Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Jakimczyk: Cena koalicji z PSL

Jakimczyk: Cena koalicji z PSL

Money.pl / 2007-11-01 11:04
Komentarze do wiadomości: Jakimczyk: Cena koalicji z PSL.
Wyświetlaj:
colonel / 83.19.116.* / 2007-11-06 13:17
Panie Redaktorze po raz drugi dziwię się Pana kiepskimi artykułami.Ma Pan dużo kompleksów, dlatego jest Panu bliżej do pełnego nienawiści i prostactwa PiS. Teraz kiedy Pana idol otrzymał niezłe lanie od wyborców proponuję Panu przejście do pracy u fanatycznego, średniowiecznego mnicha z Torunia. Macie podobne problemy i jakość wypowiedzi. W opiniowanym artykule jest jak zwykle dużo nienawiści do ludzi ,którzy myślą inaczej niż Pana idole. Dla mnie jest tylko zagadką , kto Panu płaci za pisanie takich głupot, bo jeśli to Pan Król ( były członek najwyższych władz PZPR) wtedy wszystko jasne, bo On zawsze kocha aktualnie pełniącą władzę.
scorpion1 / 213.76.105.* / 2007-11-01 22:28
Partia który cały czas bębniła o naprawie gospodarki zepsutej przez PiS postanowiła chwilowo nie zajmować się nią. Powierzyła to chłopkowi o cielecym spojrzeniu, specjaliście od ekonomii zagrodowej. No to już sie robi niezły pasztet. A do tego uzganianie stanowisk w rządzie. Gdy coś podobnego było za poprzediej kadencji z nagraniem Beger okrzyknięto to handlem stołkami. No i teraz Wybiórcza, TV N i inne miernoty nie drą japy..... cóż za diametralna zmiana....
koni_kp' / 83.29.24.* / 2007-11-02 09:47
No i bardzo dobrze. Powoli już ludzie zaczynają przeglądać na oczy, że PO POprostu rwała się do władzy za wszelką ceną nie mając nic do zaproponowania oprócz złudnych obietnic. W takich sytuacjach zauroczenie ludzi szybko mija.
real60 / 81.219.244.* / 2007-11-01 22:40
A słyszałeś scorpio, aby Pawlak żądał za stołek umorzenia swoich długów, albo umorzenia wyroku sądowego, który na nim ciąży???

Jedz mniej masła, bo ci się mózg otłuścił i ciężko ci się myśli.
scorpion1 / 195.38.12.* / 2007-11-02 08:25
A skąd pajacu wiesz, że tego nie rząda. Rozmowy są utajnione....
real60 / 81.219.244.* / 2007-11-02 17:02
No widzisz scorpio, chyba ci się ulżyło, bo jak zabrakło ci rzeczowych argumentów, to jak to jest w tradycji zwolenników pis, użyłeś obraźliwych sformułowań w stosunku do adwersarza, aby swoim chamstwem potwierdzić swoje racje.
A teraz merytorycznie odpowiem na twoje pytanie skąd wiem - ano stąd, że Tusk NIE TWORZY KOALICJI RZĄDOWEJ Z PRZESTĘPCAMI POSPOLITYMI jak to robił twój idol Kaczyński, więc Pawlak takich żądań nie stawia, jakie stawiała Begerowa, bo Pawlak nie jest PRZESTĘPCĄ.

Scorpio - czy wystarczająco jasno ci to wytłumaczyłem?? Część tekstu napisałem nawet dużymi literami, aby łatwiej ci się przyswoiło.
Jeśli czegoś pomimo to nie zrozumiałeś, to przeczytaj jeszcze raz od początku, powinno się udać.
darq / 62.121.79.* / 2007-11-04 11:02
Nie jest ważne, czego żądała Begerowa (robiła prowokację, więc musiała wysuwać prowokacyjne żądania), ale - co faktycznie mogła od PiS-u dostać. Jeśli z rozmów Begerowej z Lipińskim nie potrafiłeś odróżnić bajdurzeń od twardych obietnic, to przeczytaj zapis rozmów jeszcze raz, powinno się udać.

Zarówno wtedy, jak i teraz, handluje się lukratywne stanowiska za głosy w sejmie. Taka natura demokracji, jedyne co dziwi, to że wtedy nazywano taką operację "korupcją polityczną".
yugom / 83.10.176.* / 2007-11-01 13:19
Bardzo stronniczo i mało fachowo. Chyba temu Panu PSL nie na rekę.
ojdanadana / 83.24.235.* / 2007-11-01 14:33
a komu buractwo jest na rękę, chyba Wachowiczowej?
Zdzich / 2007-11-02 08:39 / Bywalec forum
A ci nie wystaje słoma z butów
Kupowanie wyroków / 83.21.39.* / 2007-11-01 11:11
Wielce ciekawe są ścieżki karier zawodowych w Polsce.
Nie tylko Jakimczyka.
Czy teraz Boni zostanie przez hau, hau, hau , hau ujadających hautorytetów młoralnych z Gazety Wyborczej wykreowany na Człowieka Honoru i Gwiazde Judaszowego salonu ?
Oczywiscie judaszowe srebrniki które Boni brał od SB za
donosznie napewno zostały zuzyte w słusznym celu !
Konfident, donosiciel, mendo-gnida, judasz, moralne dno i no i rzecz absolutnie najgorsza, fuj wstrętna........
Boni był ministrem w rzadzie Aferałow Bieleckiego i Tuska. To naprawde wiele wyjaśnia .
I teraz tez ma byc ministrem w rzadzie Aferałow - bis
nadobny maciek / 2007-11-02 10:20
CHyba nie oglądałeś Faktów ( no jasne, przecież to tuba PO) ale Z tego co słyszałem i czytałem to był szantażowany przez SB, chodziło o chorą córkę, ciekaw jestem jak ty byś się zachował. Łatwo jest kogoś gnoić siedząc w fotelu z herbatką, bespiecznym za maską anonimowości. Więcej rozwagi życzę.
acomitam / 83.25.236.* / 2007-11-05 07:23
Oj za dużo Wyborczej i Faktów, z dużo. Too sie musi skończyć źle.
iona / 2007-11-02 11:03
Chyba nie oglądałam Faktów... Ale widziałam wypowiedź Boniego na żywo.

Owszem, powiedział o trzyletnim dziecku kochanki, które miało trafić do policyjnej izby dziecka. Zresztą, o tym, że dziecko chore było nie powiedział nic, ale każdy słyszy, co chce usłyszeć... "Szantaż" miał polegać na tym, że SB groziła ujawnieniem romansu - a nie na jakichkolwiek groźbach skierowanych pod adresem dzieci.
Co ciekawe, z esbecją p. Boni rozmawiał "do późnych miesięcy roku 89". A zaczął w 85 albo 87. Czyli wtedy, gdy już system padał.

Facet złapany u kochanki, straszony tym, że żona się o innym związku dowie - mogę mu współczuć. Ale przedstawianie go jako ofiary, donoszącej, by uratować chore dziecko... to jednak zbyt śmieszna jak dla mnie propaganda.
j80 / 83.23.124.* / 2007-11-02 03:53
rzeczywiście takie miłosierdzie moze miec tylko pisowska menda przecudnej urody,która ostentacyjnie obnosi sie z krzyżem i pokazowym milosierdziem chrześcijanskim.
Idz sie wyspowiadać kupczyku...
acomitam / 83.25.236.* / 2007-11-05 13:11
Klasyczne inwektywy czytelnika Wyborczej, który po nocach spać nie może, że kolejny autorytet (he, he...) padł na twarz. Oj, coraz mniej tych autorytetów, coraz mniej. Jak tak dalej pójdzie, trzeba będzie tow. Bieruta wciągnąć na maszt i ogłosić człowiekiem honoru.
wczoraj / 2007-11-01 17:54 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
możesz powiedzieć kilka słów o Sobie?
hihi / 88.156.87.* / 2007-11-01 11:04
Google: jakimczyk, tvp
Wynik:
Jarosław Jakimczyk głównym specjalistą biura programowego TVP

Dziennikarz tygodnika "Wprost" Jarosław Jakimczyk obejmuje stanowisko głównego specjalisty biura programowego Telewizji Polskiej.

Jakimczyk we "Wprost" był autorem wielu tekstów śledczych z pogranicza gospodarki, polityki oraz o służbach specjalnych (m.in. o nowym wątku w śledztwie w sprawie zamachu na papieża).

- Propozycja pracy w TVP okazała się bardzo atrakcyjna. Będę pracował nad nowymi projektami, ale będę też opiniował projekty innych - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Jarosław Jakimczyk.

Dziennikarz, jak i tygodnik "Wprost", nie wykluczają w przyszłości dalszej współpracy. Jarosław Jakimczyk wcześniej pracował m.in. w dzienniku "Życie".

Najnowsze wpisy