Forum W wolnym czasieLifestyle

jakie studia wybrać aby mieć później pracę

jakie studia wybrać aby mieć później pracę

rasaka / 2011-05-25 11:42
jaki kierunek Waszym zdaniem daje mozliwosc pozniejszego znalezienia pracy?
Wyświetlaj:
middle/middle2 / 188.23.186.* / 2011-05-25 12:50
To jest odwieczny problem,kazdego,ktory chce zaczac studiowac.Nie ma lekarstwa na to jakie wybrac,aby potem byla praca,a najlepiej dobrze platna.Kiedys modna byla Ekonomia,Informatyka,Studia Nauczycielskie,a teraz chyba tylko Jezyki obce i to najlepiej od razu ze trzy,albo i cztery naraz.Bo teraz oczekuje sie od kandydata do pracy,aby umial z 5 jezykow,mial iles lat praktyki a,w dodatku ma byc jeszcze mlody,najlepiej zaraz po 20-ce.Wybrac musisz sam,najlepiej,to co Cie najbardziej interesuje.Powodzenia.
_dziewczyna_ / 87.105.187.* / 2012-06-28 10:28
Moim zdaniem dziś mniejsze znaczenie ma sam fakt czy idziemy na uczelnię prywatna czy państwową, bo i tak czy dostaniem pracę zależy od tego jak umiemy się zareklamować i co zaprezentujemy na spotkaniu z pracodawcą:> ZNajomosc jezykow na pewno jest podstawą, jak ktos tu wczesniej powiedzial! Mi duzo pomogly zajecia z jezykow na uczelni opracz tego ze wczesniej mialam kurs (wiadomo, sporo sie zapomina;> ) Tez ucze się na WSFiZ i jak dotąd problemow przez "prywatną uczelnię" nie miałam:> Spore nastawienie na angielski, dostosowane do egzaminów Cambridge, wysoki poziom i fajni ludzie:>
mirkkka89 / 212.76.49.* / 2012-02-13 17:59
Ja w miarę szybko po studium Dziewulskich po charakteryzacji znalazłam prace, wiec nie miałam z tym jakiś wiekszych problemów.
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy