Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

jakie macie metody poszukiwania pracy

jakie macie metody poszukiwania pracy

alantka / 2011-05-30 12:00
szukam pracy bez skutecnzie, nie widac zadnych efektow, moze macie jakies metody, sprawdzone taktyki na szukanie pracy?
Wyświetlaj:
Iwona_P / 2011-06-06 12:24
Strony z ofertami oczywiście. Jednak jak zwykle najbardziej skuteczne okazują się znajomości i rozpowszechnienie informacji po znajomych ;) Czasami myślę, że takie wysyłanie CV w ogóle nie przynosi oczekiwanych skutków...
Zofija33 / 87.105.235.* / 2011-06-06 03:01
W GB polecam z takich stron www.poloniusz.pl :) Mnie się udało znaleźć całkiem dobrą pracę jak na aktualną sytuację w Irlandii. :)
krzaczek / 2011-06-06 10:29 / -
ja poprzez znajomych szukam pracy
Gapa12 / 2011-05-30 14:47 / Bywalec forum
Są różne strony z ofertami pracy i właśnie na nich poszukuje ofert!
karol_zz / 2011-06-06 15:21
ostatnio jak szukalem pracy to przede wszystkim przez strony internetowe firm. wchodzilem czytalem cos wiecej o firmie i wysylalem cv (jak kogos szukali, ale jak nie szukali to tez wysylalem, bo moze w przyszlosci beda o mnie pamietac). przy okazji mozna tez poczytac jak wyglada praca w danej firmie. na przyklad jak wysylalem do eniro polska to przejrzalem ich bloga www.praca.eniro.pl/blog i zorientowalem sie jak wyglada praca z perspektywy pracownikow, ktorzy pisza notki. ale takie blogi to tylko najwieksi prowadza. no i jeszcze znajomi. bo zawsze jak sie wysle cv do znajomych to czasem moze sie zdarzyc tak, ze ktos kogos szuka i wtedy szansa na prace jest wieksza

Najnowsze wpisy