Forum Polityka, aktualnościKraj

Jan Tomaszewski współpracował z SB?

Jan Tomaszewski współpracował z SB?

Money.pl / 2011-10-30 11:04
Komentarze do wiadomości: Jan Tomaszewski współpracował z SB?.
Wyświetlaj:
bubek1781 / 149.254.234.* / 2011-10-30 15:58
Alex ? predzej kudłaty Tomek :D jak on był agentem , to może równie dobrze Sebastian Florek też nim był, a go nie sprawdzono...
edek5757 / 109.173.151.* / 2011-10-30 14:08
Parę słów dla młodych. SBecy i milicjanci z PG mieli zakaz wyjazdu na zachód w czasie służby dlatego tępe żony SBeków i milicjantów często lądowały jako pracownice biur paszportowych by z zawiści nie puszczać ludzi na zachód (dość sprytne). Ale po skończeniu służby lądowali jako działacze sportowi w nagrodę i po to by legalnie inwigilować młodych sportowców. Zasadą było że działacze sportowi we wszystkich dziedzinach to byli najgorsi z najgorszych SBeków i milicjantów i niestety tak jest do dzisiaj. Jak myślicie czemu budują stadiony za miliardy w miastach w których jest tylko parę brudnych pływalni i kortów tenisowych. To wcale nie chodzi o sport, a o kasę. Janek niestety ma rację. Siły są duże, a na menelach którzy nie uprawiają żadnego sportu a tylko siedzą w ławkach na stadionach i onanizują się na widok nadmuchanej skóry można zarobić niezłą kasę
(@) / 89.79.218.* / 2011-10-30 13:46
Bolek dobrze wie, jak to drzewiej bywało.
Miroslaw Bąbel / 83.6.135.* / 2011-10-30 12:56
No to jutro na pewno Michnik zawyje, że znowu wrzucili granat do szamba. A może nie tym razem...
oo i po poo / 178.235.5.* / 2011-10-30 12:51
naraził sie złodzieją ,więc się odgryzają...typowe dla PO
tesa1959 / 2011-10-30 17:42 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
złodziej jest rodzaju męskiego, dlatego złodziejom.
tesa1959 / 2011-10-30 17:42 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

naraził sie złodzieją

komu? czemu? złodziejom
słowo "złodzieją" nie istnieje w języku polskim.
tesa1959 / 2011-10-30 11:04 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Szukają na mnie haków.

A niby w jaki sposób komukolwiek dzisiaj zagraża Tomaszewski, że mieliby szukać na niego haków? Jest zwykłym obywatelem, zwykłym posłem, żadną szychą w partii, więc dlaczego miałby być zagrożeniem dla kogokolwiek?
Nie wiem, czy dobrze myślę, ale jeśli go dyskredytują, to do Sejmu wejdzie ktoś inny z listy PiS, a więc nie chodzi tu o osłabienie reprezentacji tej partii w Sejmie.
L_W / 83.10.135.* / 2011-10-30 16:12

A niby w jaki sposób komukolwiek dzisiaj zagraża Tomaszewski, że mieliby
szukać na niego haków?

Udajesz pierwszą naiwną, bo nią nie jesteś.
Przekonasz się, jak zostanie posłem.
Podpowiem - za dużo wie.
Śmieszy mnie co innego:

ustalił Newsweek.

Newseek "ustalił" - koniec, kropka.
tesa1959 / 2011-10-30 17:41 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Dziękuję za podpowiedź. To mi wystarczy. Naiwna nie jestem, ale nie interesuje się sportem, a polityką zaczęłam od niedawna, dlatego niektóre sprawy są mi niezrozumiałe. W życiu kieruje się uczciwością i nie wszystkie przekręty jestem w stanie "namacać".
zibi5591 / 89.79.176.* / 2011-10-30 15:17
tesa? ty naprawde nie widzisz roznicy miedzy tomaszewskim a tomaszewskim w sejmie?
tesa1959 / 2011-10-30 19:04 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie widziałam, a teraz widzę. Jak już powiedziałam, nie wszystko jest dla mnie jasne, gdyż wszelkie przekręty to nie moja działka. Brzydzę się tym, a więc też nie znam się na tym. Tu potrzebuje wyjaśnień bardziej oświeconych w tym temacie. Ja kieruję się w życiu tylko prawdą, więc często bywam pewnie naiwna w temacie przekrętów. Dlatego właśnie prosiłam o wyjaśnienie, aby więcej wiedzieć.
samobój / 87.204.177.* / 2011-10-30 11:22
http://www.weszlo.com/news/7006-Pawel_Drumlak_dla_Weszlo_pierwsza_taka_spowiedz,,Prokuratorzy mówili do mnie: - Powiedz coś na Smudę… Że jak powiem, to szybciej wyjdę.
- Ale co mam powiedzieć? – pytałem.
I oni byli mi w stanie dokładnie wyrecytować, jakie zeznania by ich zadowalały. Tak idzie ten łańcuszek. X ma powiedzieć na Y. Ale co? To i to? I wtedy wyjdę? Tak. No to dobra. Potem Y ma powiedzieć na Z. Tworzy się ciąg zeznań pasujących do tezy, która wcale nie musi być prawdziwa.,, Kasa z Olimpiady nadciąga,Tesso.
tesa1959 / 2011-10-30 11:25 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
No dobrze, wiem, że tak tworzy się łańcuszek, ale co to ma wspólnego z Tomaszewskim i kasą z olimpiady a być albo nie być posłem? Tego nie rozumiem, więc proszę, wyjaśnij mi. Mówię szczerze, chcę wiedzieć.
(@) / 89.79.218.* / 2011-10-30 13:39

chcę wiedzieć

Odpuść sobie, bo nigdy się nie dowiesz jak kasa z olimpiady przelewana jest na prywatne konta.
tesa1959 / 2011-10-30 17:39 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie chodzi mi o to, jak kasa z olimpiady przelewana jest na prywatne konta, ale że w ogóle jest przelewana, dlatego dziękuję za odpowiedź.
Pytałam dlatego, bo w przeciwieństwie do niektórych, nie uważam się za wszystkowiedzącą, a nie kieruje się w życiu własnymi podejrzeniami i wymysłami.
samobój II / 87.204.177.* / 2011-10-30 12:08
Minusów nie daję.Szczerze szczerząc się, nie mam pojęcia czy poseł ma wpływ na rzeczywistość w tym kraju.W innych bywa tylko maszynką do głosowania. :)
tesa1959 / 2011-10-30 12:21 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Miejmy nadzieję, że nie jest tylko maszynką do głosowania (jeśli nie ma dyscypliny partyjnej). Nie wyjaśniłeś mi jaki związek ma być albo nie być posłem a olimpiadą. Nie widzę tu jakiejś zależności.
samobój III / 87.204.177.* / 2011-10-30 13:03
Stan wyższej świadomości zwany posłem jest kasowany niejako przy okazji. Diunę Herberta Franka polecam.Jeśli chcesz wiedzieć o czym myśli WŁADZA zacznij myśleć jak ona. Idę w zaparte.:) bye,bye
tesa1959 / 2011-10-30 13:12 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Kieruję się innymi wartościami jak władza, więc nie przychodzi mi myślenie po tej samej linii zbyt łatwo. Myślałam, że wyjaśnisz mi to, ale skoro nie... Trudno, z braku tych wiadomości nie umrę, a wydaje mi się , że Ty tylko rzuciłeś jakieś hasło, którego nie potrafisz obronić i stąd wymijające wypowiedzi.
edek7878 / 109.173.151.* / 2011-10-30 13:52
Jeśli jesteś rocznik 59 to chyba żyłaś w komunie, więc jeśli nie zrozumiałaś mechanizmów SBeków to sorry ale zostaje tylko ci Kuba Wojewódzki jako mentor i oglądaj Taniec z Gwiazdami i nie zajmuj się polityką.
tesa1959 / 2011-10-30 13:57 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Mechanizmy SB doskonale rozumiem, ale nie rozumiem co ma wspólnego szukanie haków na Tomaszewskiego jako posła z olimpiadą.
samobój III

pisał
, Kasa z Olimpiady nadciąga,

Tego nie rozumiem, czym on tu zagraża.
zibi5591 / 89.79.176.* / 2011-10-30 15:48
zgadzam sie z edkiem.Kuba,taniec,majewski i podobne badziewia...Tomaszewski w SEJMIE powie wiecej i na SPORCIE SIE ZNA ,WIE JAK MENELE Z PZPR I SB ROBIA TAM KASE!!!!!Dlatego jest niewygodny!!! INNY z listy pis go nie zastapi!!!!
tesa1959 / 2011-10-30 17:36 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Dziękuję. Teraz już jestem w domu i wiem dlaczego może być niewygodny. Rozumiem, że inny z PiS go nie zastąpi w tym sensie, że nie wie tyle co on, a tylko zastąpi go fizycznie. Czy tak?
em96 / 151.83.229.* / 2011-10-30 14:52
"...Nie wiem, czy dobrze myślę, ale jeśli go dyskredytują, to do Sejmu wejdzie ktoś inny z listy PiS, a więc nie chodzi tu o osłabienie reprezentacji tej partii w Sejmie..."

Zacznijmy od tego, że Ty nie myślisz, czego dowiodłaś już wiele razy na tym forum...
- I skończmy na tym, bo wszelkie argumenty są bezcelowe... - m. in. właśnie z tego powodu.
tesa1959 / 2011-10-30 17:34 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Przemawia przez Ciebie wielka buta, co cechuje elektorat jedynie słusznej opcji. Wszystko wiesz najlepiej, ale jak przyjdzie do udzielenia odpowiedzi, wolisz osobiste wycieczki. A wiesz dlaczego??? Nie znasz odpowiedzi, tak samo jak ja, więc w ten sposób próbujesz kogoś zgnoić. W tym rzecz, że nie jesteś w stanie, myślący ideale, mnie zrazić jakimkolwiek uszczypliwym zarzutem.
em96 / 151.81.112.* / 2011-10-31 10:33
"...Wszystko wiesz najlepiej, ale jak
przyjdzie do udzielenia odpowiedzi,
wolisz osobiste wycieczki. A wiesz
dlaczego??? Nie znasz odpowiedzi, tak
samo jak ja, więc w ten sposób próbujesz
kogoś zgnoić...."

Jak sama, więc widzisz (Twój wpis o 17:36:17), wystarczy troszeczkę wysiłku intelektualnego by zacząć wyciągać właściwe wnioski i znać odpowiedź, o której jeszcze o 17:34:10 odpowiadając na mój post, wiedziałaś tyle co noworodek...

A skoro wyżej informujesz, że: "...Mechanizmy SB doskonale rozumiem, ale nie rozumiem co ma wspólnego szukanie haków na Tomaszewskiego..."
- to z samego tego jednego zdania - pomijając już Twoje wpisy na Forum, by Cię nie pogrążać - świadczą jednoznacznie o stanie Twojego intelektu...
I dlaczego ja miałbym "próbować Cię zgnoić", kiedy robisz to doskonale sama...
tesa1959 / 2011-10-31 10:39 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Jednak bufonada. Znaleźli się jednak ludzie na poziomie, którzy potrafią dyskutować i wyjaśnili mi kwestię, której nie rozumiałam. Nie byłeś to jednak Ty. No cóż, łatwiej jest krytykować innych, niż przyznać się do niewiedzy??? No cóż, zwolennicy jedynie słusznej opcji już tak mają. Dopiero, kiedy ktoś mi wyjaśnił, sam zostałeś przez to oświecony. Ja nie mam oporu pytać, kiedy nie jestem zorientowana w temacie, a nie chcę nikogo oskarżać na podstawie własnych pomysłów. Tym, się różnimy i nie zamierzam równać do Ciebie.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy