Forum W wolnym czasieHobby

Jakie sprzęty treningowe możecie obecnie polecić

Jakie sprzęty treningowe możecie obecnie polecić

Hyzioo / 185.219.143.* / 2022-11-28 11:13
Jakie sprzęty treningowe możecie obecnie polecić, tak by stworzyć sobie przy domu małą siłownię? Jak to obecnie wygląda i na co będzie można liczyć jeśli chodzi o te sprzęty, co ewentualnie warto kupić jeśli będzie się szukało takiego sprzętu. Można także zwracać uwagę co w sieci promują osoby, które na co dzień trenują.
Wyświetlaj:
qwejk / 45.152.45.* / 2023-02-22 11:45
Widziałem sporo ciekawego sprzętu u mnie na siłowni od K-Sport - www.k-sport.com.pl i też u Mateusza Korbowego na filmikach z treningu. Polska marka widać, że też wybierana u tych, co na co dzień trenują więc można także zwracać uwagę na tą markę.
HubiNolek / 188.33.233.* / 2023-01-23 20:18
Latem świetną opcją na urozmaicenie treningów jest kajakarstwo. Wiosłowanie świetnie rozwija górne partie i jest ciekawą alternatywą dla standardowych ćwiczeń na siłowni. Polecam firmę Kajaki Rogalinek, która organizuje takie spływy.
jamnik555 / 82.180.151.* / 2022-11-30 10:54
Dużo sprzętu przygotowuje między innymi polska firma https://www.k-sport.com.pl/ i mają także coś na siłownie i coś do ogrodowego treningu. A co ciekawe już widziałem na kilku filmach między innymi u AJ Polish American, że ten sprzęt pojawia się u nich na treningu.

Najnowsze wpisy