Forum Polityka, aktualnościKraj

Jakubiak dostała decyzję: jedno zdanie, bez uzasadnienia

Jakubiak dostała decyzję: jedno zdanie, bez uzasadnienia

Wyświetlaj:
nyjikde / 79.186.180.* / 2010-11-29 13:17
0
.2010-11-29 12:51:20 | 79.186.180.* | kijulok.
Re: PiS bez liberałów i spin-doktorów. Odchodzą: Bielan, Kamiński, Poncyljusz [0]
plotkują ludzie:czy PJN-postradało rozum?,-fruwają,piszą listy,ośmieszają się w pseudo-mediach,czy
paranoja? -to KONIEC stowarzyszenia-PLOTKARZY?,KOLABORANTÓW?,ZŁODZIEJI "hasła,programu ,...",ZDRAJCY
-PRZYSZŁEGO PREMIERA KACZYŃSKIEGO,PIS i ponad 8 ml wyborców ,którzy głosowali na LISTĘ
KACZŃSKIEGO-tj. PIS,a nie na WTYKI i ZDRAJCÓW (PJN) ,którzy nie umieją pracować ZESPOŁOWO i tylko
szkodzą WIZERUNKOWI KACZYŃSKIEGO,PIS i PONAD 8 ml wyborcom,którzy DALI "CZERWONĄ KARTKĘ pOSŁOM?
stowarzyszenia PJN,za rok w wyborach poza sejmem jak samoobrona i LPR-DOŚĆ ZDRAJCÓW i OSZOŁOMÓW,czy
będą mieli:ODWAGĘ I HONOR zrzec się mandatu na rzecz rozumnego kandydata oczekującego na mandat
POSŁA z PIS umiejącego pracować zespołowo z pozostałymi posłami PIS( mimo różnic ) DLA DOBRA
POLSKI -co zawsze było hasłem wszystkich posłów PIS,że "POLSKA JEST NAJWAŻNIEJSZA
antypisdzior / 212.106.27.* / 2010-11-11 01:42
pluj świni w oczy a ona...... na kolanach lezie....
Yo(o)da / 77.65.48.* / 2010-11-07 21:38
... w którym jest decyzje zakomunikowana, taka formuła jednozdaniowa. - ktoś wie o co chodzi w tym zdaniu?
FUJARA I CO / 79.189.96.* / 2010-11-05 18:51
P. JAKUBIAK nie ma czego żałować ,stóżcie z koleżanką swoją partię ,a wierzę i pewny jestem że stać was na to.
Myślę że nie będziecie miały problemu z chętnymi do wstąpienia w wasze szeregi
ŻYCZĘ WAM TEGO Z CAŁEGO SERCA
expectnomercy / 83.26.4.* / 2010-11-05 18:30
zastanawiam sie ile razy trzeba czlowieka kopnac w d...zeby sie obudzil i przejrzal na oczy.
Moze dopiero spuchniety tylek da mu do myslenia:)....
KORS111 / 88.90.254.* / 2010-09-11 17:42
Dobrze Ci kobieto,dała byś sobie łono ogolić na sucho za Jarusia a on pokazał Ci gdzie jest Twoje miejsce.Nie płacz więc nad sobą tylko zachowaj odrobinę godności i odejdz z tej porąbanej,bandyckiej i fanatycznej bandy.
Tokilap / 83.31.132.* / 2010-11-12 21:19
Nie, p. Elzbieta robi to co powinna, jeśli miała czyste intencje, ale nie za wszystkim nadąża, to powinna złożyć odwołanie. I jak 'wygra" i wróci - to ona wygra - ale wygra i Kaczyński i Ziobro, zaprzeczając że "nie są otwarci" na dysksję i wariantowe myślenie. Wygra PiS. Swoją drogą, to ciekawe za co ją wyrzucili - z boku nie było widać ,że jakieś szkody PiSowi robi. A mało kto z PiS tak jak ona tak inteligentnie umiał podjąć z sukcesem żywa wymienę zdań z przekrętasami obłudnymi z Platformy, czy to w radio, czy w telewizji, gdzie słowo z a słowo, fraza za frazę. Naprawdę lepsza w takich nawalankach niż Jarosław. I chyba Biuro Polityczne to widzi i nie jest głupie. Zobaczymy, więc pewnie za jakiś czas, jak Ela siedzi ze Zbyszkiem na kawie u Bliklego i wcinają pączki.

(Ale, kurcze, poruszył moją wyobraźnie KORS111 tym "łonem wygolonym na sucho", bo p. Ela jest dla mnie sexy i tak.)
wuem43 / 2010-09-10 08:59
Tylko Migalski ma twarz i honor, i nie klęka przed wodzem pisiaków. Pani Jakubiak ze strachu, że prezes wielki, aczkolwiek mały, nie wystawi jej na liście do następnych wyborów , kaja się, płaszczy, opowiada bzdury o wierności i zaufaniu jak jakaś nawiedzona niczym poseł Błaszczak, Macierewicz,Brudziński, Kurski i inni których u pisiaków wielu.
dode... / 62.121.77.* / 2010-09-10 08:20
A mnie to się kojarzy z latami 1916 (Rosja) i 193x ( Niemcy).
DYKTATURA, DYKTATURA DYKTATORA.

NIE MYLIĆ Z DEMOKRACJA.

Ofiary komunizmu stały się Myśliwymi w Demokracji ( trochę podobne do Niemieckiej Demokratycznej Partii Pracy)
Deresz / 83.22.246.* / 2010-09-09 23:56
" Dostałam papier jednozdaniowy ()" Może za kiepską polszczyznę? Papier może być np. śniadaniowy, kremowy, biały, pobrudzony itp. Jeżeli ta Pani częściej tak się wypowiada, to może decyzja jest słuszna?
emmi / 80.48.224.* / 2010-09-09 17:04
Wszystkie partie to tylko partie i nic więcej nie popieram żadnej wybieram ludzi z różnych ugrupowań takich, których poglądy mi się podobają i napraw chcą coś zrobić dla nas wszystkich, jeżeli chodzi o KACZYŃSKICH wszystkich jego zwolenników odsyła na stronę może zrozumieją, kim tak naprawdę są bracia.
http://marucha.wordpress.com/2010/07/01/kim-sa-kaczynscy/
saracen / 83.7.70.* / 2010-09-09 16:49
Na litość boską niech się Pani nie odwołuje tylko spieprza z pisu jak najprędzej.
taki tam / 213.227.93.* / 2010-09-09 16:47
Głupi ludek podnieca się kłopotami PiS a tymczasem Donek - nasze słońce, po paśmie sukcesów rządu podnosi nam podatki i media o tym milczą.
sfera2 / 2010-09-11 19:35 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Przy paranoidalnych wypowiedziach Kaczyńskiego, podwyżka VAT-u to pryszcz. Teraz też ciągłe rosną ceny, a podatek jeszcze nie urósł. Nie jest aż tak źle, ponieważ rosną również zarobki, a i bezrobocie spada. W gazetach lokalnych rośnie liczba ogłoszeń zatrudnię pracownika .......
Kiedy czytam wpisy pełne narzekań, na rząd że nic nie robi dla ludzi, to jest mnie żal tych nieudaczników, którzy bez pomocy państwa nie potrafią sobie poradzić w życiu.
zdenek muranek / 81.210.123.* / 2010-09-09 16:32
...więcej na was nie głosuję drodzy PiS-owcy. Mam dość.
konkretnie z calej Polski / 20.133.40.* / 2010-09-09 15:44
wypowiedz bylego senatora PO o swojej partii:
"Z trzech tenorów, założycieli PO [Andrzej Olechowski, Maciej Płażyński, Donald Tusk - przyp. red.], został tylko Tusk. Odeszła też Zyta Gilowska, nie ma Janka Rokity - świetnego mówcy. Można wysunąć wniosek, że Donald Tusk nie znosi konkurencji. Chce mieć wokół siebie tylko ludzi spolegliwych. Tylko dwór, dwór eunuchów - jak to powiedział kiedyś jeden z polityków"
Pan ten wystapil z PO pod koniec maja tego roku. To tylko jeden z przypadkow. Jakos tego media nie rozkladaja na czynniki pierwsze. Wielka manipulacja czerwono rozowych dziennikarzy zeby lud mogl krzyczec o Kaczynskim "idiota", "debil", "Beria" i "Stalin"...
expectnomercy / 83.26.4.* / 2010-11-05 18:39
Zyta zostala wyrzucona a nie odeszla, Plazynski zawsze skrecal w prawo wiec go specjalnie nie zaluje a Olechowski....no coz inteligentny facet ale jednak ze sluzb...Donek nie mogl dgo trzymac..
Rokita jest nieszczesnym idiota majkacym rownie nieszczesna zone..wiec o czym szanoewny Pan mowi....Lud ma racje szanowny Panie...bo lud byl mordowany przez roznych popaprancow o nacjonalistycznych pogladach. Gdyby Jaroslaw mial taka wladze jaka mial hitler zapewne z Berlina i Moskwy nie zostalby kamien na kamieniu...czy wtedy bylby Pan dumny ze swojej polskosci:)
emmi / 80.48.224.* / 2010-09-09 22:34
Odstłam na stronę:
http://marucha.wordpress.com/2010/07/01/kim-sa-kaczynscy/
poczytaj!!!
zbyszek52 / 94.254.140.* / 2010-09-09 16:51
Gilowska nie odeszla tylko ją wyrzucili za zatrudnianie rodziny w biurze poselskim. Ale ona ma i inne grzeszki na sumieniu. Olechowski jest w PO chociaż nie da się zauważyć jego obecności w polityce
- poza wyborami oczywiście. Rokita też jest czlonkiem. A nie uważasz, że dogadanie się z Kaczyńskim, żeby wziol jego wybitnie mądrą żonę do parlamentu powinno go z polityki dyskwalifikować. To nie pachnie korupcją polityczną? Zostaje śp. Maciej Plazyński. Ale przecież to byl wolny czlowiek. Coś mu się nie podobalo to honorowo odszedl. Pan ten jak go nazwaleś to mierny dosyć gość. W PO już nie mial szans to teraz PIS go urządzi w sejmie. Koninkturalna decyzja. Nie wien po co o kimś takim wspominać
@@@ / 195.90.107.* / 2010-09-09 17:08

Olechowski jest w PO...

Powiedz to Olechowskiemu bo pewnie nie wie ze: 2 lipca 2009 ogłosił decyzję o wystąpieniu z Platformy Obywatelskiej.
zbyszek52 / 109.243.237.* / 2010-09-10 07:57
Nie śledzę z takim zainteresowaniem jak TY tego co się dzieje w PO. Wydaje mi się, że to byla tylko zapowiedź. Ale Olechowski dziala i to z powodzeniem w biznesie i szkoda czasu na partyjne gierki.
Nie wiem zupelnie po co mu to.
@@@ / 195.90.107.* / 2010-09-10 19:47
Ty zwyczajnie klepiesz co ci sie podoba w danej chwili.
Znalezieni informacji o wystapieniu Olechowkiego z PO zajelo mi 1 minute.
lewicowy prawicowiec / 81.210.123.* / 2010-09-09 16:29
Która z tych osób była wyrzucona z PO lub chociaz zawieszona jako czlonek partii? To były ich suwerenne decyzje o odejsciu. W przypadku pani Zyty Gilowskiej powodem był smród związany z nepotyzmem, a i tak odeszla sama.
Co do pana Rokity (sam odszedł jak mu Kaczyńscy żonę podkupili) to incydent w samolocie Lufthansy ("Ludzie ratunku! Niemcy mnie biją!") stanowi silny argument za tym, aby go nie bylo w PO. Niech nie wraca. Pasuje bardziej do PiS gdzie jest jego żona.
W PiS to dzielny Jarek wyrzuca, zawiesza, po kontach rozstawia. Na jednego gościa z parlamentu europejskiego to nawet mu pan Kurtyka papiery SB-ckie fałszował bo nie było argumentów za tym aby się pana Libickiego pozbyć.
Nie widzisz różnicy? Przemyj oczy i uszy albo najlepiej mózg zatruty przez sympatie (nie mam nic do niej) do PiS.
konkretnie z calej Polski / 20.133.40.* / 2010-09-09 18:59
moje uszy i oczy sa przemyte, mozg rowniez ma sie dobrze.
Moja wypowiedz dotyczyla bardziej wodzowskiego modelu partii.
Pani Gilowska o nepotyzm zostala oskarzona jak juz byla w PiSie po wyjasnieniu sprawy zostala odwieszona i dalej jak kazdy wie jest w PiSie.
I a propos, wlasnie ludzie odchodza z PO dobrowolnie (ci ktorym jeszcze zostalo troche przyzwoitosci) bo w PO sie nie zawiesza i tym bardziej nie wyrzuca . Pan Miro jest w PO w dalszym ciagu mimo przekretow afer i skandalicznych wypowiedzi o naszym kraju. To sa sprawy naglosnione. Ale jest cala masa o ktorych statystyczny Kowalski nie wie (bo media wola "faszyste" Kaczynskiego), np. przywolany przez mnie senator Lyczywek odszel m.in. przez to ze szczecinscy dzialecze PO zostali przylapani na posiadaniu (bedac pod wplywem zreszta) narkotykow i ukrecono temu leb, bo pan Nitras tak chcial. Mozna wymieniac i wymieniac, ale jak wierzysz ze Kurtyka falszowal SBckie papiery to naprawde zal mi Ciebie. Chyba nie masz pojecia jak wygladaja archiwa IPNu i na jakiej zasadzie dziala ta instytucja. Niektorzy mogliby nawet nazwac Cie ignorantem.
I rzeczywiscie widze ogromna roznice miedzy PO i PiS.
zm55 / 83.31.144.* / 2010-09-10 19:13
Nie wiem z której Polski masz taką informację. Pani Gilowska o nepotyzm została oskarżona w PO i obrażona opuściła szeregi tej partii. Natomiast w czasie gdy była ministrem finansów w pisowskim rządzie Marcinkiewicza, została oskarżona o współpracę z SB i wyrzucona z rządu. Dopiero jak Kaczor został premierem (po wyjaśnieniu sprawy współpracy) ponownie mianował ją ministrem. Tak przynajmniej było w mojej Polsce.
103 / 188.146.198.* / 2010-09-09 15:43
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
SOKRAtes1 / 78.8.73.* / 2010-09-09 17:47
DO 103...

Przyjacielu

... Oglądnij film NOCNA ZMIANA póki jest jeszcze w internecie .... Tam zobaczysz czego dopuścili się Wałesa Tusk, Moczulski, Mazowiecki, Kwaśniewski , Pawlak, ............ i wielu innych .....
JESTEŚ W OGROMNYM BŁĘDZIE TYLKO JEDEN K A C Z Y Ń S K I ZAPROTESTOWAŁ ODWAŻNIE I SZCZERZE W SEJMIE PRZECIWKO OBALANIU PIERWSZEGO NAJUCZCIWSZEGO PATRIOTYCZNEGO RZĄDU OLSZEWSKIEGO.. DLATEGO OD TAMTEJ PORY PRÓBUJE GO ZASZCZUĆ ........ WE WSZYSTKICH MEDIACH...... NOMENKLATURA
Pomyśl jeszcze kto :
1. Mówi bezczelnie o zielonej wyspie na mapie kryysu gdy za swych rządó powiększył zadłużenia Polski o 300 miliardów zlotych tj do 780 miliardów złotych ?
2. Zwiększył za swych rzadów deficyt budzetowy o 50 miliardów tj do kwoty 80 miliardów ?
3. Obiecując obniżenia podatków, perfidnie, bezczelnie , podstępnie, przewrotnie obłożył nimi nawet OSESKI i tych WSZYSTKICH KTÓRZY DO TEJ PORY GO NIE PŁACILI BO NIE MIELI Ż A D N Y C H DOCHODÓW, A WIĘC M. INNYMI GŁODNYM DZIECIOM, GŁODNYM LUDZIOM, NIEMOWLĘTOM , MŁODZIEZY , BEZROBOTNYM, STUDENTOM, SETKOM TYSECY MAŁOOBSZAROWYCH ROLNIKÓW .......... Perfidia ? tak bo przecież podniesienie VAT obciąża finansowo wszystkich którzy cokolwiek gdziekolwiek kupują /towary, usługi ....../ dla siebie lub dla innych . Oszustwo Narodu od OSESKA POCZYNAJĄC łatwo zrozumieć na prostym przykładzie : Z Wynagrodzenie Pracownika X będzie potrącany nadal dotychczasowy podatek, ale z tytułu podniesienia VAT wyda ten pracownik z otrzymanej pensji więcej na wszystko co będzie kupował dla siebie ,rodziny, znajomych / więcej zapłaci za zarejestrowanie niemowlaka, za jego ubranie wyżywienie, leczenie, więcej też zapłaci na dziecko szkolne i na utrzymanie bezrobotnego członka rodziny a przecież oni nie płacili podatku bo nie mieli dochodów . Teraz SŁONECZKO PERU AFFUNDOWAŁO IM PREZENT !!!!!!!! - WŁASNIE NA TYM POLEGA PERFIDIA RZĄDU I MANIPULOWANIE NARODEM !!!!!! Do tego obiecuje się Narodowi, że tylko dzięki DOBRYM RZĄDOM to na razie wspaniałomyślnie wzrost tylko o 1 % chociaż ekonomia wymaga więcej , za to jednak w następnym roku będzie to już 3% utrzymane przez 3 lata !!!!!! Krew się burzy ..... już nie bardzo jest co rozkradać w tzw PRYWATYZACJI . A co będzie dalej ?
waz(USA) / 79.102.183.* / 2010-09-09 20:02
SOKRATEsiku,

Cos ci sie mocno pomieszalo w glowce, podobnie jak i Macierewiczowi!
To wlasnie za rzadow PISuarow zwiekszono deficyt budzetowy.
Prywatyzacja ci sie nie podoba? Za komuny bylo sprawiedliwiej prawda?
Chcesz to sprzedam ci dolary po sto zlotych od sztuki.
Pozdrawiam

waz
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy