Forum Polityka, aktualnościPolityka

Janusz Kaczmarek zatrzymany?

Janusz Kaczmarek zatrzymany?

Money.pl / 2007-08-30 09:02
Komentarze do wiadomości: Janusz Kaczmarek zatrzymany?.
Wyświetlaj:
A... / 212.244.189.* / 2007-08-31 09:23
...a scenariusz już jest gotowy i był kiedyś już (w II RP) z powodzeniem realizowany.
Cytuję (z pamięci): "dnia 30 sierpnia Piłsudski poprosił marszałka sejmu by przyniósł mu listę senatorów i posłów opozycji, następnie zakreślił zielonym ołówkiem 18 nazwisk (...!!!)"...
"... już po rozwiązaniu parlamentu, dnia 9 września zatrzymanych - pod zarzutami popełnienia rozlicznych przestępstw; w majestacie prawa (!!!), umieszczono w twierdzy Brześć, powołując się na wygaśnięcie immunitetów wraz z dniem rozwiązania izb parlamentu...",

...i dalej: ...w najbliższych dniach liczba aresztowanych i osadzonych w twierdzy Brześć wzrosła do 60-ciu osób (...). Po dokonaniu takiej dekapitacji opozycji (!!!) wybory zarządzono w połowie listopada...
........................................................................................................

W przypadku zarzutów pod adresem decydujących o gospodarce polityków i biznesmenów trzeba postępować z wyjątkową ostrożnością (!!!) bo:
- bo decydują o wielu sprawach - ich odejście powodować może wielomilionowe (jeśli nie miliardowe!) straty w gospodarce,
- bo są bardziej narażeni na oskarżenia wyssane z palca,
- bo żyją w ciągłym stresie...,
- bo pełnią funkcje niedostępne dla zwykłych obywateli, nie mogą więc być traktowani jak zwykli obywatele, bo to jest po prostu NIESPRAWIEDLIWE - z drugiej strony powinni być ZNACZNIE OSTRZEJ KARANI niż zwykły obywatel bo ich przestępstwa mają daleko bardziej idące konsekwencje niż podobne popełnione przez takiego np. jak ja szaraczka...

... a na marginesie jestem zresztą wrogiem wszelkiej równości bo nosi ona zawsze w sobie pierwiastki niesprawiedliwości...

...jeżeli Premier powtarza więc ciągle slogan o równości wobec prawa to albo jest świadomym efekciarzem-populistą, albo idealistą - utopistą...,
...i nie wiadomo co gorsze bo jak mawiał bodajże Talleyrand: "idealizm zawsze prowadzi do zbrodni" a ripostował mu na to Fouche: "idealizm to gorzej niż zbrodnia to błąd..."
Wigash / 2007-08-30 23:13
PiS zaczyna zżerać własny upasiony ogon. Pełni kompleksów i niespełnionych snów o potędze głównodowodzący w panice ścinają głowy swoich przybocznych, no faktycznie są tu podobieństwa do Hitlera i Stalina! Śmieszy mnie jednak fakt, że jak ktoś zostaje odwołany (tak jak kaczmarek) to nagle przestaje być taki zły...
Ale żeby nie było...strasznie mnie ta partia mierzi. Ale na mój największy podziw zasługuje piszący tu elektorat PiS'u. Bo was moi drodzy nic kurde nie rusza. Bo jak się mówi, że się uzdrowi patologie w polskiej polityce, a potem kupczy się stanowiskami (Begergate) i wmawia wszystkim, że to norma!!! No to ja kurcze się pytam: Jaką patologię oni chcieli zwalczyć???
ddr / 83.28.149.* / 2007-08-31 22:49
Sięgnij do innych źródeł wiadomości, bedziesz znał prawdę obiektywną
Polka (prawdziwa i apolityczna) / 87.105.236.* / 2007-08-30 22:06
W taki sam sposób Duce Mussolini i Hitler zamykali u zarania swoich rządów usta ich oponentom politycznym. A więc w Polsce co dalej? Żeby nie było tak samo, jak za tzw. komuny, nie stan wojenny, lecz: stan wyjątkowy, tylko dlatego, że: "kto nie jest z nami - jest przeciwko nam"? A jednak historia cyklicznie się powtarza, tylko teraz zwłaszcza uwidacznia się szczególnie zjawisko naśladowania tych, których tak bardzo podobno znienawidziliśmy. Ciekawe czasy, a Polska "to taka dziwna kraj", prawda? Ale, kto toczy wojnę we własnym gnieździe, nie jest godzien szacunku ani nie może się spodziewać poklasku nawet swego elektoratu, jeśli z tego ostatniego ktokolwiek przy obłudnikach się jeszcze ostał. A fe, a miało to demokratyczne państwo prawa i IV RP. No, gdzie jest?
dawneelity / 2007-08-31 23:31
Żeby dokonywać tak drastycznych skojarzeń trzeba dyc kompletnym ignorantem i analfabetą. Można zrozumieć oburzenie i emocje,ale żeby sprawiedliwie osądzać, trzeba się ich pozbyć, a skupić się na logicznej analizie wszystkich faktów, dokumentów, dowodów, a nie pojedyńczych słów, haseł, sensacji, kłamstw, plotek, pomówień...Czas (historia) prędzej, czy póżniej zweryfikuje większość naszych ocen.Jeśli kłamci, złodzieje i grabieżcy są karani, to jest norma dla demokratycznego państwa prawa i o co tu drzeć szaty?
marek470@yahoo.co.uk / 2007-08-30 18:20
"Hej hej Mars napada dookoła ludzi gromada. Hej hej Mars atakuje żadnej litości nie czuje. Hej alarm dla wybrzeża zagrożenie się rozszerza. Hej hej alarm dla trujmiasta. ...." - Kazik Staszewski - Mars napada. " Stan wyjątkowy zawsze smaczny i zdrowy." - to zdanie ktoś naprawde potraktował za bardzo serio. Jarosław Kaczyński i Zbigniew Ziobro powinni stanąć przed sądem za dzisiejsze akcje o 7:15. Z Polski zaczynają robić Białoruś, prokuratura sterowana ręcznie aresztuje bez postawienia zarzutów niewygodnych dla PiS świadków.
Handel wyrokami / 83.21.80.* / 2007-08-30 17:05
Nepota Kaczmarek podpadł juz z wepchnięciem syna na studia prawnicze i chyba od tego czasu wzieli go na celownik. Stawaim że jutro Śad go aresztuje.
Niech menda Kaczmarek (z synkiem) idzie siedzieć.
qaleks / 83.16.107.* / 2007-08-30 17:17
Tak,tak,oczywiście,a Kaczynscy niech sie ogłoszą Fidelami...bo do tego dążą bedziemy mieli 2 rosje i bialorus...
zdenek... / 62.121.76.* / 2007-08-30 18:19
Polsce od dawna brakowało kogoś kto potrafi pier dolnąć pięścią w stół
JanB / 2007-08-30 19:38
Uważaj żeby Ciebie ktoś nie pier dolnął w ten pusty łeb.
ddr / 83.28.149.* / 2007-08-31 22:52
Chłopcy! Tri\ochę kultury
sisisisisi / 83.23.32.* / 2007-08-30 16:10
bo komuchy to nigdy nikogo nie zatrzymały .
Powołać komisje do spraw zatrzymań , proponuje godnych zaufania mężów stanu : Jaruzelskiego , Kiszczaka , Michnika a rzecznikiem niech będzie powiedzmy złotousty i piękny jak prawda objawiona Urban .
Kibic_01 / 62.121.118.* / 2007-08-30 16:33
sisisisisi
Ten tekst to sam ojciec dyrektor musiał tobie napisać. Bo ty tylko potrafisz bebe i inic więcej sam wymyśleć. Każdy kto jest powiązany z partią psychopatów kierowaną przez bliźniaków a zarządzaną przez ojca dyrektora nie jest już zdolny do samodzielnego myślenia.
zdenek... / 62.121.76.* / 2007-08-30 18:17
a wybory wygra PO heheh
jak ostatnio.
Jarkt / 213.238.95.* / 2007-08-30 17:55
Za to Ty- wróg "partii psychopatów" jesteś zdolny jedynie do samodzielnego plucia (w bardzo kiepskim zresztą stylu). Zamiast argumentów inwektywy okraszone kalkomanią podobnych ujadań. Brawo!
sisisisi / 83.23.32.* / 2007-08-30 19:09
A to co nabazgrałeś to jest baaaardzo poetyckie .
Tatuś Ci musiał dużo gazetek przynosić z komitetu , i pewnie stąd taka niebywała elokwencja . Gratuluje Jarkt , zuch maładiec .
JanB / 2007-08-30 19:40
Obaj ze zdenkiem jesteście brakującymi ogniwami w teorii darwina.
darwin / 83.12.114.* / 2007-08-30 15:56
A dlaczego nie ma zatrzymań z samą aferą w ministerstwie rolnictwa, tylko zatrzymania są związane z przeciekiem? Jak widać powiedzenie dajcie mi człowieka a ja znajdę na niego paragraf sprawdza się u paki Ziobro J. Kaczyński bo L. Kaczyński jakoś w cieniu.
Jarkt / 213.238.95.* / 2007-08-30 17:48
Bo jakby nie było przecieku, to byłyby zatrzymania w związku z aferą, a nie z przeciekiem. I nie mów że tego nie rozumiesz bo nie uwierzę. Natomiast jak się chce udowodnić z góry założoną tezę to i z logiką można rozbrat wziąć (o czym świadczy Twoja wypowiedź)
tusk / 83.9.234.* / 2007-08-31 09:47
Aleś ty naiwny. Przeciez żadneja afery nie było. To Kaczaki wymiślili aferę. Sami ją wyreżysowali, a że są głupi to wszystko spaprali. Ja też moge ci obiecać Niderlandy za dwa miliony złotych, a ty mnie za to zamknij.
a320 / 80.68.235.* / 2007-08-30 15:45
że zatrzymania w IV RP zawsze odbywają się pod jakimś hasłem. Te dzisiejsze pod hasłem równości wobec prawa i końca bezkarności polityków.
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2007-08-30 15:36
Układ rozbity!!!!!
Ciekawe kiedy aresztują szefa UKŁADU... nigdy nie myślałem że PiS to właśnie układ a Kaczyński to mózg. A Rydzyk? Ten to jest skarbnikiem tej organizacji przestępczej!
Kogutzki / 157.25.157.* / 2007-08-30 12:06
Jacusiu Kurski, twojego kumpla?
rambo9A / 157.25.157.* / 2007-08-30 12:02
Zdradzasz brudne zagrywki PiS - pójdziesz siedzieć. To jeszcze nie koniec. To dopiero początek walki Jarusia i Zbynia o utrzymanie władzy. A grają o dużą stawkę. Jak przegrają i wyda się co wyprawiali to pomaszerują siedzieć. Więc wolą wsadzać innych. Mamy próbę demokracji w Polsce, najwiekszą od 1989r.

Panie Tusk, nadal wierzy pan w uczciwe wybory na jiesieni?
KAP / 162.27.9.* / 2007-08-30 12:49
niestety Rokita wierzy. skad u niego tyle naiwnosci?
hehe / 83.24.132.* / 2007-08-30 10:38
trzymając ręce w kieszeniach spodni, coś tam nimi ciągle miesi? Małe poranne onanko? :D
ANTYKACZOR / 80.53.15.* / 2007-08-30 10:32
Najlepiej aresztujcie CALA POLSKE,tylko zostawcie RYDZYKA I PIS.DEMOKRACJA po PISowsku.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy