Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Jakimczyk: Na co wydaje pieniądze szef CBA?

Jakimczyk: Na co wydaje pieniądze szef CBA?

Money.pl / 2008-12-07 15:57
Komentarze do wiadomości: Jakimczyk: Na co wydaje pieniądze szef CBA?.
Wyświetlaj:
im42 / 79.184.174.* / 2008-12-08 06:47
oczekuję na moment kiedy premier D.Tusk się zdenerwuje
i rozpędzi te zbrojne i polityczne ramię pisu,które zamiast szukać afer wyszukuje haków na przeciwników politycznych.
marek 19.53 / 83.24.63.* / 2008-12-07 23:40

Autor jest dziennikarzem specjalizującym się w tematyce bezpieczeństwa narodowego


To istotnie ważny temat dotyczący bezpieczeństwa narodowego.

Otóż szanowny Panie. U mnie przy stole zasiada 6 osób, często siedem. Proszę zrobić bilans. W miarę przyzwoite jedzenie (ale bez szaleństw) i raczej skromne ubrania. Książki, zeszyty, szkoła. Utrzymanie skromniutkiego domu, paliwo i remonty samochodów ( 3 sztuki w wieku 22, 16 i 12 lat o wartości łącznie może 15 tysięcy).

I proszę mi wierzyć. Siedem tysięcy miesięcznie nie zapewnia fajerwerków.

Jak brakuje tematu to proszę pisać o ogórkach.

To na co wydaję moje pieniądze g. Pana obchodzi.
mariusz kamiński / 62.121.121.* / 2008-12-07 23:36
wszystkie oszczędności pochłonął zakup mieszkania o pow ok 40m kw. które przejąłem od spółdzielni w styczniu 2008 wcześniej wpłacałem na nie przez ok 1'5 roku w kilku ratach ok 250tys zł ( oszczędności + kredyt)
Tantaloc / 130.34.173.* / 2008-12-08 01:25
Tos zlekka przeplacil za to mieszkanie.... ale popieram, na co pan wydajesz, to ma male znaczenie dla bezpieczenstwa narodowego i z reguly powinna byc to prywatna sprawa.
Co do tropienia agentow to jest pantak dobry jak w kupowaniu mieszkan.... przez lata pan tropil agenow i nic nie znalazl. Trudno o to w kraju ktory nie ugial sie przed nazisami, nie ugial sie przed komunistami. Pewnie i tak jak mantre bedzie powtarzal za kaczorem ze agewnci sa i kontroluja telewizje, biznes i umysly, wiec nie bede mowil ze jest inaczej, bo i tak do pana ani podobnych to nie dotrze.

Generalnie pisze to tylko bowiem za duzo juz antagonizmow jest w polsce zeby jeszcze je bardziej podsycali pan i panu podobni....
Inwigilowany / 85.222.86.* / 2008-12-07 21:03
Panowie się ekscytują :) A ja poważnie: w domu mam stacjonarne podsłuchy, moja komórka szaleje, pod system monitorujący samochód podpięty jest dodatkowy "operator", komputery "mielą" na "zwiększonych obrotach"... W sumie mi i mojej Pani to obojętne i czasami nawet nas bawi świadomość że jakiś superagent się właśnie napina bo ma awarię systemu :) Te wpisy już też z pewnością są obrabiane.
Panie Jarku, tak trzymać. Jeżeli ktoś ma czyste sumienie śpi spokojnie. Pewno zaraz jakiś zwolennik CBAizacji naszego życia mnie zaatakuje, że gdybym był bez skazy to by się nie podpięli pod moje gniazdka. Żyliśmy w czasach gdy każdy mógł być drugą Blidą. Ja też przez kilka tygodni prasowałem wieczorem koszule, bo nie wiedzialem czy rano będę miał na to czas. I to tylko dlatego, że głośno powiedziałem, że "lubię gnój ale w kupkach...". Wiem Panie Jarku, że Pan wie kto... :) Pozdrawiam!
Dobrowolski Michał / 80.54.10.* / 2009-10-07 17:22
Panie Jakimczyk!,gdyby Pan przesiedział we Wronkach za komuny ,to by się Panu nawet nie śniły prasowane koszule ,jest Pan wychowany w dobrobycie jak Cielak ???.
scorpion1 / 77.115.63.* / 2008-12-07 20:47
Brwo Panie Jarku! W następnej edycji Pan jako detektyw inwektyw niechaj sprawdzi jakie majtki wybrała pani Pitera dla swojego mężulka, wszak dobiera je osobiście!
aaalkooo / 83.31.240.* / 2008-12-07 20:39
Przepraszam, miałem na myśli 8 tysięcy netto, to jest "na rękę". Pomyliłem się z wrażenia, ponieważ cały czas się zastanawiam na co można wydawać 8 tysiaków - miesiąc w miesiąc. Na alkohol i kobitki za dużo, a hazard i haracz nie mieści mi się w głowie w przypadku tak znamienitej i nieskazitelnej postaci. A swoją drogą, może by pan, panie Jarku zajął się tym tematem jako uznany dziennikarz śledczy, tym bardziej, że żyjemy w czasach, kiedy politykom jest dość łatwo manipulować opinią publiczną. interesujące
aaalkooo / 83.31.240.* / 2008-12-07 20:26
A ja myślę, że poruszył pan, panie Jarosławie bardzo ważki i ciekawy problem. Sprawdzilem i ma pan rację, szef CBA wydaje wszystko co zarabia, co do złotówki, a jest to całkiem spora sumka (myślę, że jest to około 8 tysięcy brutto miesięcznie). Też chciałbym wiedzieć na co, bo zapewne - jak każdy - ma swoje hobby, a skoro ukrywa jakie, to pewnie jest to brzydkie hobby :). Trudno bowiem przypuszczać, aby tak nieskazitelny człowiek jak pan Kamiński nielegalnie dotował partię, której zawdzięcza pełnioną funkcję, albo się komuś opłacał!
ghfgfjf / 89.79.57.* / 2008-12-07 18:08
A Pan ile oszczędza miesiącznie?
Co roku przybywa Panu 50% rocznego wynagrodzenia na lokatach??

Pytanie jest uzasadnione ale to przyczepiania się o nic!

Zamiast pytać skąd ktoś ma 10 mln bez dochodów, Pan zadaje pytania dlaczego ktoś inny ma dochody a nie ma kasy???

Jakiś relatywizm i zero logiki pANIE DETEKTYWIE.
Również inwigilowany / 85.222.86.* / 2008-12-07 17:38
Brawo Panie Jarku! Właśnie znalazł się Pan na prywatnej liście nieprzychylnych panu Kamińskiemu których inwigilację i szukanie haków finansuje z prywatnej kieszeni :) Ot i cała odpowiedź :))
hahahaaa / 213.158.199.* / 2008-12-07 19:22
a może penetrowany?
lolek000 / 2008-12-07 15:57 / portfel / Tysiącznik na forum
Na demoniczny plan zniszczenia Polski !!! I na msze satanistyczne !!!
Wiedzą o tym wszyscy widzowie WSI 24 i wybiórczej.
Co za niemądre pytanie.
T. / 83.24.172.* / 2008-12-07 16:16
a co to pana obchodzi? wg skromnych szacunkow od 1989 r. w polsce , okradziono skarb panstwa na kilkadziesiat miliardow zl, nie mowiac o kilkunastu miliardach corocznie wydawanych na bezwartosciowych pasozytow niby reprezentujacych to panstwo, i tu ma pan pole do popisu............
Wałach Jan / 80.54.10.* / 2009-10-07 17:13
Na czele z Panem Premierę ,kto boi się C,B,A jest normalnym złodziejem ,Z Poważaniem

Najnowsze wpisy