Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Jan Rokita: Giertych i Jasiński to dwa newralgiczne punkty rządu

Jan Rokita: Giertych i Jasiński to dwa newralgiczne punkty rządu

Wyświetlaj:
tubylec / 81.210.19.* / 2006-07-20 09:13
Być może, że ci dwaj panowie stanowią newralgiczne punkty rządu, natomiast jest pewne, że p. J.M.Rokita, to jeden z bardziej NEUROTYCZNYCH punktów polskiej sceny politycznej.
ws / 83.31.26.* / 2006-07-19 22:44
Popatrzcie mu prosto w oczy a wszystko będzie jasne. Spójrzcie na pokręcone usta i seplenienie. Wysłał bym go na Kaukaz skąd pochodzi jego zona, aTuska bym wysłał do Wermahtu.
DA / 195.225.71.* / 2006-07-19 17:21
A kto to jest Rokita? Jakiś mały i śmieszny człowieczek, któremu sodowa zabrała rozum. Co on nam oferuje. Nam mieszkańcom tego kraju? Od czasu wyborów nie słyszałem żadnej propozycji jak rządzić lepiej niż PiS. Same narzekania i ciągłe ośmieszanie działań PiS-u nie porzyniesie efektu wyborczego. A przekonamy się już wkrótce jak naród podziękuje PO PO wyborach...
PO to Megalomani....
greenpoint / 84.40.232.* / 2006-07-19 17:09
newralgicznym punktem są niekompetenti ludzie z serwisu, nieumiejący odmieniać nazwisk!!
który raz już czytam: "pytanie na dziś do Jan Rokita"
pełna wiocha
obserwator / 83.20.178.* / 2006-07-19 11:12
Dzisiaj ma być głosowanie wotum zaufania dla rządu i już wiemy że PO, SLD,PSL będą głosowały przeciw uchwaleniu zaufania do rządu. Pan o mało co premier z Krakowa, jak go obserwuje i się wsłuchuję, to ręce opadaja żal słuchać i widzieć, pełna kompromitacja. Za słowa powinno sie ponosić odpowiedzialność polityczną. Ten Pan nie wie co czyni , nie wie co mówi, nosi kapelusz, szkoda pieniędzy podatników na bzdety gloszone przez tego starca polskiej polityki. Kula śnieżna gotowana przez PO, SLD, PSL w zmowie głosowań przeciw rządowi to przekleństwo dla Polski, bo sfora dekadentów, nie lubiących ciężkiej organicznej pracy, gadają co ślina na język przyniesie, przy milczącej aprobacie komisji etyki, etyka jest łamana na każdym kroku. Tak sobie myślę, że wsłuchując się w wypowiedzi wicemarszałków sejmu SLD, PO , PSL zionący ogniem smoki dezintegracji wykorzystujący pozycję polityczną dla siania zamentu, czas na oddzielenie funkcji, nie może być tak że wicemarszałek gada jak polityk, szef partii, i obraża wyborców i posłów, to nie takie zadanie posła, to monopol na władzę. Niedawno były strajki uczniow i nauczycieli przeciwko Giertychowi, juz zapomniano o tym nagannym incydencie, dzisiaj gra sie młodzieżą bezczelnie. Rodzice i droga młodzierzy zastanówcie sie jak będziecie głosować w wyborach samorządowych, na kogo glosować, nie można głosować na tych którzy akceptuja wszystko i wszystkich aby doprowadzić do wymiany rzadu. Czy ma tak być jak w LIBII że agresor , napada i wszystko niszczy, tylko silne obywatelskie , demokratyczne państwo może stanowić przeciwagę dla ludzi kameleonów, którzy sa dla wygody obywatelami jaki im wygodnie być. Premier agresora wyglada jak stetryczały starzec, bez krawata, w zmiętej koszuli, nie dbający o młode życie, dlatego gina dzieci i kobiety, to skandal dla świata że nie reaguje.
wędrowniczek / 80.55.233.* / 2006-07-26 13:12
Jeśli Twoje wywody miałyby być przez kogokolwiek traktowane poważnie, to najpierw naucz się ortografii.Słowo "młodzież" pisze się od zawsze przez Z z kropką. Zdanie " Rodzice i droga ,młodzierzy" nigdy nie powinno się znaleść w Twojej wypowiedzi.
T.W. / 83.31.27.* / 2006-07-19 16:31
A ja popieram gorąco opozycję, bo rząd prowadzi nas na manowce!!
Kalkor / 83.238.1.* / 2006-07-19 12:25
A to na Libię ktoś napadł? Bo Izrael to wkroczył do Libanu.
Nie wiem człowieku co bierzesz, ale lepiej przestań. Twoja wypowiedź to bełkot.
obserwator / 83.20.178.* / 2006-07-19 13:12
rzeczywiście przejęzyczenie, ach ta klawiatura, sprawa dotyczy po równo LIBANU i PALESTYNY. Z reszty słów sie nie wycofuję, ekspoze premiera pokazało, że instyuicyjnie jest tak jak myślę, co do wojny w LIBANIE i PALESTYNIE to wielki wstyd dla europejczyków, bo mieszkańcami Izraela są w większości przybyli obywatele dwóch obywatelstw w większości rosyjskiego i polskiego i z wielu innych krajów europy, dlaczego okrucieństwo tych ludzi jest tak potworne że oczy płaczą jak widza krzywdę wyrzadzaną ludziom, dzieciom i matkom mordowanych dzieci a reszta świata przygląda się , to zbrodnia przeciwko ludzkości. Co do wykształcenia, dewagacje nietrafione, zdania nie zmieniam , Geirtych ma rację, jak widziałem idityczne uśmiechy na twarzy liderów PO w czasie przemówienia Premiera, to raczej prosze zapytać się jakie oni szkoły pokończyli i czy jeszcze w głowach została jakakolwiek wiedza.
AntyPISowiec / 83.27.94.* / 2006-08-02 11:17
Do obserwatora:
I jak ma być dobrze w tym zapyziałym kraju, skoro są ludzie którzy mają takie wyobrażenie jak ty. Aż żygać mi sie zachciało jak przeczytałem twój wywód.
Kalkor / 83.238.1.* / 2006-07-19 14:00
A kto wywołał ten konflikt? O Hezbollahu słyszałeś? To nie żydzi porywają ludzi, by następnie ucinać im głowy przed kamerami. Nie wrzucają granatów do przedszkoli. Nie wysadzają się w powietrze w zatłoczonych miejscach. I wcale nie potrzebują do tego wojny.
P.S.
A jak się słyszy premiera majaczącego, że pieniądze na budowę mieszkań weźmie się z banków, bo one duszą się od nadmiaru gotówki, to nie sposób się nie uśmiechnąć. Tak, pracuję w banku i gdzie nie spojrzę, to wala się jakaś gotówka.
Francesco / 195.218.12.* / 2006-07-19 22:22
Przypomne Ci tylko, ze armia izraelska ostrzelala przez "przypadek" plaze w gazie (zmiesiac temu) - zginelo z tego co pamietam 8 osob cywilnych i przez 1 tydzien probowala wmawic, ze to palestynczycy sami sie zabili. Potem zwalili na nieszczesliwy wypadek. Druga sprawa w planach pokojowych podpisanych przez arafta i premiera izraela w 93 byla mowa o wycofaniu sie z calsci zachodniego brzegu i gazy oraz wschodniej Jerozolimy, potem byly rezolucje ONZ, ktore Izrael zlewa. Przypomne, ze Polska w 39 walczyla tez o glupi Gdansk i droge eksterytorialna, w koncu mogli sie pddac, tak jak Palestynczycy dzisiaj.
Popatrz na... / 212.244.61.* / 2006-07-19 13:27
Cytuję "..., Geirtych ma rację, jak widziałem idityczne uśmiechy na twarzy liderów PO w czasie przemówienia Premiera, to raczej proszę zapytać się jakie oni szkoły pokończyli i czy jeszcze w głowach została jakakolwiek wiedza." Nie chcę być złośliwy ale popatrz Pan na innych intelektualistów to będzie jeszcze weselej. A co mają miny posłów PO do wykształcenia - a to razem do ewentualnego wyrzucania 2 ministrów to ni jak nie potrafię skojarzyć. Daruj Pan sobie pisanie... I proszę zauważyć, że nie pokazałem palcem na kogo masz Pan patrzeć.
DA / 195.225.71.* / 2006-07-19 17:16
Te idiotyczne uśmiech są charakterystyczne dla ignotantów i intrygantów. Cóż, król jest nagi i widać co PO SLD oferują nam "pseudo liberały" i "pseudo komuchy". Dla nich najważnioejsze jest aby jak najwięcej zagarnąc dla siebie. Bo reszta narodu jest im zupełnie nie potrzebna. "Im gorzej tym lepiej" to hasło wyborcze PO.
LP / 83.135.139.* / 2006-07-19 13:01
BINGO! ............masz wpełni racje!!!!
Ten człowiek już nie jeder raz wykazał się całkowitym zatraceniem reali przyzwoitości.
Widocznie Giertych i Jasiński to jego wykładnia myślenia.
jliber / 212.180.147.* / 2006-07-19 12:15
Państwowa szkoła i tak niewiele uczy bo jest... państwowa.
obserwator / 83.20.178.* / 2006-07-19 13:27
do jliber>> moja córka skończyła filologie germańską, studia dzienne , bo ma zdolności humanistyczne, gorzej z przedmiotami ścisłymi , ale skończyła liceum o profilu chemiczno-biologicznym z wynikiem dobrym ale z matematyki dostała mierny, chociaż przez wszystkie semestry miała dobre i trójczyny. Była zmiana nauczyciela w trakcie roku szkolnego i przyszedł nowy>> kawał dziwolaga, były także zastępstwa, to była strata czasu, to była szkoda wyrządzona uczniom i rodzicom, bezkarni sa tylko nauczyciele bo kolektywana odpowiedzialność grona pedagogicznego jest ponad wszystko >> rodzice nic nie mogą. Tych 50000 uczniów podobnie jak koledzy i koleżanki mojej córki będzie sie uczyło dalej na studiach prywatnych, platnych. Nawet tego załuja biednym rodzicom Ci co za wilokrotne za wykłady kasuja kasę nad kasami, widzieliśmy to środowisko w akcji, gorzej jak psy walczace o kość, nawet Prezydent musiał ustapić.
parasol / 83.17.135.* / 2006-07-19 10:52
Jaka bogata argumentacja tej wypowiedzi. Żal mi tych pisowców , już nie potrafią napisać niczego mądrego
LP / 83.135.139.* / 2006-07-19 13:35
Kolego ! Oni prezentują zasade :byle co zjeść,byle co wypić i byle co i byle jak coć napisać , ale za to myślą że.......mogą bo.. "tego nie widać"
Napisać tylko : "Żal mi tych pisowców" jest wykazaniem się słabszą postawę jako poddanie się Ich mało odpowiedzialnemu sposobie rozumowani.
Tym samym jakby utrzymaniu Ich w świadomości że Ich sposób rozumowania jest "racjonalniejszy jak Twój".
Dlatego nie bez Kozery ktoś napisał : głupocie nie należy ustąpić bo zaleje świat.Giertych jest tu najlepszym przykładem gdzie podobnego nie ma na świecie.
Sabre / 2006-07-19 08:58 / Tysiącznik na forum
Roman Giertych walczy o przetrwanie, zwłaszcza w obliczu pożerania jego elektoratu przez PiS, stąd próby zerwania z dawnym wizerunkiem i „przypodobania” się maturzystom. Jednak wizerunek nacjonalisty tak łatwo nie odejdzie, a w drugiej sprawie może jedynie ugrać maturę honoris causa, jak ktoś żartował.
Co do ministra Jasińskiego to znacznie ciekawsza sprawa. Z jednej strony leń: przez pół roku uzyskano przychody z prywatyzacji rzędu 7 %. Z drugiej strony pracuś: wymienił 158 prezesów i członków zarządu oraz 481 członków rad nadzorczych. Dobry jest jedynie w polityce kadrowej i wyciskaniu dywidend ze spółek Skarbu Państwa. Ich nadmierny drenaż jest wyjątkowo szkodliwy.
Ale jest iskierka nadziei. Niedawno poseł Zawisza ogłosił z trybuny sejmowej że polityka jest najszlachetniejszym zajęciem, jakiemu człowiek może się oddać. Więc może jest jeszcze nadzieja dla obu ministrów.
B53 / 2006-07-19 10:43 / Giełdowy dropsik
Czy polityka jest najszlachetniejszym zajęciem, jakiemu człowiek może się oddać, pewnie tak ,ale nie w naszym kraju. U nas jest najbardziej dochodowym i dlatego tak sie trzymają stolków i o nie walczą.
tatko / 2006-07-19 09:31 / Tysiącznik na forum
Wydaje mi się,że im wcześniej obaj ministrowie pójdą - jak zwykł mawiać Wierzejski- na odstrzał, tym lepiej dla Polski, czyli nas wszystkich.

Najnowsze wpisy