Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Jakubiak: Euro w czterech miastach? Nie ma się z czego cieszyć

Jakubiak: Euro w czterech miastach? Nie ma się z czego cieszyć

Wyświetlaj:
prawiezaratralalala / 77.254.129.* / 2009-05-14 22:00

UEFA gra biznesowo i liczy pieniądze. Oni chcą mieć 3 miliardy euro zysku.

W komentarzach wypowiada się wielu anonimowych palantów obrażając przy tym Panią Minister. A tylko dzięki niej dowiedziałem się tutaj, że tzw uefa zgarnie krocie. Kopanina interesuje mnie mniej. Bardziej na co idą te wielkie pieniądze?
ner / 83.21.228.* / 2009-05-14 20:13
zalosne babsko, z tym sennym glosem
schadenfreude / 89.77.150.* / 2009-05-14 13:22
ech, żałosne babsko :((
yed / 193.46.181.* / 2009-05-14 18:09
... babsko od parzenia ziółek bełkocze .........
issael / 79.162.223.* / 2009-05-14 18:13
jeżeli wypowiedź pani Jakubiak to bełkot, to jak nazwać wypowiedź yed-a?
taxi-gsm / 195.187.253.* / 2009-05-14 13:01
Pani Jakubiak jak pan Kownacki tworzy rzeczywistość i zaraz w nią wierzy. Gdyby był Jarek, to pogadałby z Platinim, klepnąłby Obamę i zrobilibyśmy Euro z Gruzją, a finał na peronie we Włoszczowej.
p.s.
Pani Jakubiak z pasją to wy niszczyliście ludzi.
Bazyliszek / 79.162.9.* / 2009-05-14 12:40
Szanowna Pani Elu. Pani wie wszystko, tak jak ten gracz na wyścigach konnych: przed gonitwą - który koń wygra, po gonitwie - dlaczego przegrał.
Satyr / 83.25.181.* / 2009-05-14 12:15
Dywagacje kobiety z niedopchaniem płciowym i początkami klimakterium, ot co!
Pilsener / 2009-05-14 11:58 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
"Polska i Ukraina ma interes w tym, żeby Euro odbyło się w 6 miastach polskich i 6 ukraińskich. To jest nadal możliwe" - a czemu nie 10-ciu? Albo 20-stu? 20 stadionów na 20-ciolecie PRL'u bis. Gadka typowa dla partyjnych aparatczyków, muszą być igrzyska i widowiska a my mamy na to pracować może? Kto potem będzie korzystał z tych stadionów? Partyjny aktyw będzie tam robił zebrania komitetu? A będzie defilada traktorzystek i ludzi pracy na uroczystościach otwarcia? Pani Jakubiak może przewodzić przodownikom pracy i prowadzić pierwszy traktor.
issael / 79.162.223.* / 2009-05-14 18:20
sądziłem ze Pilsener wypowiada sie raczej merytorycznie i w miare obiektywnie,
Nie wiem jaki jest interes Pilsnener-a, ale w interesie tego kraju jest, aby Euro rozgrywane było w jak największej ilosci miast, jezeli Polske stać na jedynie 6 miast, które sa w stanie temu sprostać, to dlaczego , ograniczac sie do 4.
Czy to jest interes Polski aby UEFA miała jak najwieksze zyski?
Im wiecej polskich miast (i ukraińskich), weżmie udział w tym przedsięwzieciu, tym wieksze tzw "odłozone efekty' wynikajace z promocji tychze miast.
Ale u polaków to chyba normalne, warzniejszy interes partyjny, od interesu kraju, co widac po wielu wypowiedziach.
antyPiSocjalista / 79.163.54.* / 2009-05-14 13:47
cały czas powtarzam, że PiS to komuna bis za fasadą krzyża i lustracji
michal747 / 195.212.29.* / 2009-05-14 11:17
Jakubiak: "Nie mogę tak powiedzieć, bo znam umowę z UEFA sprzed dwóch lat. Wskazano w niej właśnie cztery miasta i wiedziałam, że nie było podstaw do zmiany tej umowy."
"Nie ma żadnych przesłanek do tego, żeby Euro odbywało się tylko w czterech miastach w Polsce i czterech na Ukrainie. Polska i Ukraina ma interes w tym, żeby Euro odbyło się w 6 miastach polskich i 6 ukraińskich. To jest nadal możliwe."
To jak to jest z tą umową; są podstawy do zmiany czy nie ma? Może się Pani zdecyduje..?
LaVega / 2009-05-14 10:40 / portfel / Bywalec forum
Nierozumiem kobieta dobrz mowi ze korzystniejsze jest odbycie sie Euro w 6sciu miatach w Polsce i w 6sciu na Ukrainie niz w 4 w każdym z krajów..Euroturysci beda wiecej podrózować i wiecej kasy zostawią w krajach organizatorach....
PIC jak PIS / 89.74.54.* / 2009-05-14 09:39
Glupia BABO,to jest sukces POLSKI.
TeżGłupia / 83.4.96.* / 2009-05-14 11:26
Słabo picujesz. Nie stać Cię na więcej?
cs1 / 193.111.166.* / 2009-05-14 10:19
trzeba umieć czytać ze zrozumieniem,
Tytuł jes pomyłką , manipulacją money?.


Bo cztery wskazane miasta były w umowie z 2007 roku, a my walczymy o sześć. Albo minister Drzewiecki popełnił błąd budując napięcie przez kilka ostatnich dni, co mogło sugerować że rozstrzygnięcie będzie inne, albo popełnił błąd w negocjacjach. Bo przecież jest nadal tak jak w 2007 roku. To z czego ja mam się cieszyć.

Cieszymy sie z Euro, ale nie cieszymy sie zamieszaniem -
trzeba się cieszyć, że PO nie zepsuło i miasta wykonały plan.
Porażką rządu PO jest właśnie zrobione zamieszanie z miastami i tyły u Ukraińców.
e33e3d3 / 196.3.50.* / 2009-05-14 08:38
ty babo jestes durniejsza niz but :)
pan władek / 212.87.25.* / 2009-05-14 13:05
to rozumiem merytoryczna ocen wydana przez kulturalnego człowieka z PO
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-05-14 07:56
Przedszkolanka jakubiak nie pamięta, że to rząd konusa I uwalił Kraków pomimo:
1. autostrada A4 była właśnie w budowie a nie w planach i to od tego istotniejszego kierunku czyli od zachodu - chyba przedszkolanka jakubiak nie wyobraża sobie, że kibice będą jechać do nas ze wschodu z wizami w zębach,
2. lotnisko drugie co do wielkości w kraju łącznie z połączeniem kolejowym z centrum miasta,
3. ilością hoteli i ich standardem przewyższa chyba wszystkich kandydatów,
4. centrum komunikacyjne było wtedy kończone i to pomimo wcześniejszych kłopotów z Gurisem,
5. stadion był nie w planach ale właśnie wtedy przebudowywany, obecnie kończona jest ostatnia trybuna,
6. stadion treningowy po drugiej stronie Błoń,
7. rozbudowana i ciągle rozbudowywana komunikacja miejska - obecnie Kraków posiada najnowocześniejszy tabor autobusowy a i pewnie i tramwajowy w kraju!

To są fakty przedszkolanko jakubiak.

Ale konusy - kierujące się jak zwykle w ich życiu do wszystkich, którzy odrobinę inaczej myślą niż oni, NIENAWIŚCIĄ - ze względu na prezydenta Majchrowskiego będącego z lewicy uwaliły Kraków a pretekstem były drobne błędy formalne.

I teraz słyszę jeszcze te bajki o 6 miastach w Polsce i na Ukrainie!
Czy ktoś mi może powiedzieć, czy na kierunku przedszkolnym na Akademiach czy Wyższych Szkołach Pedagogicznych uczą tylko opowiadania bajek i wymyślania kretynizmów?
Jakie 6 miast na Ukrainie?
Powiedzmy sobie szczerze, a Ukraińców proszę o wybaczenie, przecież tam oprócz boisk w budowie nie ma rozbudowanej infrastruktury w postaci hoteli, autostrad, lotnisk w tych 6 miastach, o których przedszkolanka jakubiak chyba śni.
I chyba nikt nie wierzy, no może poza przedszkolanką jakubiak, że ta infrastruktura powstanie w 3 lata skoro kasa u oligarchów powoli się kończy ze względu na problemy z eksportem głównego produktu czyli stali.

Także przedszkolanko jakubiak, na dzisiejszy wieczór bajeczka dla konusa II gotowa. Można mu szeptać na uszko o potędze gospodarczej Ukrainie z 6 miastami w ciągu 3 lat przygotowanymi do Euro 2012. A konus II zapewne szybko zaśnie w błogostanie.
cs1 / 193.111.166.* / 2009-05-14 09:39
trzeba mieć trochę wyższe IQ, bo kłania się czytanie ze zrozumienuiem:
Po co PO walczył o 6 miast (kosztem Ukrainy?!!!),
czy zakładał inny podział miast niż po równo ?
Po co Drzewiecki mącił, że może być więcej miast niż 4?

Bo cztery wskazane miasta były w umowie z 2007 roku, a my walczymy o sześć. Albo minister Drzewiecki popełnił błąd budując napięcie przez kilka ostatnich dni, co mogło sugerować że rozstrzygnięcie będzie inne, albo popełnił błąd w negocjacjach. Bo przecież jest nadal tak jak w 2007 roku. To z czego ja mam się cieszyć.


Porażką rządu PO jest zrobione zamieszanie i tyły u Ukraińców.
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-05-14 08:06
uzupełnienie:
konus I uwalił Kraków poprzez wpisanie na listę rezerwową a nie podstawową i to pomimo ówczesnego stanu infrastruktury, który powyżej opisałem.
cs1 / 193.111.166.* / 2009-05-14 09:33
Kraków "uwalił sie" sam , bo zbyt późno wytartował do konkursu i nie był przygotowany, a to, że po czasie nadrobił to już nie miało znaczenia.
Nie ma tu żadnego udziału PISu, a tylko spóźnione działania władz Krakowa.
Twój tekst to czysta propaganda anyPIS.
falkon121 / 83.27.157.* / 2009-05-14 12:26
Dokładnie tak> Wciąż czytam, że Krakowowi zrobiono krzywdę i takie tam podobne klimaty. Ale fakt był taki, że kilka lat temu ten poszkodowany Kraków nie startował z wnioskiem o Euro. W momencie przyznania Polsce nagle Kraków włączył się do gry! Ale było już po zawodach. Dla mnie ta obecna sytuacja wygląda następująco: Uefa przyznał, a raczej potwierdziła umowę z Polską z przed dwóch lat z czterema zainteresowanymi miastami. Druga sprawa: Kraków winy może szukać w swoim rządzie lokalnym, bo to oni nie wierzyli w sukces nie składając oferty w odpowiednim czasie. Teraz jest tylko typowo krakowskie(austriacko-galicyjskie) biadolenie. Skąpiło się grosza to efekt jest taki bo inny nie mógł być. I niech mi ktoś nie wmawia, że jestem propisowki czy antykrakowski bo akurat Kraków jako miasto lubię, gorzej natomiast z mentalnością włodarzy tego miasta. Taka prawda.
falk22 / 83.27.157.* / 2009-05-14 12:24
Dokładnie tak> Wciąż czytam, że Krakowowi zrobiono krzywdę i takie tam podobne klimaty. Ale fakt był taki, że kilka lat temu ten poszkodowany Kraków nie startował z wnioskiem o Euro. W momencie przyznania Polsce nagle Kraków włączył się do gry! Ale było już po zawodach. Dla mnie ta obecna sytuacja wygląda następująco: Uefa przyznał, a raczej potwierdziła umowę z Polską z przed dwóch lat z czterema zainteresowanymi miastami. Druga sprawa: Kraków winy może szukać w swoim rządzie lokalnym, bo to oni nie wierzyli w sukces nie składając oferty w odpowiednim czasie. Teraz jest tylko typowo krakowskie(austriacko-galicyjskie) biadolenie. Skąpiło się grosza to efekt jest taki bo inny nie mógł być. I niech mi ktoś nie wmawia, że jestem propisowki czy antykrakowski bo akurat Kraków jako miasto lubię, gorzej natomiast z mentalnością włodarzy tego miasta. Taka prawda.
kwant2000 / 2009-05-15 01:03 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dzięki za rzeczowy komentarz. Ta wsza łonowa na ciele Rzeczpospolitej pluje jadem na polskich patriotów siejąc kłamstwa i pomówienia. Ostatnio ten esbecki w********, który bez jakichkolwiek zahamowań znieważa Głowę Państwa Polskiego próbował oskarżyć PC(PiS) o uwłaszczenie się na peerelowskim koncernie medialnym RSW Książka Prasa i Ruch. Teraz bezczelnie kłamie, że to za sprawą PiS odstrzelono Kraków w przedbiegach do euro 2012 rzekomo z powodu lewicowego prezydenta tego miasta – Majchrowskiego..

Najnowsze wpisy