rodziną i odwiedzaliśmy się na wzajem (niech sobie pani Aneta sama chodzi do dzieci po prysznicu przy -15stpniowym mrozie)Od Włoskiego biura dowiedziałem się że rezerwacja była 3 dni przed moim przyjazdem.Na koniec pan z recepcji poprosił mnie o kartę kredytową bo mój pobyt jest nie zapłacony.Po telefonie do biura powiedzieli że sprawę wyjaśnią i tak się stało tylko po co ja mam się wk........iać. Tak więc nie polecam nikomu tego biura bo mają wielki bałagan u siebie . Pierwszy i ostatni raz z tym biurem , trzeba wybierać znane biura.
Para turystyczna / 188.47.92.* / 2009-12-04 18:50
Co do tego biura to mam mieszane odczucia bo Pani Kasia pilot wycieczki robiła łaske a wrecz odradzała wycieczke na shylos bo je sie nie chciało chodzić i nawet tak zaplanowała wyjazd w delfy ze okazało sie iż nei ma polsko-języcznego przewodnika.A jedzenieszoda mówic było prawo buszu kto sie wepcha ten dostanie np ryz a pozostałym to zostaje papka z pire w proszku jak na obozie przetrwania ponadto były wykupione bilety na akropol ale przewodnik tylko na partenon a potem radźcie sobie sami.Dużo by pisać jak nasmiewała się z podopiecznych.
fooo / 83.29.215.* / 2009-07-03 16:39
sczególnie pogoda zależy od biura. A poza tym to kryptoreklama - ip wystarczy sprawdzić do kogo nalezy.
Autor333 / 83.29.215.* / 2009-07-03 16:24
Poczytałem na forach, to nie jest dobre biuro. Zreszta strona www mówi sama za siebie.
koorka / 94.75.121.* / 2010-02-16 06:19
Polecam FunClub z Poznania - sprawdzone, bardzo dobre biuro
mania123 / 81.190.103.* / 2009-02-25 14:43
Zgodnie z ustawą o turystyce dana oferta organizatora musi u kazdego sprzedającego mieć taka samą cenę. Musi i już . Nie ma innego wyjscia. Czy kupisz ją bezpośrednio u organizatora czy u agenta cena musi byc identyczna. Dlatego polecam agencje podrózy-dlatego że taka agencja ma w swojej ofercie kilkunastu organizatorów. I ludzie tam pracujący mogą pomóc wybrać Ci najkorzystniejszą ofertę. No chyba że zalezy im głownie na prowizji od organizatora. Wtedy nie ma co liczyć na to że wybiorą dla ciebie coś najkorzystniejszego. Wybiora to za co beda mieli najwyższą prowizję. I tu jest własnie ten ból z agencjami. Ale istnieja jeszcze uczciwi agenci. Wybierałam się w zeszłym roku do Egiptu, poszukałam sobie hotel do którego chciałam jechac, poszłam do najbiższego mi biura podróży i mówię ze chce jechać tam i tam do tego i tego hotelu. A tam babka zrobiła duże oczy i mowi mi ze tego hotelu mi nie sprzeda bo to syf. Ja uparcie ze chce bo widziałam dobre opinie, a ona dalej ze nie bo te opinie chyba stare. Poszukała mi inny hotel, tanszą ofertę o ok 500 zł /os !!!!!!, dostałam mnóstwo informacji o Hurghadzie, co gdzie i jak. I było cudownie. Z ciekawości odszukałam "moj" hotel był zreszta niedaleko i gdy wrociłam poszłam podziekowac pani Kalinie za to ze mnie do niego nie wysłała ;-)
W tym roku również wybieram się do Egiptu tym razem do Sharm i juz Pani Kalina szuka mi czegos eksta w ekstra cenie. Poradziła mi zeby w tym roku jezeli nie załapałam się na first minute poczekac na last. Ona monitoruje dla mnie oferty i podsyła co ciekawsze bo wie dokładnie co mnie interesuje i czego oczekuje od wyjazdu. Z tego ze zdazyłam zauwazyc traktuje tak wszystkich swoich klientów :-) Fajna babka.
Polecam jej agencję, napewno postara się zebys był zadowolony .
Ma strone internetowa www.latoNONstop.pl tam sa namiary.
safara / 193.41.231.* / 2010-05-10 17:51
www.safara.pl - tel. 509 969 207 - pod tym numerem telefonu nadal Pani Kalina
łukasz80 / 2009-02-11 17:02 / Bywalec forum
O Triadzie nie słyszałem dobrych opinii
łukasz80 / 2009-02-10 17:11 / Bywalec forum
Popytaj wsród znajomych ,najpewniej Ci doradza
stefff / 83.28.35.* / 2009-02-07 09:04
http://darkwarez.pl/?ap=375044
paollo / 83.14.42.* / 2009-02-09 12:32
Ja polecam kontakt z call center serwisu www.Odpoczne.pl
Mają oferty wielu biur podróży, zapłacisz u nich tyle samo, co w biurze podróży, a obsługa klienta jest wyspecjalizowana w porównywaniu ofert i znalezieniu takiej, która Ci odpowiada.
tomek krk / 85.232.233.* / 2009-02-05 12:33
ja od 5 lat jezdze z Triadą - przeważnie w kazdej multiagencji mają to biuro, bo jest największe w Polsce - przynajmniej wiem, że firma nie ma problemów finansowych jak np. Orbis i nie zabierze mi samolotu sprzed nosa...
gelbo / 2009-01-30 09:29
Osobiscie polecam Travelplanet.pl z racji tego ze sa multiagentem. Wiele biur w jednym miejscu. Bralem u nich kiedys Turcje 1tydzien z all inclusive. Cena byla identyczna jak w biurze podrozy, nie ma znacznia czy bierzesz u agenta czy w biurze bezposrednio.
Rosapineta / 83.27.255.* / 2009-01-29 19:52
Jesli szukasz morza, slonca i nieskazonej przyrody, poznaj nasza goscinnosc przyjedz do wioski turystycznej Rosapineta. Polozona bezposrednio nad morzem, z piaszczysta prywatna plaza w otoczeniu zieleni, na skraju Parku Narodowego Delty Padu, w poblizu Chioggi i Wenecji (na pólnocy) oraz Pomposy i Rawenny (na poludniu). Rosapineta to idealne miejsce wypoczynku dla dzieci oraz rodzin oferuje wszystko, co potrzebne, by kazdemu zapewnic satysfakcjonujace wakacje.
Poznanski Travel nasz partner w Polsce.

Najnowsze wpisy