Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Jakubiak: Nad bezpieczeństwem Euro 2012 czuwa twór bez uprawnień

Jakubiak: Nad bezpieczeństwem Euro 2012 czuwa twór bez uprawnień

Wyświetlaj:
jabara / 2008-08-07 12:45
Rany Boskie, jacy to strasznie kompetentni są ci politycy z PiS. wszystko wiedzą. Szkoda tylko, że nic nie potrafili zrobić, a czego sie dotknęli, to zaraz wybuchała afera lub jakieś złodziejstwo.
bsz / 89.206.0.* / 2008-08-06 10:27
Pani Jakubiak ,może ma Pani wiedzę w tym temacie ale chciałabym wiedzieć co Pani załatwiła w sprawie euro 2012. Słyszałam Pani wypowiedzi co trzeba zrobić ale nie wiem co zrobiono.Jesteśmy jeszcze daleko ze stadionami nie tylko przez PO ale PIS był wtedy przy władzy a teraz zwala na innych.Dla mnie wszyscy są winni.U nas się mówi i mówi zamiast wziąć sie do pracy. Czym możecie się pochwalić z ostatnich miesięcy oprócz wiecznego NIE , mieszania i denerwowania ludzi przed ekranem.Każdy stary kawaler ma swoje dziwactwa ale to jego sprawa a Wy musicie wołać tym samym głosem chociaż nie wszyscy chcą i tu mi WAS żal.Jednak polityczna kareira jest dla Was ważniejsz niż głos sumienia a wszyscy religijni.200.000 pln za bezpieczeństwo to cieńka kwota.Jeżdzić po kraju bez sensu to beznadziejna praca.nie chciałabym takiej.Jak taki bezsens można wymyśleć chyba że się wie po sobie jak się pracowało.

Najnowsze wpisy